Map Raids History

Загальні положення

Map Raids - це редагування певної області мапи, яке виконує спільнота в обмежені терміни. Редагування відбувається у формі змагання редакторів за кількістю якісно відредагованих населених пунктів.

Map Raids - швидкий спосіб підвищення кваліфікації редактора, насамперед новачка, який має бажання швидко навчитись редагуванню мапи.

Кожен учасник рейду повинен бути зареєстрованим у WME, Discord та Trello та обов'язково подати заявку на участь в рейді. Редактори, які приймали участь в попередньому Map Raid, так само подають заявку на участь у новому рейді.

Організатори залишають за собою право реагувати на порушення (псування роботи інших редакторів, ламання навігації певного сектору карти, навмисні неправильні іменування сегментів, кепкування, нецензурні вирази та ін.) блокуванням користувача в сервісах, пов'язаних з редагуванням мапи (WME, Discord, Trello та ін.)

Правила редагування під час Map Raids

1. Перед початком редагування обраного Населеного Пункту (далі - НП), редактор додає себе до картки «Trello», яка розташована у колонці "Готові НП до роботи" та переміщає цю картку до колонки "В роботі".

2. Редактор редагує НП, виконуючи завдання, та відмічаючи пункти (чек-лист), до повного виконання всіх пунктів завдання.

3. Після виконання всіх пунктів завдання картку потрібно перенести в колонку "Готово до перевірки" в сервісі «Trello».

4. Видаляти себе з картки чи додавати інших редакторів до картки не потрібно.

5. Картки, що знаходяться в колонці "Готово до перевірки", перевіряють досвідчені редактори, які мають на це певні права.

6. Учасники рейду один одному перевіряти картки не можуть, якщо це не погоджено з чампами та організаторами рейду.

7. Після переміщення картки з НП в колонку "Готово до перевірки", редактор може розпочати редагувати новий НП відповідно до наявних карток та перевіряти статус своїх карток в колонці "Готово до перевірки". Як що по картці є зауваження виправляти їх до поки перевіряючий не переведе картку в колонку "Виконано". Самому переводити картку в колонку "Виконано" не слід.

8. Термін виконання картки по кожному НП, після переміщення її в колонку "В роботі", два тижня. Якщо редактор за цей час не виконає всі пункти завдання, організатори або перевіряючі переводять картку в колонку "Готові до роботи" та вилучають поточного виконавця картки. Інші редактори можуть долучатися до такої картки та виконувати не зроблені пункти завдання.

9. При редагуванні слід дотримуватися правил для України, які описані в Робочому Зошиті

10. В умовах неможливості проведення маніпуляції з об'єктами (через помилку збереження, редагування, вищого, ніж рівень редактора, локу об'єкта), слід писати запит у канал #orders (у Discord).

11. Для виконання завдання знадобиться доступ до кадастрової карти України (потребує реєстрації з використанням ЕЦП, наприклад Приватбанка) та встановлення скриптів . Рекомендуємо для комфортної роботи встановити скрипти для початківців, які ви знайдете в Робочому Зошиті.

Trello.png