Оформлення іменованих доріг History

Revision as of 18:13, 22 February 2019 by Aat- (talk | contribs) (Додано посилання на попередній рівень)

Для побудови маршрутів Waze в своїх алгоритмах (окрім штрафів на типи доріг) використовує назву вулиць. Перевага в маршруті буде для тої дороги, в якій назва вулиці буде однакова вздовж маршруту. Тому важливо забезпечити безперервність назви на протязі всього маршруту.

За межами населеного пункту(НП) вулиця = назва дороги, Населений пункт не заповнюємо - ставимо галку "Немає"

У межах НП, якщо назва вулиці відома, забезпечуємо безперервність назви дороги шляхом переносу атрибутів дороги (ті, що за межами НП) в альтернативну назву (3) (вулиця = номер дороги (5), населений пункт “Немає” (4), а в основну назву пишемо назву вулиці (1) в НП і вказуємо назву НП (2).

Якщо назва вулиці невідома, робимо наступне:

  1. Обов'язково заповнюємо назву вулиці (1) - можемо поставити назву траси або будь-яку "абракадабру"- і вказуємо назву населеного пункту (2), натискаємо на “додати альтернативну назву”(3), “населений пункт” - ставимо галку “Немає” (4), в назві вулиці вказуємо назву дороги (5). Натискаємо “Застосувати”
  2. Отримуємо
  3. Натискаємо "зберегти" - зберігаємо правки карти.
  4. Знову відкриваємо редагування адреси, ставимо галку "Немає" в назві вулиці (1) і “Застосувати” (2).
  5. Зберігаємо зміни на карті
  6. В результаті отримуємо дорогу в НП, без назви вулиці і з альтернативою назвою дороги.

Якщо дорога має кілька назв трас, наприклад по дорозі проходять міжнародна, територіальна та обласна траси, то в альтернативу додаємо назви всіх трас (виконуємо п.1 3 стрілка “додати альтернативну назву”) і тільки після додавання всіх альтернатив видаляємо основну назву вулиці (п.4) Такі маніпуляції ми робимо тому, що WME не зберігає альтернативну назву з пустою основною назвою. Зазвичай (поза НП) за “основну” беремо трасу вищого типу, а в альтернативу записуємо нижчого.

повернутись до Приклади оформлення