Search found 60 matches
L3 Praha V.P.Čkalova jednosměrná
Nově ode dneška ulice vede od Dr.Z. Wintra k ČS. Armádě.
https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... s=84325907
https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... s=84325907
- Wed Aug 26, 2020 1:37 pm
- Forum: CZ: Žádosti o úpravu cest v ČR
- Topic: L3 Praha V.P.Čkalova jednosměrná
- Replies: 2
- Views: 421
Re: waze 4.16.0.1
konkretne znenie k tomu BT bolo: Fixed issue with low volume on 'Play as BT phone call' setting. nie som si presne isty co konkretne to malo byt, take nastavenie velmi nepoznam. Me to do repraku auta mluvi pouze kdyz telefonuju. Jinak se to nespoji. Drivejsi navigace jako treba TomTom mi hlasily in...
- Sat Dec 10, 2016 5:20 pm
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: waze 4.16.0.1
- Replies: 21
- Views: 3012
Re: waze 4.16.0.1
Zvuk pres BT = "Prehravat zvuk do reproduktoru"? Me to pres bluetooth do repro nejde. :( * Mam dotaz k "Planovane jizdy": uz ve verzi 4.15 jsem mel problemy s kalendarem. Vetsinou to ukazovalo jen Facebookove udalosti, data z google kalendare to ukazalo obcas, neprisel jsem na to...
- Fri Dec 09, 2016 11:56 am
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: waze 4.16.0.1
- Replies: 21
- Views: 3012
Re: waze 4.15.0.2
Včera kolem půl jedenácté večer mi app nenašla trasu v Praze (Butovice-Dejvice) a vyhodila hlášku "Waze zatím nepodporuje trasy delší než 1600km. Omlouváme se." Zvláštní. GPS fungovala, šipka na mapě byla správně. Cíl byl zvolen z "oblíbených". Divné. HTC One M8
- Mon Dec 05, 2016 7:01 pm
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: waze 4.15.0.2
- Replies: 15
- Views: 2731
Re: Sdílení trasy - funguje?
Navážu na vaší diskuzi - když mi přítelkyně pošle sdílení (z app iOS do app Andr) cesty domů a já jsem doma, ukáže se mi na mobilu nahoře, že se mnou sdílela trasu, klepnutím se otevře Waze, ale tváří se to, jako by byla před domem. Když sdílím já trasu s ní, vídím na mobilu, že se odesílá i aktuali...
- Mon Dec 05, 2016 6:56 pm
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: Sdílení trasy - funguje?
- Replies: 13
- Views: 2303
[L4] Praha, Svornosti, uzavírka jednoho směru do 31.8.16
Ahoj,
hlasil jsem v app tuto chybu mapy/uzavirku, ale nic se nestalo. Proto hlasim zde.
Ulice Svornosti, Praha
https://www.waze.com/cs/livemap?lon=14. ... 24&zoom=17
Info zde:
http://www.dopravniinfodnes.cz/komplika ... ha-249168/
hlasil jsem v app tuto chybu mapy/uzavirku, ale nic se nestalo. Proto hlasim zde.
Ulice Svornosti, Praha
https://www.waze.com/cs/livemap?lon=14. ... 24&zoom=17
Info zde:
http://www.dopravniinfodnes.cz/komplika ... ha-249168/
- Mon Aug 08, 2016 10:50 am
- Forum: CZ: Žádosti o úpravu cest v ČR
- Topic: [L4] Praha, Svornosti, uzavírka jednoho směru do 31.8.16
- Replies: 1
- Views: 480
[L4] Praha, Na moklině
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row&lon=14.30450&lat=50.06882&layers=1989&zoom=8&segments=90455569 Ulice Na moklině mezi ulicemi Hofbauerova a Španielova není soukromá cesta. Ze Španielovy lze normálně projet, není tam zákaz a nikdy nebyl. Z Hofbauerovy je Zákaz vjezdu mimo d...
- Mon Jun 15, 2015 11:49 am
- Forum: CZ: Žádosti o úpravu cest v ČR
- Topic: [L4] Praha, Na moklině
- Replies: 1
- Views: 400
[L3] Hostivice
Prosím o připojení cesty
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =278563269
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =278563269
- Mon Apr 20, 2015 12:56 pm
- Forum: CZ: Žádosti o úpravu cest v ČR
- Topic: [L3] Hostivice
- Replies: 1
- Views: 430
Re: [L4] Plzeň, Palackého - chyba křižovatky
Já bych Jízdeckou s Palackého vůbec nespojoval, ono to je mimo osu - abys tam vjel, musel bys zleva objet nějaký ostrůvek nebo co to tam bylo... Ale takhle taky asi good
- Mon Jul 07, 2014 9:23 pm
- Forum: CZ: Žádosti o úpravu cest v ČR
- Topic: [L4] Plzeň, Palackého - chyba křižovatky
- Replies: 2
- Views: 893
[L4] Plzeň, Palackého - chyba křižovatky
Tato křižovatka je nesmysl.
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... s=90605503
Z jízdecké nelze jet dovně do Palackého. Je to vidět i na ortomapě. Je to nakreslené velmi zjednodušeně!
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... s=90605503
Z jízdecké nelze jet dovně do Palackého. Je to vidět i na ortomapě. Je to nakreslené velmi zjednodušeně!
- Mon Jul 07, 2014 4:18 pm
- Forum: CZ: Žádosti o úpravu cest v ČR
- Topic: [L4] Plzeň, Palackého - chyba křižovatky
- Replies: 2
- Views: 893