Grad Pec umesto Cacka

[ img ]

Moderators: Unholy, dragstor

Grad Pec umesto Cacka

Postby faber_castell_cool » Sat Feb 23, 2019 5:25 pm

Pozdrav ljudi,

koristim Waze tek par nedelja i novi sam na forumu pa ne zamerite ako nisam pogodio pravi forum/kategoriju...

elem, ova stvar mi 'bode oci': u live mapi, u browser-u, na malim zoom nivoima stoji grad Pec umesto Cacka. Zna li neko o cemu se ovde radi i ko bi imao prava to da izmeni? U editoru cak ne mogu ni da 'odzumiram' toliko da bih bilo sta uradio, a verovatno nemam ni privilegije za to.

Hvala!
Attachments
primer2.jpg
(154.5 KiB) Downloaded 19 times
faber_castell_cool

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Grad Pec umesto Cacka

Postby dragstor » Sat Feb 23, 2019 7:56 pm

Hvala na prijavi!
Istražiću, pa javljam o čemu se radi :)

Pozdrav!
Nikola
GC • Coordinator • Balkans CM • Translator • Beta Tester
[ img ][ img ][ img ]
Wazing with Nissan Qashqai 4x4 1.6DCi
dragstor
Coordinators
Coordinators

Has thanked: 261 times
Been thanked: 109 times

Re: Grad Pec umesto Cacka

Postby zmajTV » Sat Feb 23, 2019 9:39 pm

Bilo je ranije i dva imena: Čačak i Cacak pa sam uspeo da ispravim. Ovo nisam jer nemam ovlašćenja za toliko područje koje treba pregledati. Koliko sam ja pregledao Čačak, u njemu nema ni jednog pogrešno imenovanog segmenta.
Sad pogledah, postoji obeleženo na Googlemaps Pec, Gornja Bela Reka, Serbia pa izgleda da iz tog povezivanja pokazuje Pec preko Čačka. U editoru se takav segment ne javlja. Ima ga samo u online mapama što znači da je to pojavljivanje iz veze sa Guglom. A postoji Pec u Crnoj Gori, Pec Kosovo, Pec Češka i ko zna koliko još pa kao geografska, matematička sredina pada na Čačak i na online mapi u malom zumu prikazuje Pec kao grad veći od Beograda.

Ovo samo globalno ako može da se reši. Čisto sumnjam da može na nivou urednika iz Srbije.

Sent from my iPhone using Tapatalk
zmajTV

Has thanked: 17 times
Been thanked: 6 times

Return to Serbia [српски]