[Mini Setkání] Brno 17.1.2015

co mini setkání v Prg

GinBook / grepa: Chystáte do Brna i nějakou milonářskou afterparty? :slight_smile:

tex232: Nechceš raděj jednou přijet? My tu nekoušeme :wink:

Já to mám úplně na druhou stranu bohužel…

Uděláme si Tex232 vlastní v Praze ;-). Ale ne tuhle sobotu ;-).

OK :slight_smile: já mám mikro setkání zítra

od kolika a kde (v Praze)? Treba by mi to vyslo…

Kluci, Prahu jiste dame taky.

Setkani v Brne je spise hura styl. Trosku se nam to zvrtlo do vetsich rozmeru, coz ovsem neni na skodu, prave naopak. Tesim se na vsechny.

Komentář z telefonu.

jedno vlakno zde:
https://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=124827

… se ukazte :slight_smile: … rst se hlasi

Pizzeria Grosseto, 12.30

Na Kulaťáku

Vrátím se k Brnu,

čas 14:00-15:00 hod. pro start by mohlo stačit.

Taky se zastavím, když už je to taková mini akce :wink:

Kluci, domluvte se na jednom autě od Prahy.

Z mini se pomalu stává normální :slight_smile:
ChargerD: Můžeš prosím sesumírovat do prvního příspěvku kdo přijde určitě a kdo se bude snažit přijít?

domluveno

sesumirovano

osobně je 14-15 brzo, spíš bych to viděl později (16-17), jinak dorazím +1/+2 s “needitorama” - uvidíme

Piste fotrik, dorazim kolem treti. Patriku, diky za info!

Oooo, fotriku ocekavej zaplavu otazek. ;-). Budeme se tesit.

Komentář z telefonu.

Už jste to rozpustili? Snažím se vás najít, ale marně :confused:

  1. => sobota? :slight_smile: