[FTW] Algemeen topic

Image Kaart aanpassingen (UR-Forum)

Re: Feed The Waze

Postby wazingwr » Wed Jan 18, 2012 4:06 pm

Ik zag dat de meldingen mbt afsluitingen bij Schiedam-Noord er al in staan. Deze afsluitingen zijn alleen al vanaf 6 februari en niet op 7 zoals er nu staat. Tevens denk ik dat het verstandig is om er bij te zetten dat de sluiting definitief is en ze dus niet meer open gaan.\

Ik zal ze op 6 februari a.s. of mogelijk iets eerder verwijderen zodat ze ook niet meer in de map voorkomen.

Zie: http://www.schiedam.nl/Def/nieuws/Afslu ... ruari.html
Wazing with: Iphone 4S
Driving with: Kia C'eed
Area Manager: Nederland

Image
wazingwr
 
Posts: 195
Joined: Wed Jan 12, 2011 12:43 am
Location: Maassluis, Zuid-Holland, Nederland
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Feed The Waze

Postby wazingwr » Wed Jan 18, 2012 9:51 pm

Ik heb het vermoeden dat de weg dichtgaat vanaf ma 6 februari 2012 21:00, dus kijk maar wat je er mee doet.

Ze komen ook niet meer terug... Lijkt me verwijderen toch het beste...
Wazing with: Iphone 4S
Driving with: Kia C'eed
Area Manager: Nederland

Image
wazingwr
 
Posts: 195
Joined: Wed Jan 12, 2011 12:43 am
Location: Maassluis, Zuid-Holland, Nederland
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Feed The Waze

Postby wouterkloos » Sun Feb 05, 2012 8:16 pm

De n502 en N503 tussen Callantsoog en Petten zijn afgesloten wegens wegwerkzaamheden van 13 februari tot 26 maart. Ik heb (per de Engelse wiki) de weggedeeltes waar het om gaat net los gekoppeld (duurt uiteindelijk ongeveer een week voordat het in de live map terecht komt).

Zorgt een melding in Feed-the-Waze ervoor dat de client die wegen ook als afgesloten ziet als ze niet los gekoppeld zijn? Als dat zo is dan kan ik beter die wegen weer aan hun junctions vast zetten lijkt me. :roll:
wouterkloos
 
Posts: 2
Joined: Fri Apr 02, 2010 12:43 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Previous

Return to Nederland

Who is online

Users browsing this forum: TheSentinel