Post Reply

Grad Pec umesto Cacka

Post by faber_castell_cool
Pozdrav ljudi,

koristim Waze tek par nedelja i novi sam na forumu pa ne zamerite ako nisam pogodio pravi forum/kategoriju...

elem, ova stvar mi 'bode oci': u live mapi, u browser-u, na malim zoom nivoima stoji grad Pec umesto Cacka. Zna li neko o cemu se ovde radi i ko bi imao prava to da izmeni? U editoru cak ne mogu ni da 'odzumiram' toliko da bih bilo sta uradio, a verovatno nemam ni privilegije za to.

Hvala!
faber_castell_cool
Posts: 1

POSTER_ID:17634249

1

Send a message
Attachments

Post by dragstor
Hvala na prijavi!
Istražiću, pa javljam o čemu se radi :)

Pozdrav!
Nikola
dragstor
Coordinators
Coordinators
Posts: 514
Has thanked: 131 times
Been thanked: 73 times
Send a message
GC • Coordinator • Balkans CM • Translator • Beta Tester

Wazing with Nissan Qashqai 4x4 1.6DCi

Post by zmajTV
Bilo je ranije i dva imena: Čačak i Cacak pa sam uspeo da ispravim. Ovo nisam jer nemam ovlašćenja za toliko područje koje treba pregledati. Koliko sam ja pregledao Čačak, u njemu nema ni jednog pogrešno imenovanog segmenta.
Sad pogledah, postoji obeleženo na Googlemaps Pec, Gornja Bela Reka, Serbia pa izgleda da iz tog povezivanja pokazuje Pec preko Čačka. U editoru se takav segment ne javlja. Ima ga samo u online mapama što znači da je to pojavljivanje iz veze sa Guglom. A postoji Pec u Crnoj Gori, Pec Kosovo, Pec Češka i ko zna koliko još pa kao geografska, matematička sredina pada na Čačak i na online mapi u malom zumu prikazuje Pec kao grad veći od Beograda.

Ovo samo globalno ako može da se reši. Čisto sumnjam da može na nivou urednika iz Srbije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
zmajTV
Posts: 38
Has thanked: 17 times
Been thanked: 6 times
Send a message