Prosím již rozhodnuté i nerozhodnuté o potvrzení své (potencionální) účasti.
To jsou nápady… v pátek ![]()
Na 90% dorazím.
aktualizovana soupiska:
soupiska:
d2-mac - ano
DeskaCZ - ? (kdyz bude mit cas)
fotrik - ano
GinBook - ano
grepa - ano
Kipeho - 90%
LuCasJankov - ?
masvbr - ano
paaulo23 - ?
peta5 - ano (kdyz to vsechno klapne)
wirdous - ano
williamcz - ano
8,9x ano
3x ?
Tolik lidí?, na to nejsem zařízenej. ![]()
To abych začal chystat nějakou prezentaci…
no hlavne aby jsi ukazal novinky z meetingu
pripravil se na doterne dotazy
nějak trpím ztrátou paměti… meeting, kde to bylo, já tam byl? :oops:
ze si ty mal pamat v kufri? ![]()
Tak snad příště…
jeste takova drobnost … pokud nekdo mate, vemte prosim delsi VGA kabel
pripadne delsi HDMI
Taky jsi to mohl napsat dřív ![]()
mame i variantu platno + promitacka by Grepa … ale tohle by mohlo byt jednodušší
odeslano z telefonu
A já si to nedal do kalendáře, takže jsem na to efektivně zapomněl.
A my jsme se těšili…