Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Ide zima

Post by l0c0d0g
Kada sam izlazio iz prodavnice, vidim mace kako odlazi ispod auta. Ja pogledam ispod da vidim gde je da ga ne zgazim - NJEGA NEMA!
Obidjem auto da pogledam sa druge strane, da nije mozda stalo negde uz tocak pa ga ne vidim - nema ga ali cujem MJAU.
Prilazim autu da otvorim haubu a u glavi ponavljam "samo da nije unutra, samo da nije unutra..." I naravno, bilo je unutra.
Gledam oko motora gde je tacno i vidim ga, podiglo rep. Pokusam da ga izvucem za rep (ne jako) ali ono se uplasilo i steglo za nesto tako da sam brzo odustao. Nigde nema dovoljno prostora da ubacim ruku i da ga celog izvucem. Uzmem jednu virslu iz prodavnice, bacim ispod auta i nadam se da ce izaci...
Posle nekih 20 minuta vidim da je izaslo, uzmem metlu i izvucem ga. Odnesem ga desetak metara od auta i pustim. Koliko sam ga pustio otrcalo je opet ispod auta. Potrcim za njim i vidim da jede ostatak virsle. Uzmem i njega i parce virsle odnesem malo dalje i pozurim u auto da krenem, da se opet ne uvuce. Sedam u auto, palim ga, pokusavam da u ubacim u brzinu, pogadjam trecu ali ipak nekako krecem i vidim mace u retrovizoru, zivo i jede virslu.

Poenta price je, zima je, macke vole toplotu i cesto se zavlace ispod haube ili legnu na tocak. Ne moze da napravi neku veliku stetu ali ako se uhvati u kais ili ventilator moze da napravi ogroman haos.
Ne kosta vas nista da pre paljenja motora lupite par puta po haubi, da budete sigurni.
l0c0d0g
Posts: 142
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

POSTER_ID:16072861

1

Send a message

Post by acadimke
Ja sam imao miša kao gosta, kad je motor postigao radnu temperaturu izleteo mi je na šoverku a ja refleksno ukljućim brisače i odbacim ga dole ;)
acadimke
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 102
Has thanked: 8 times
Been thanked: 16 times
Send a message

Post by dragstor
l0c0d0g wrote: Poenta price je, zima je, macke vole toplotu i cesto se zavlace ispod haube ili legnu na tocak. Ne moze da napravi neku veliku stetu ali ako se uhvati u kais ili ventilator moze da napravi ogroman haos.
Ne kosta vas nista da pre paljenja motora lupite par puta po haubi, da budete sigurni.
Osim štete na kolima, "oštetićete" i mače :mrgreen:
dragstor
Coordinators
Coordinators
Posts: 514
Has thanked: 131 times
Been thanked: 73 times
Send a message
GC • Coordinator • Balkans CM • Translator • Beta Tester

Wazing with Nissan Qashqai 4x4 1.6DCi