co mini setkání v Prg
GinBook / grepa: Chystáte do Brna i nějakou milonářskou afterparty? ![]()
tex232: Nechceš raděj jednou přijet? My tu nekoušeme ![]()
Já to mám úplně na druhou stranu bohužel…
Uděláme si Tex232 vlastní v Praze ;-). Ale ne tuhle sobotu ;-).
OK
já mám mikro setkání zítra
od kolika a kde (v Praze)? Treba by mi to vyslo…
Kluci, Prahu jiste dame taky.
Setkani v Brne je spise hura styl. Trosku se nam to zvrtlo do vetsich rozmeru, coz ovsem neni na skodu, prave naopak. Tesim se na vsechny.
Komentář z telefonu.
jedno vlakno zde:
https://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=124827
… se ukazte
… rst se hlasi
Pizzeria Grosseto, 12.30
Na Kulaťáku
Vrátím se k Brnu,
čas 14:00-15:00 hod. pro start by mohlo stačit.
Taky se zastavím, když už je to taková mini akce ![]()
Kluci, domluvte se na jednom autě od Prahy.
Z mini se pomalu stává normální ![]()
ChargerD: Můžeš prosím sesumírovat do prvního příspěvku kdo přijde určitě a kdo se bude snažit přijít?
domluveno
sesumirovano
osobně je 14-15 brzo, spíš bych to viděl později (16-17), jinak dorazím +1/+2 s “needitorama” - uvidíme
Piste fotrik, dorazim kolem treti. Patriku, diky za info!
Oooo, fotriku ocekavej zaplavu otazek. ;-). Budeme se tesit.
Komentář z telefonu.
Už jste to rozpustili? Snažím se vás najít, ale marně ![]()
- => sobota?
