[Setkání Brno] - pá 5.9.2014

Jen lehké shrnutí:

  • od 16 do 24 hod. za účasti 7 lidí
  • místní internet se nějak pokazil, pro příště vyzkoušíme jiný lokál.
  • editace skoro nulo
  • ukázka jak kdo edituje.

Důležitá témata:

  • vysvětlení problematiky uzavírek a návrh řešení. (projednáme prve na Local Champs)

O pár slušných místech s Wi-Fi vím, tak můžeme před další akcí třeba přes PM probrat.

klidne to nahaz sem, pozadavky:

  • nekuracke
  • klidnejsi prostredi, idealne salonek
  • wifi !
    :slight_smile:

Určitě napiš nápady ;). Jen nekuřák je lehce potvrditelný :), míra vzájemného rušení odhadnutelná :?, ale reálnou propustnost wifi je třeba otestovat :wink:

Jak se vrátím domů, tak sesumíruju místa, kde jsme pořádali Gpiva a vhodné podniky sem vložím.

V blízké budoucnosti to celé přesunu na správné místo. Jen aby jste to nehledali…

Aj karamba, prošel jsem si historii kde jsme s kolegy dělali akce od roku 2012 a výsledek je dost ubohý. Buď neměli salonek (nebo za něj chtěli platit), nebo WiFi.
V http://tinto.cz/ mají salonek bez dveří, takže úplné ticho tam není a v páteční večery rozhodně ne. WiFi tam byla, ale je to rok, co jsme tam dělali akci, takže už nevím jak silná a půjdu tam na sraz až v říjnu.
V http://www.piripiripub.cz/ nemají salonek, museli bychom si vyžádat jeden kout, kde bychom se mohli poskládat.
http://www.whiskybarvalevil.cz/ vypadal velice nadějně, ale naše rezervace se ztratila v nějaké singularitě a salonek byl obsazený, takže jsme nakonec srazili pár stolů. Pak přišel kuchař, jestli něco chceme, tak si máme objednat, protože nemá z čeho vařit a jede nakupovat. Možná jsme prostě měli pech na nějakou trotl směnu, ale dali jsme jim dočasný BAN, že to zkusíme až někdy. Byl tam ale klid.
Zbytek neprošel filtrem. Ještě sem napsal Brňákům na G+, jestli nedostanu nějaký dobrý tip od nich.