Search found 1763 matches
Re: Waze nováčik - otázky
Adresní bod je Kamenný Přívoz 491 ( https://www.waze.com/editor?env=row&lon=14.50960&lat=49.86908&s=18375245015&zoom=6&venues=9503219.95097723.21199667 ). Bod není přímo na segmentu. K té nezpevněné cestě to je asi 40m, k té ulici asi o 10m víc. Špatné navigační pokyny jsem dost...
- Thu Nov 19, 2020 12:15 pm
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: Waze nováčik - otázky
- Replies: 3054
- Views: 985573
Re: Waze nováčik - otázky
Po lesní cestě (segment typu Nezpevněná/Neudržovaná cesta) to nenaviguje vůbec, pokud na ní není cíl.
Příznak Nezpevněná v klientovi na ni nemá vliv, ať je ve WME nastavený nebo ne.
Příznak Nezpevněná v klientovi na ni nemá vliv, ať je ve WME nastavený nebo ne.
- Wed Nov 18, 2020 5:30 pm
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: Waze nováčik - otázky
- Replies: 3054
- Views: 985573
Re: [CZ]: Hlášení uzavírek
Uzavírka zrušena, po silnici se už normálně jezdí. Od tohoto segmentu po tento segment je již normálně průjezdné. Jen u odbočky na Koječín směr Herálec zůstala cedule pozor práce na silnici. Nevím jestli jsem to správně pochopil. Zrušil jsem uzavírku mezi těmi dvěma segmenty, ten zbylý kousek jsem ...
- Tue Nov 17, 2020 12:25 pm
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: [CZ]: Hlášení uzavírek
- Replies: 1274
- Views: 266654
Re: Waze nováčik - otázky
Nově mě to teď na adresu, která je vedle "off-road", vede po jiné cestě, která je vedená jako "street". Problém je v tom, že ta je na druhé straně potoka a navíc je od té adresy i geograficky dál. Bez prozkoumání konkrétního místa ti k tomu těžko někdo něco řekne, ale obecně se ...
- Tue Nov 17, 2020 10:33 am
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: Waze nováčik - otázky
- Replies: 3054
- Views: 985573
Re: [CZ]: Hlášení uzavírek
Prodlouženo. v JSDI mají stále ještě starý termín, ale předpokládám, že oprava také časem přijde.
- Sat Oct 17, 2020 8:34 am
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: [CZ]: Hlášení uzavírek
- Replies: 1274
- Views: 266654
Re: Zobrazení jízdních pruhů
Zatím nejsou stanovená pravidla, kdy to má rovně říkat a kdy ne, takže nepřidáváme pokyn rovně, kde předtím nebyl.
- Tue Sep 29, 2020 9:15 am
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: Zobrazení jízdních pruhů
- Replies: 30
- Views: 2785
Re: Prečo sa v Brne nezobrazuje takmer nič?
Pokud ty kamery, ale vypadají, jako kamery, které by pokutovat mohly, tak bývá zvykem do mapy dávat falešné radary.
- Tue Sep 29, 2020 5:22 am
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: Prečo sa v Brne nezobrazuje takmer nič?
- Replies: 4
- Views: 550
Re: Změna adresy restaurace Gran Fierro
Ve Waze restauraci Gran Fierro nevidím. I aplikace najde jen výsledek z Google a tam je Myslíkova.
- Sat Sep 26, 2020 5:22 pm
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: Změna adresy restaurace Gran Fierro
- Replies: 1
- Views: 86
Re: Zobrazení jízdních pruhů
Sloučená křižovatka na to nemá vliv.
Zkusil jsem tam pruhy nakreslit, takže až budeš mít tamtudy cestu můžeš to vyzkoušet.
Zkusil jsem tam pruhy nakreslit, takže až budeš mít tamtudy cestu můžeš to vyzkoušet.
- Fri Sep 25, 2020 6:03 pm
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: Zobrazení jízdních pruhů
- Replies: 30
- Views: 2785
Re: Waze nováčik - otázky
Zajímavé, já mám opačnou zkušenost. Když jedu jiným směrem, než Waze navrhuje, tak dříve se mi trasa přepočítala hned za křižovatkou, zatímco teď to poměrně dlouho simuluje pohyb po navržené trase než to vezme na milost, že jsem úplně jinde, a trasu přepočítá.
- Fri Sep 25, 2020 11:16 am
- Forum: Czech Republic and Slovakia
- Topic: Waze nováčik - otázky
- Replies: 3054
- Views: 985573