Kolik můžeme mít míst?
Zatím nevím jak to bude v sobotu se mnou. Možná ten podvečerní čas, bych mohl stihnout, no uvidím. ![]()
Eagleji prosím tě edituj a aktualizuj, průběžně první report podle toho, jak se situace a informace upřesňují. Obecně se při přípravě setkání, berou právě informace v prvním reportu za platé :). Protože v průběhu je to často nepřehledné ;). Úplně ideální je po nějaké zásadní změně na konec pověsit info, že je první report aktualizován, pak je vše jasné ![]()
místa může být dost, stačí abych měl hrubý odhad…
Původně jsem přemýšlel, že bych taky dorazil, leč musím na pohřeb…
Napište kdo teda může 6.2.
Odesláno z mého SHIELD Tablet pomocí Tapatalk
ano
ano
Ano
Ano
50/50 ![]()
ano
Kdyby chtěl někdo další z Prahy, tak nebude problém s odvozem.
Čas???
Odesláno z mého VF-895N pomocí Tapatalk
od 15 hod. do zavíračky?
zalezi na ostatnich :-)))
Proč zase hned po obědě? Vijt už navrhoval z mého pohledu přijatelnější pozdní odpoledne :). Už jsem to psal ve spojitosti s Bruntálem. I když tam padl návrh ještě dřívějších 13h.
No já pořád (a to až do soboty) 50/50, tak za mne jen, jako technická poznámka.
17:00
V kolik jedeš z Prahy? Dík.
Nepojeden někdo do Jihlavy směr od Kolína?
Takže předpokládám že sraz je v 5… popisovat cestu vám snad nemusím :-)))) kdyby byl problém tak budu na čísle 776 711 355