[SETKÁNÍ] Stretko v Praze (Datum 22.11.2013)

Byl by zájem posedět, pokecat, ukázat nějaké fičury při editování, scripty v editoru. ?
Vyměnit zkušenosti, vysvětlení pravidel při editovaní. Atd…

Místo: Praha , http://www.cervena-cibule.cz/
Datum: … 22.11.2013 ; Hodina: 17:30 hod. - asi do 23:00 hod., nebo déle dle možností.

Téma:

  • Seznámení se osobně

  • Editování a vše okolo editování.

  • Scripty a zefektivnění editování,

  • Zamykání velkých měst dle SK vzoru ?

  • Rampy na místech, kde nemají co dělat

  • Upřesnění pravidla značení, pojmenování obcí

  • Pravidla pro uzavírky, značení, doplnění do Wiki dle nové situace

  • Označování exitů a sjezdů

  • App NavigateTo

  • Drobné informace z Izraele

  • atd… dle času a chuti.

Předpoklad zúčastněných:

  • GinBook
  • Vitj
  • Tex232
  • MagicOfLA
  • Bebebrumik
  • rst193
  • b-007
  • Jouda
  • Zirland
  • mylan
  • guri211
  • Greby
  • peta5
  • Sibstr
  • sindelm
  • lapiduch
  • vargosz
  • další kdo chce

Bylo… a v praze taky. Mluvilo se tu kdysi o “školení”. V praze můžu nabídnout vybavenou meetingovku.

Zcela vyjmecne bych trval na Brne a okoli.
V Praze je vas dost. :slight_smile:
Rad bych podporil lidicky z mist jako Vysocina, smer Ostrava a vubec okoli Ostravy,
sever od Brna. A dalsi zajemce. Privitame kohokoliv.

Pravdou je, ze zadnou mistnost na tyto veci nevlastnim. Ale vramci moznosti jiste najdem misto. Potrebujem zasuvky,internet a klid, luxus by byla promitacka.

Praha uz vola, Praha uz volaaaaaa :smiley:

Jsem také pro. A uděláme dvě setkání pro moráváky v Brně a pro pražáky v Praze :-). Je někdo proti :-)? Také se těším na poznání nových tváří a výměně zkušeností.

Šak možeté přiject do Brna né… 1:45hod trvá cesta. Tex vás naskladá do auta, zapřáhnete koně a poklusem vpřed. :slight_smile: stejně to teď po D1 rychlej nejde.

a 1:45 zpátky, takže až tam přijedeme, zeptáme se “na prospěch” a pojedeme zase zpátky :smiley:

S Kojčic u Pejřimova… Kroupa.
Je to dvojka.
Tak dem.

Ale pokud se to pojme na celý den i s občerstvením a bude zajištěn kočár, aby nemusel každý řídit, tak nic nenamítám :-).

A ted uplne z jineho soudku, proc forum ukazuje posledni prispevek v jinem casovem pasmu nez je v Evrope bezne?

Jsem taky pro Brno :slight_smile:

Vypada to, ze Brno moc nezaujalo.
Jouda, pridal by jsi se pripadne do auta smer Praha?

Jasně :slight_smile:

Texi, tu zasedacku jses schopen zamluvit treba i na sobotu nebo jen pres tyden?
Ono to nebude na chvilku.

přes tejden ale musíte mi říct předem, může být projetor, net, flichart …

Uvedom si, ze v Blave jsme zacli okolo 16 hodiny a koncili jsme o pul jedne.
V Praze okolo 18hod a odjizdel jsem tusim po 23 hodine.

A u obou jsme meli jasne urcene temata.

To neni na chvilku. Asi nejlepsi termin je patek a konec nekdy v sobotu k ranu.
Ja bych tedy radsi v sobotu na cely den.

Zalezi co ti zamestnavatel povoli.

Jak ostatni kolegove co maji zajem se setkat?

To není problém

Spis pak zavisi na konkretnim terminu, ale nemam s tim problem.

Pátek i sobota dobrý, tak navrhněte termín ať se to pohne dál :-).

Mne osobne sa nechce stravit celu sobotu nad Waze, radsej by som bol nejakemu veceru. Kludne i sobotnemu ale veceru.

myslim, ze po 17-tej by to bolo fajn