Post by mirkovz
Da li postoji opcija da se provere cene goriva na pumpama pored kojih cu proci u toku putovanja, kako bih znao gde mi je najpovoljnija cena, pa da planiram da mozda svratim na tu pumpu iako mozda nisam planirao.
mirkovz
Posts: 2
Send a message

Post by mwolfyu
Ako nedostaje još jedno polje za gorivo šta onda, na primer na NIS Petrol postoji Euro dizel i Ultra D
a imaš negde druge primere za benzin ..., jednostavno nedostaju polja
mwolfyu
Localizers
Localizers
Posts: 111
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Send a message
"Čuvaj se besa tihih ljudi"
"Ako misliš pobediti ne smeš izgubiti."
"Neprijatelj koga poznajete, je ujedno i onaj protiv koga se možete i braniti."

Post by mwolfyu
Znam da nismo, ali rekoh možda mi nešto promaklo :), jer ponekad što više gledam i tražim to manje vidim :)
mwolfyu
Localizers
Localizers
Posts: 111
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Send a message
"Čuvaj se besa tihih ljudi"
"Ako misliš pobediti ne smeš izgubiti."
"Neprijatelj koga poznajete, je ujedno i onaj protiv koga se možete i braniti."

Post by mwolfyu
hm, možda su trebali da stave i jednu praznu :) kao petu pa da se upiše tip goriva i cena :)
mwolfyu
Localizers
Localizers
Posts: 111
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Send a message
"Čuvaj se besa tihih ljudi"
"Ako misliš pobediti ne smeš izgubiti."
"Neprijatelj koga poznajete, je ujedno i onaj protiv koga se možete i braniti."

Post by priba83
Pozdrav.
Da li je neko imao problema prilikom unošenja cene goriva?
Ja imam problem na dva telefona.
Na Samsungu S2+ nemam opciju za decimalnu tačku, a na Alcatel Idol 2 imam da unesem decimlnu tačku, međutim kada to uradim za TNG i Evrodizel odma posle unosa broja posle decimalne tačke dobijem još jednu tačku, tako da ne mogu da snimim unos. A za BMB 95 i BMB 98 sve je ok, odnosno mogu da unesem cenu sa decimalnim brojem
priba83
Posts: 6
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by proba17
Ne bi bilo lose da ste napisali da Baby Wazeri ne mogu da dodaju cene goriva, danas su me ljudi cudno gledali dok sam pola sata pokusavao na Dejtonci da aktiviram tu opciju :D
proba17
Posts: 5
Send a message

Post by proba17
Da, biće uskoro valjda. Inače super mi je koncept aplikacije, malo sam se zarazio pa sam i sređivao svoj komšiluk na map editoru. Prava šteta što više ljudi ne koristi, nekako imam utisak da nije dovoljno popularizovana - u Beogradu vidim po 2-3 Wazera, što je realno malo za toliki grad...
Pozdrav svima, pa ćemo se družiti ;)
proba17
Posts: 5
Send a message