Search found 21 matches
Re: Úmyselné a neúmyselné ničenie mapy
Ja bývam na 5. poschodí a DOBRE vidím aké ulice sú blízko a kde sa dá kam odbočiť, lenže nejaký expert mi to zmenil a **** si to tu pomenil, v klientovi celé domenené, cartouche+live map sú iné než v klientovi aj keď dám aktualizovať mapu, a nech sa mi odomkne Žilina lebo niečo je strašné
- Sat Nov 19, 2011 6:41 am
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: Úmyselné a neúmyselné ničenie mapy
- Replies: 558
- Views: 68637
Re: Bodíky
Oco má nový mobil, neobmedzený net, urobý zo seba router (hotspot) ja si to chytím a mám net kde si zachcem
Ďakujéééém
Ďakujéééém
- Sat Nov 19, 2011 6:34 am
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: Bodíky
- Replies: 21
- Views: 2351
Re: Bodíky
Uz sa to zmenilo ale o nič!!! 726 points Map Updates: 204 Driving Alerts: 14 New Recorded Kilometers: 0.041 Existing Kilometers: 0.378 Offline Existing Kilometers: 0 Resolved Update Requests: 0 Forum Posts: 0 House Numbers: 0 Waze Cookie Eater meters: 800 Your Ranking: 302110 2331- to som mozno pred...
- Thu Nov 03, 2011 4:27 pm
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: Bodíky
- Replies: 21
- Views: 2351
Re: windows mobile: "Ouha, Routing server timeout"
Tak nech sa zvýši ten čas do koľkých sekúnd to má naroutovať
- Wed Nov 02, 2011 2:13 pm
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: windows mobile: "Ouha, Routing server timeout"
- Replies: 43
- Views: 7756
Re: windows mobile: "Ouha, Routing server timeout"
Moc sa v angličtine nevyznám, ale podľa mňa to je pretože server ma naky routovaci problem alebo je vytazeny a nedokaze tak rychlo vypocitat trasu
Ak hovorim dobre tak navrhujem aby sa zvýšil čas do koľkých sekúnd to má server prepočítať
Ak hovorim dobre tak navrhujem aby sa zvýšil čas do koľkých sekúnd to má server prepočítať
- Tue Nov 01, 2011 8:32 pm
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: windows mobile: "Ouha, Routing server timeout"
- Replies: 43
- Views: 7756
Re: Bodíky
NIC NEPOMAHA!!! Pred 4 dnami som isiel asi 100 km a zrazu dnes ze bola aktualizacia a NIC Pricom ked som dosiel som sa nakonektoval na net bez vypnutia waze A body sa zdvihli iba komentarom udalosti, z 658 na 711 Ja uz nevem ako mi ma odpadnut dudel!!! 711 points Map Updates: 195 Driving Alerts: 14 ...
- Tue Nov 01, 2011 4:13 pm
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: Bodíky
- Replies: 21
- Views: 2351
Re: Daily Processes temporarily halted due to system overloa
Trosku ma to... ze uz 20+ dni sa nic neaktualizovalo
A teraz cakam na bodiky lebo mam uz asi 140 + km ale pred ukoncenim som sa pripojim na net a dufam ze sa to spocita
A teraz cakam na bodiky lebo mam uz asi 140 + km ale pred ukoncenim som sa pripojim na net a dufam ze sa to spocita
- Tue Nov 01, 2011 10:38 am
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: Daily Processes temporarily halted due to system overload_SK
- Replies: 11
- Views: 2055
Re: Sem uvádějte, kde je potřeba provést editaci cest
K editácii ciest: V cartouche keď som postavil cestu, tak mi ju vyhľadávač vyhľadá ale v klientovi sa stále zobrazuje iná cesta (MagicOfLA mi vystaval k tomu ďalšie tri cesty) ale v klientovi niet a nie aby sa mi to zobrazilo aj keď som dal aktualizovať mapy No keď dám live map tak tam ta ulica niej...
- Tue Oct 25, 2011 6:45 pm
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: [ZAMKNUTÉ] Sem uvádějte, kde je potřeba provést editaci cest
- Replies: 433
- Views: 55989
Re: Sem uvádějte, kde je potřeba provést editaci cest
Ok, ale nechápem prečo zamykáte niektoré segmenty ciest.Keď dám vyhnúť sa diaľniciam a chcem prejsť cez mesto tak to nieje schopné routovať Bývam v Žiline a cesty tu poznám veľmi dobre ale niektoré ma vedia tak vytočiť Teda ak by ste mi preložili: Normálna neplatená cesta Ďiaľnica- V routovaní keď j...
- Mon Oct 24, 2011 6:49 pm
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: [ZAMKNUTÉ] Sem uvádějte, kde je potřeba provést editaci cest
- Replies: 433
- Views: 55989
Re: Sem uvádějte, kde je potřeba provést editaci cest
D1 Medzi Ružomberkom a Lipt. Mikuláša a ďalej
To je zvolené ako Freeway ale malo by to byť Diaľnica (Highway)
Potom to pri routuvaní nepočíta správne
To je zvolené ako Freeway ale malo by to byť Diaľnica (Highway)
Potom to pri routuvaní nepočíta správne
- Mon Oct 24, 2011 5:53 pm
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: [ZAMKNUTÉ] Sem uvádějte, kde je potřeba provést editaci cest
- Replies: 433
- Views: 55989