[Setkání] Brno - pá 1.8.2014

Prosím již rozhodnuté i nerozhodnuté o potvrzení své (potencionální) účasti.

To jsou nápady… v pátek :frowning:

Na 90% dorazím.

aktualizovana soupiska:

soupiska:
d2-mac - ano
DeskaCZ - ? (kdyz bude mit cas)
fotrik - ano
GinBook - ano
grepa - ano
Kipeho - 90%
LuCasJankov - ?
masvbr - ano
paaulo23 - ?
peta5 - ano (kdyz to vsechno klapne)
wirdous - ano
williamcz - ano

8,9x ano
3x ?

Tolik lidí?, na to nejsem zařízenej. :smiley:
To abych začal chystat nějakou prezentaci…

no hlavne aby jsi ukazal novinky z meetingu :slight_smile: pripravil se na doterne dotazy

nějak trpím ztrátou paměti… meeting, kde to bylo, já tam byl? :oops:

ze si ty mal pamat v kufri? :wink:

Tak snad příště…

jeste takova drobnost … pokud nekdo mate, vemte prosim delsi VGA kabel

pripadne delsi HDMI

Taky jsi to mohl napsat dřív :wink:

mame i variantu platno + promitacka by Grepa … ale tohle by mohlo byt jednodušší

odeslano z telefonu

A já si to nedal do kalendáře, takže jsem na to efektivně zapomněl.

A my jsme se těšili…