Android app 3.2.0.0

Donutit ji zcervenat. Coz asi znamena dojet k existujicimu segmentu. Jinak nevim. To je dalsi bota trojkove verze. Zrovna dnes jsem si ve 2.1.199 vyzkousel, ze se staci na valcovanem useku otocit a ujet 20 metru a zcervena. Pred tydnem na 3.1.121 na Androdidu to po otoceni nezcervenalo, dokud jsem se nevratil po 3 km na existujici cestu.

Nebo ji ručně doplň z archívu, i když zrovna teď mi to nejde s jednou cestou, co jsem projížděl včera :frowning:

nechtěla mi v polovině případů zčervenat i před 2 měsíci a dříve na windows mobile a Waze 2,0. OK, díky za radu. Aspon ted 100% vím, že nezčervená = není na severu. škoda.

Popisované problémy 3,x nemám. jen občas zatuhne mapa při požadavku na ruční zomování a posouvání. po 5 vteřinách je zase ready a já můžu zoomovat jak o život zase.

Jak pise LiborA, i kdyz nezcervena (a asi za to neni tolik bodiku ;)), tak se da zobrazit cesta v archivu, kde jsou videt i ty “necervene” projete useky. Zvolit ten spravny a Create road from segment nebo tak nejak.

kde je ARCHIV v Papyrusu?

ujž jsem ho našel. Vlevo, Myplaces > DRIVES.

  1. tak jedna cesta vyválcovaná nezčervenala (23. 6. ), ale dnes je v Papyrusu. :slight_smile:
  2. Jiná moje jízda celá ani není v archvívu. achjo, to je loterie. jestli tam ta cesta v Papyrusu fakt je nevím, páč nevím jak ji najít na mapě. Nepamatuju se kud yjsem jel.

Lidicky jak mile dam vyhledat delsi trasu tak mi to hodi hlasku ze planovaci server neodpovedel bo tak neco ale na kratsi vzdalenost to funguje normalne. Nejaka rada? Na stare verzi mi to chodilo. Reinstal jsem zkousel.

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 2

s verzí 3,2,0 se za 20 jízd stalo 1x. nedokážu ríct zda na dlouhých. předchozí androjd verze to samé.

WM verze 2,0 častěji.

Tak to ja mam nejakej smolnej den.

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 2

Nekde jsem zde potkal a uz nevim kde odkaz na nejaky bratislavsky server se statistikou, kde se daly vykoukat vypadky. NemA nekdo odkaz po ruce? Zajima me 21.6. Dopoledne…

Mozna si myslel guriho statistiku http://guri.sk/waze/ ovsem zpetne se to tam dohledat moc neda. Pak uz znam jen statistiky uzivatelu, ale z tech se to asi moc nevykouka obzvlaste nejaky kratsi vypadek to je web http://wazestats.drajsajtl.cz/

Tak jsem zkousel valcovat asi pred 3 dny. A nejak to neslo, rikam si ok asi nejaka docasna zalezitost, horsi gps signal nebo tak. Dnes jsem to zkousel znovu opet jsem nic nevyvalcoval cesta v mape neni v app se taky nezobrazil valec a valcovana cesta :frowning:

Mimo to mi chybi trasy i 5 dni zpatky na kterych jsem pridal treba jednu rychlostni kameru jinak nic jineho. Kameru bych asi ozelel pamatuju si kde byla, ale cesta pres 100km me docela mrzi obzvlaste kdyz jsem projizdel “nove” cesty a cesty nakreslene podle oka a bodu z map abych je mohl narovnat podle gps points :frowning:

ps: dneska asi 3x spadla app a casto ztracela konektivitu k internetu, i kdyz emaily mi v te dobe normalne chodili a internet 100% fungoval :frowning:

já dnes aplikace v pohodě. počítala, navigovala. neválcoval jsem.

Já měl problém ve čvtrtek 21. 6. dopoledne. cesta bez záznamu v archivu, vč válcování 10 km. :frowning: Odpoledne užz OK.
Sobota vše OK.

Me chybi cesta z 21.6. odpoledne asi 70km, valcovano tak 1-2km asi 2 semaforove “radary” a projeto kolem 5km novych cest bohuzel stale chybi.

Dale postradam asi 230 km z 26.6. z ruznych casti dne. Rano, kolem obeda i na vecer. Zvlastni ze vzdy tyto dlouhe (110km, 70km) trasy kratsi prejizdky se vetsinou nahraly krome dvou (10km, 25km). Trochu se obavam ze uz je neuvidim, docela rad bych to nahlasil na support bohuzel nevim kam a jak :confused:

takto :wink:

askSupport.JPG

nasledne sa Ti zobrazi formular, kam mozes dopisat detaily.

Kedysi na android klientovi zaviedli animovane sipky pri zobrazeni zapchy - posuvali sa smerom, ktorym ide zapcha. V 3.x uz zase vidim iba staticke … je nieco zle u mna, alebo to naozaj zrusili? Ako to vyzera na iOS - animovane/staticke?

Díky, toho emailu jsem si nikdy nevsiml :oops: , myslel jsem ze to slouzi jen jako vyhledavac odpovedi :slight_smile: :roll:

ano, je to velmi dobre ukryte, aby im nechodilo prilis vela e-mailov :wink:

v Android Htc Evo 3D: nyní, v této týden staré poslední verzi 3,2,2 se animují. V předchozí 3,018? už si nepamatuju. myslím že se také animovaly.