Map Raids History

Revision as of 17:39, 24 September 2019 by Aat- (talk | contribs)

Загальні положення

Map Raids - це редагування певної області мапи, яке виконує спільнота в обмежені терміни. Редагування відбувається у формі змагання редакторів по кількості якісно відредагованих населених пунктів та/або за кількістю правок.

Map Raids - швидкий спосіб підвищення кваліфікації редактора, насамперед новачків, які мають бажання швидко навчитись редагуванню мапи.

1. Кожен учасник рейду повинен бути зареєстрованим у WME, Discord та Trello та обов‘язково подати заявку на участь в рейді.

2. Учасник повинен себе поводити відповідно до принципів моралі та загального етикету. Порушення у вигляді нецензурної лайки, образ, словесних знущань, шантажу, розпалювання міжконфесійної та расової ворожнечі, флуду, спаму та інших випадків встановлених чинним законодавством України будуть каратися блокуванням користувача на певний термін (згідно ступеня порушення).

3. Адміністрація серверу залишає за собою право реагувати на порушення (псування роботи інших редакторів, ламання навігації певного сектору карти, навмисні неправильні іменування сегментів, кепкування, нецензурні вирази та ін.) блокуванням користувача в сервісах, пов‘язаних з редагуванням мапи (WME, Discord, Trello та ін.)

Правила редагування під час Map Raids

1. Перед початком редагування обраного Населеного Пункту (далі - НП), редактор додає себе до картки «Trello»

2. Редактор редагує НП, виконуючи завдання, та відмічаючі пункти (чек-лист), до повного виконання всіх пунктів завдання.

3. Після виконання всях пунктів завдання картку потрібно перенести в колонку для перевірки в сервісі «Trello».

4. Видаляти себе за картки чи додавати інших редакторів до картки не потрібно.

5. Картки, які знаходяться в колонці для перевірки перевіряють досвідчені редактори, які на це мають певні права.

6. Учасники рейду один одному перевіряти картки не можуть, якщо це не погоджено з чампами та організаторами рейду.

7. Після переміщення картки з НП колонку для перевірки, редактор може розпочати редагувати новий НП відповідно до наявних карток

8. При редагуванні слід дотримуватися правил для України які описані в Робочому Зошиті

9. В умовах неможливості проведення маніпуляції з об'єктами (через помилку збереження, редагування, не відповідного локу (блокування) об'єкта до рівня редактора) - писати запит у канал #orders (у Discord).

Правила та Основи роботи з картками Трелло