Search found 27 matches
KADY - żle podpięta Na Góry do Środkowej Topic is solved
https://www.waze.com/pl/editor?env=row& ... =362929705
Jak w temacie - zadanie dla Poziomu 2
Jak w temacie - zadanie dla Poziomu 2
- Mon Oct 22, 2018 1:52 pm
- Forum: Błędy mapy do poprawy
- Topic: KADY - żle podpięta Na Góry do Środkowej Topic is solved
- Replies: 1
- Views: 380
Re: KADY - nieistniejąca ulica
Tak jest ale ja tego nie zrobiłem ponieważ uprawnień nie mam.
Czyli zamykamy zgłoszenie.
Czyli zamykamy zgłoszenie.
- Sun Oct 21, 2018 5:58 pm
- Forum: Poland
- Topic: KADY - nieistniejąca ulica
- Replies: 8
- Views: 1328
Re: KADY - nieistniejąca ulica
Tak to ten segment
https://www.waze.com/pl/editor?env=row& ... =358906477
Wiem już jak sprawdzać - chyba wrzutki z permalink
https://www.waze.com/pl/editor?env=row& ... =358906477
Wiem już jak sprawdzać - chyba wrzutki z permalink
- Sun Oct 21, 2018 4:17 pm
- Forum: Poland
- Topic: KADY - nieistniejąca ulica
- Replies: 8
- Views: 1328
Re: KADY - nieistniejąca ulica
Kopiuję i wchodzi mi poprzedni permalink - piszą o ulicy Saperskiej w Kady odchodzącej od Książenickiej nieco na północ od Zielnej
- Sun Oct 21, 2018 4:00 pm
- Forum: Poland
- Topic: KADY - nieistniejąca ulica
- Replies: 8
- Views: 1328
Re: KADY - nieistniejąca ulica
https://www.waze.com/pl/editor?env=row& ... 405&zoom=7
Przepraszam teraz powinno być ok.
Przepraszam teraz powinno być ok.
- Sun Oct 21, 2018 3:52 pm
- Forum: Poland
- Topic: KADY - nieistniejąca ulica
- Replies: 8
- Views: 1328
KADY - nieistniejąca ulica
https://www.waze.com/pl/editor?env=row& ... 405&zoom=7
Proszę skasować tu nawet ścieżki brak !
Proszę skasować tu nawet ścieżki brak !
- Sun Oct 21, 2018 2:48 pm
- Forum: Poland
- Topic: KADY - nieistniejąca ulica
- Replies: 8
- Views: 1328
Błędne restrykcje w Milanówku Topic is solved
Jestem nowy i nie mam uprawnień do zmiany.
Robiłem poprawki restrykcji w Milanówku ale z uwagi na poziom uprawnień nie mogłem zmienić zakazu wjazdu w Okólną (była jednokierunkowa obecnie dwukierunkowa).
https://www.waze.com/pl/editor?env=row& ... 405&zoom=7
Robiłem poprawki restrykcji w Milanówku ale z uwagi na poziom uprawnień nie mogłem zmienić zakazu wjazdu w Okólną (była jednokierunkowa obecnie dwukierunkowa).
https://www.waze.com/pl/editor?env=row& ... 405&zoom=7
- Sun Oct 21, 2018 2:41 pm
- Forum: Błędy mapy do poprawy
- Topic: Błędne restrykcje w Milanówku Topic is solved
- Replies: 1
- Views: 439