Редактор/Питання та відповіді History

Дозволи на редагування

Ваш рейтинг редактора впливає на область карти, яку ви можете редагувати, а також вашу здатність «блокування» доріг, місць, камер, редагування заблокованих доріг, місць і камер і додавання перекриттів доріг. Ви не зможете проводити будь-які дії з елементами мапи, які заблоковані рівнем вищим за ваш, але якщо є потреба в змінах на мапі ви завжди зможете попросити у редакторів, з вищих рівнем (у спільноті Waze Ukraine): зробити відповідну зміну або понизити рівень сегмента. Поточний рейтинг блокування будь-якого сегмента, місце або камери, ви можете побачити в лівій панелі, вибравши об'єкт. 

Підвищення рівня редактора

В українській спільноті Waze рівень редактора оцінюється за наступними факторами:

  1. Підозрілі та шкодницькі зміни
  2. Навички в редагуванні мапи та знання принципів побудови маршрутів
  3. Якість редагування та доведення зони редагування до певного завершення
  4. Комунікації зі спільнотою
  5. Чемне поводження в спільноті редакторів та взаємоповага
  6. Наставництво. Ми відкрита спільнота. Кожен редактор ділиться знаннями, з іншими
  7. Кількість редагувань

Кількість редагувань, має найменшу вагу у отриманні наступного рівня. Якщо хтось редагує з необхідним вмінням, чемно спілкується, та дотримується інших вимог, він може отримати наступний рівень раніше ніж досягне певної кількості редагувань. Якщо ні, просування не може відбуватися навіть після досягнення потрібної кількості редагувань. Це слід розглядати не як відображення вартості як редактора, а лише як наслідок зменшення відповідності, особливо, коли людина досягає вищих рангів. Іноді, трапляється так, що редактору може бути понижено рівень з 5 аж до першого.

Formal mentoring 2.png

Наставництво є прекрасним інструментом, який допоможе вам здобути навички та знання для підвищення рівня. Консультуйтеся у редакторів з більшим рівнем, АМ, СМ, Champs, які вам вкажуть на помилки та підскажуть як зробити краще.

Ще одним інструментом підвищення рівня є участь у Map Raids.

Private message.png

Якщо ви вважаєте, що можете отримати право на підвищення рівня, зверніться до Champs , щоб ініціювати процес розгляду вашої заявки. Перехід від 3-го рівня та вище, не є автоматичним і потребує вашої ініциативи.

Рівень

Рівень редактора (Level) короткий опис доступний радіус редагування ДОСТУПНИЙ

НАСТРІЙ редактора Waze

опис
Profile L1.png 1 Новачок 1,6 км Усі користувачі починають з цієї групи, якщо вони не входять до однієї з інших спеціальних груп
Profile L2.png 2 Редактор-початківець, >3000 редагувань 3,2 км Rank2-robot.png Вже не новачок, орієнтується в мапі, вчиться.
Profile L3.png 3 Редактор з досвідом (може бути AM), >25000 редагувань 4,8 км Rank3-8bit.png Редактор з певним досвідом редагування, який є членом спільноти Waze Ukraine та має більше ніж 25 000 редагувань на мапі.
Profile L4.png 4 Досвідчений редактор, >100000 редагувань 6,4 км Редактором 4-го рівня може бути не кожен. Надається по запиту та розглядається Waze Champs спільноти країни та координаторами країни. Цей рівень надається за підтверджений досвід у редагуванні мапи, уміння використовувати свої знання та ділитися ними з іншими редакторами спільноти Waze Ukraine . Редактор 4-го рівня має досвід у побудові не тільки локальних маршрутів, а і маршрутів між містами та по країні. Редактори 4-го рівня, як правило мають роль АМ або СМ.
Profile L5.png 5 Редактор фахівець, адмін.рівень 6,4 км Rank5-trex.png Надається по запиту та розглядається Waze Champs спільноти країни та координаторами країни. Редактори 5-го рівня приймають активну участь в український спільноті Waze, навчають інших редакторів, мають роль СМ та залучаються до адміністрування певних ресурсів спільноти. Рівень не залежить від кількості редагувань
Profile L6.png 6 Редактор сітілокер, адмін.рівень 6,4 км Надається по запиту та розглядається Waze Champs спільноти країни та координаторами країни. 6 рівень надається виключно сітілокерам (для України поріг сітілока встановлено на 6), також є адміністративним.

Роль

короткий опис опис
Badge AreaManager.png Area Manager Менеджер районів (площ, зони) - Area Manager (AM).

АМ є членом спільноти Waze Ukraine. Має можливість редагувати територію в межах призначених їм областей, згідно правил української спільноти.

Badge CountryManager.png Country Manager Менеджер країни - Country Manager (СМ).

СМ є членом спільноти Waze Ukraine. Має можливість редагувати в межах території країни, згідно правил української спільноти. 

Badge LocalChamp.png Waze Champ Роль Champs не відноситься до редагування мапи, але це досвідчені редактори (як правило, не нижче 4-го рівня), які окрім редагування мапи, організовують і приймають активну участь у проектах суспільства Waze. Через Champs відбувається взаємодія спільноти з командою розробників. Якщо у вас є організаційні питання та пропозиції, зверніться до Champs, і вони допоможуть в їх вирішенні.
Badge WazeStaffAdmin.png Waze admins Співробітники Waze

Map Raids

Map Raids - це редагування певної області мапи, яке виконує спільнота в обмежені терміни. Редагування відбувається у формі змагання редакторів по кількості якісно відредагованих населених пунктів за правилами.

Повернутись на головну сторінку