Setkání [Jihlava] 6.2.2016

Kolik můžeme mít míst?

Zatím nevím jak to bude v sobotu se mnou. Možná ten podvečerní čas, bych mohl stihnout, no uvidím. :wink:

Eagleji prosím tě edituj a aktualizuj, průběžně první report podle toho, jak se situace a informace upřesňují. Obecně se při přípravě setkání, berou právě informace v prvním reportu za platé :). Protože v průběhu je to často nepřehledné ;). Úplně ideální je po nějaké zásadní změně na konec pověsit info, že je první report aktualizován, pak je vše jasné :wink:

místa může být dost, stačí abych měl hrubý odhad…

Původně jsem přemýšlel, že bych taky dorazil, leč musím na pohřeb…

Napište kdo teda může 6.2.

Odesláno z mého SHIELD Tablet pomocí Tapatalk

ano

ano

Ano

Ano

50/50 :wink:

ano

Kdyby chtěl někdo další z Prahy, tak nebude problém s odvozem.

Čas???

Odesláno z mého VF-895N pomocí Tapatalk

od 15 hod. do zavíračky?

zalezi na ostatnich :-)))

Proč zase hned po obědě? Vijt už navrhoval z mého pohledu přijatelnější pozdní odpoledne :). Už jsem to psal ve spojitosti s Bruntálem. I když tam padl návrh ještě dřívějších 13h.

No já pořád (a to až do soboty) 50/50, tak za mne jen, jako technická poznámka.

17:00

V kolik jedeš z Prahy? Dík.

Nepojeden někdo do Jihlavy směr od Kolína?

Takže předpokládám že sraz je v 5… popisovat cestu vám snad nemusím :-)))) kdyby byl problém tak budu na čísle 776 711 355