GinBook
September 25, 2013, 5:13pm
1
Byl by zájem posedět, pokecat, ukázat nějaké fičury při editování, scripty v editoru. ?
Vyměnit zkušenosti, vysvětlení pravidel při editovaní. Atd…
Místo: Praha , http://www.cervena-cibule.cz/
Datum: … 22.11.2013 ; Hodina: 17:30 hod. - asi do 23:00 hod., nebo déle dle možností.
Téma:
Seznámení se osobně
Editování a vše okolo editování.
Scripty a zefektivnění editování,
Zamykání velkých měst dle SK vzoru ?
Rampy na místech, kde nemají co dělat
Upřesnění pravidla značení, pojmenování obcí
Pravidla pro uzavírky, značení, doplnění do Wiki dle nové situace
Označování exitů a sjezdů
App NavigateTo
Drobné informace z Izraele
atd… dle času a chuti.
Předpoklad zúčastněných:
GinBook
Vitj
Tex232
MagicOfLA
Bebebrumik
rst193
b-007
Jouda
Zirland
mylan
guri211
Greby
peta5
Sibstr
sindelm
lapiduch
vargosz
další kdo chce
tex232
September 25, 2013, 5:45pm
2
Bylo… a v praze taky. Mluvilo se tu kdysi o “školení”. V praze můžu nabídnout vybavenou meetingovku.
GinBook
September 25, 2013, 6:08pm
3
Zcela vyjmecne bych trval na Brne a okoli.
V Praze je vas dost.
Rad bych podporil lidicky z mist jako Vysocina, smer Ostrava a vubec okoli Ostravy,
sever od Brna. A dalsi zajemce. Privitame kohokoliv.
Pravdou je, ze zadnou mistnost na tyto veci nevlastnim. Ale vramci moznosti jiste najdem misto. Potrebujem zasuvky,internet a klid, luxus by byla promitacka.
Rst193
September 25, 2013, 6:13pm
4
Praha uz vola, Praha uz volaaaaaa
b-007
September 25, 2013, 6:18pm
5
Jsem také pro. A uděláme dvě setkání pro moráváky v Brně a pro pražáky v Praze :-). Je někdo proti :-)? Také se těším na poznání nových tváří a výměně zkušeností.
GinBook
September 25, 2013, 6:29pm
6
Šak možeté přiject do Brna né… 1:45hod trvá cesta. Tex vás naskladá do auta, zapřáhnete koně a poklusem vpřed. stejně to teď po D1 rychlej nejde.
b-007
September 25, 2013, 6:44pm
7
a 1:45 zpátky, takže až tam přijedeme, zeptáme se “na prospěch” a pojedeme zase zpátky
tex232
September 25, 2013, 6:53pm
8
S Kojčic u Pejřimova… Kroupa.
Je to dvojka.
Tak dem.
b-007
September 25, 2013, 6:57pm
9
Ale pokud se to pojme na celý den i s občerstvením a bude zajištěn kočár, aby nemusel každý řídit, tak nic nenamítám :-).
A ted uplne z jineho soudku, proc forum ukazuje posledni prispevek v jinem casovem pasmu nez je v Evrope bezne?
GinBook
September 27, 2013, 3:59pm
11
Jouda:
Jsem taky pro Brno
Vypada to, ze Brno moc nezaujalo.
Jouda, pridal by jsi se pripadne do auta smer Praha?
Texi, tu zasedacku jses schopen zamluvit treba i na sobotu nebo jen pres tyden?
Ono to nebude na chvilku.
tex232
October 3, 2013, 7:57am
14
přes tejden ale musíte mi říct předem, může být projetor, net, flichart …
Uvedom si, ze v Blave jsme zacli okolo 16 hodiny a koncili jsme o pul jedne.
V Praze okolo 18hod a odjizdel jsem tusim po 23 hodine.
A u obou jsme meli jasne urcene temata.
To neni na chvilku. Asi nejlepsi termin je patek a konec nekdy v sobotu k ranu.
Ja bych tedy radsi v sobotu na cely den.
Zalezi co ti zamestnavatel povoli.
Jak ostatni kolegove co maji zajem se setkat?
vitj
October 3, 2013, 10:39am
17
Spis pak zavisi na konkretnim terminu, ale nemam s tim problem.
b-007
October 3, 2013, 11:29am
18
Pátek i sobota dobrý, tak navrhněte termín ať se to pohne dál :-).
Mne osobne sa nechce stravit celu sobotu nad Waze, radsej by som bol nejakemu veceru. Kludne i sobotnemu ale veceru.
Rst193
October 3, 2013, 4:23pm
20
myslim, ze po 17-tej by to bolo fajn