Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by mcatar
Izkoriščam ponujeno. Zaprosil bi za Level2. Po točkah verjetno še ne pridem zraven, vendar se večinoma gibljem po LJ, kjer so mape zaklenjene. Za manjše popravke in poravnave pa nima smisla vedno odklepat mape.

Opažam, da je bila v zadnjem času satelitska slika za LJ popravljena in ni več vidnega zamika. V svoji bližnji okolici bi občasno poravnal neusklajene ulice, dodal kakšno hišno številko in po potrebi popravil dovoljene smeri.
mcatar
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by metodg
Pozdravljeni!
Prosim za napredovanje v višji rang, ker je kar nekaj napak na kartah, ki bi jih lahko odpravil. Sicer še nisem prav dolgo aktiven, vendar imam precej izkušen s kartografijo in kartiranjem.

Hvala!


metodg
metodg
Posts: 2
Send a message

Post by mitjama
Pozdrav.

Tudi jaz bi zaprosil za vsaj Level 2 ali 3 editor nivo.
Najbolj pogosto se gibljem po Ljubljanskem koncu ter okolici Pijave gorice in Komna.
Predvsem na slednjih okoliših naletim na pomanjkljivo urejene poti oz. so te marsikje videti kot inicialen vnos. Ko mi znese kaj popravim, vendar zelo pogosto naletim na objekte, zaklenjene vsaj z nivojem 2. In težko uredim stanje.

Trenutno imam cca dobrih 1.100 map edits.
Gregetz-u tudi hvala, ker mi je odklenil na level 1 par "Komenskih" vasi. Se je tam dalo veliko lažje delat.

Hvala in lp,
Mitja
mitjama
Posts: 4
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Mkonci
Živjo,

tudi jaz bi prosil za povečanje mojih stožcev, na mapi naletim na odseke ki so zaklenjeni na 4 in jih ne morem editirat. Prosim za "level up"

Na "mojem" območju sem uredil in posodobil vse kar mi je bilo znano, so pa nekatere ceste, ki so zaklenjene na 3 ali 4 in jih ne morem editirat. Imam 139385 točk in menim, da bi bil čas za moje napredovanje.
Prevoženi kilometri: 23199.8km
Na novo posneti kilometri: 17.0km
Metri Waze hrustljavca: 137903.0m
Urejanje zamljevida: 16404
Rešene zahteve za popravek: 28

Hvala,M
Mkonci
Posts: 10
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by Mkonci
Kako dolgo se na tem forumu čaka na kak odgovor?
Mkonci
Posts: 10
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by PeroSLO
rsaso: dej popravi prosim rondo v Podgorju (https://www.waze.com/editor/?lon=14.577 ... 565&zoom=3), vsi 4 izvozi so aktivni. Sej znam prit na šiht, ampak se mi ne da vsako jutro poslušat napačnih navodil :)
PeroSLO
Posts: 3
Send a message

Post by prixon
Živijo,

Ali je možno priti iz Level 1 na level 2.
Saj sem uporabnik že nekaj časa. In opažam veliko napak v mojem koncu Slovenije (Koroška)
Manjka dosti cest, napačne smeri, Ceste ne obstajajo, ... in ker živim v tistem kraju bi ga rad popravil. Saj je edina aplikacija, ki se približa pravilnosti v našem kraju.
A ko uredim cesto je ne morem zvezati z obstoječo ker je Level 2.

Lahko kaj pomagate?
prixon
Posts: 3
Send a message

Post by prixon
draskovicsl wrote:
prixon wrote:Živijo,

Ali je možno priti iz Level 1 na level 2.
Saj sem uporabnik že nekaj časa. In opažam veliko napak v mojem koncu Slovenije (Koroška)
Manjka dosti cest, napačne smeri, Ceste ne obstajajo, ... in ker živim v tistem kraju bi ga rad popravil. Saj je edina aplikacija, ki se približa pravilnosti v našem kraju.
A ko uredim cesto je ne morem zvezati z obstoječo ker je Level 2.

Lahko kaj pomagate?
Hi there! :)

I hope I can help for you. Can you give me a permalink for your city? This is Koroška Bela, Koroška vas, Novo mesto or Koroška vas na Pohorju?

Regards,
Gomez
Ok :)

Two important
14.95719 46.56512
and
14.95101 46.56825

Others you can see on the map, but still would like to draw/add more :)
prixon
Posts: 3
Send a message

Post by prixon
draskovicsl wrote:
prixon wrote: Ok :)

Two important
14.95719 46.56512
and
14.95101 46.56825

Others you can see on the map, but still would like to draw/add more :)
The stage is yours ;)

Please use the permalink button (bottom left on the editor page) in next time, thanks! :)

And don't forget to name the roads, while they are unnamed (red), they have not include into the map.
Thanks :)
I Already did some changes.

Is it possible to do it here in center.
As I can see there are quite some errors.
14.97112 46.54593
prixon
Posts: 3
Send a message

Post by Quokka_I
Ko dosežem 1. mesto na tedenski lestvici Slovenije, se bom prijavil za 2 stožca :D.
Quokka_I
Localizers
Localizers
Posts: 74
Has thanked: 30 times
Been thanked: 7 times
Send a message
[img]https:///mgUUB[/img]https://www.waze.com/wiki/images/2/24/W ... 2cones.png
Map editor • Translator