Post by dragstor
Vlajkovich wrote:Pozdrav svima!

Nesto su bajati postovi ovde.. evo kraj 2018 jos malo a slabo vidim sveze datume na forumu.

Elem, koristim Waze od juce :)

Imam problem sa ulicom i kucnim brojem.. nema je na mapi...

Ulica je Dragoslava Srejovića 74l. To je deo blize ulici Ladne vode ..

Vladimir
Zdravo, Vladimire :)
Kućni broj slobodno možeš uneti na Uredniku mapa.

Za bilo kakva pitanja, slobodno nas kontaktiraj ovde :)
dragstor
Coordinators
Coordinators
Posts: 514
Has thanked: 131 times
Been thanked: 73 times
Send a message
GC • Coordinator • Balkans CM • Translator • Beta Tester

Wazing with Nissan Qashqai 4x4 1.6DCi

Post by dragstor
Dobrodošao :)

Možeš da pratiš chat u editoru i forum :) tu se dešava magija :D

EDIT:

Takođe, slobodno nam se možeš pridružiti u diskusijama po našem forumu. Pitaj šta god ti nije jasno, prijavljuj ako nešto ne možeš rešiti i slično. Svi su više nego voljni da pomognu :)
Iznervirao me Google maps koji mesecima, nekad i godinu ne ažurira čak i vrlo bitne promene u saobraćajnicama.
I onda sam otkrio Waze :)
Na isti način sam i ja otkrio Waze pre dosta godina - na ajfonu u tom trenutku nije bilo moguće naći google mapu, pa sam slučajno naleteo na waze :mrgreen:
dragstor
Coordinators
Coordinators
Posts: 514
Has thanked: 131 times
Been thanked: 73 times
Send a message
GC • Coordinator • Balkans CM • Translator • Beta Tester

Wazing with Nissan Qashqai 4x4 1.6DCi

Post by krtica15
Poz Waze-ri, ja sam Aleksandar, iz Beograda, koristim Waze aktivno zadnjih nekoliko meseci i voleo bih da zaživi u Srbiji pošto je odlična aplikacija. Oprobao sam se par puta u editoru, uglavnom kućni brojevi pošto je to kod nas veliki problem i baš u mom primeru u Gandijevoj gde živim i kod roditelja u Birčaninovoj su brojevi baš daleko od tačne lokacije, pa ću se pozabaviti time (smara period verifikacije ali dobro) i drugim stvarima za koje budem bio u mogućnosti da promenim. Pozdrav
krtica15
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by l0c0d0g
Pozdrav, ja sam Marko iz Petrovca, 30 godina. Posto sam jos uvek level 2 nemam bas mnogo prostora za editovanje, ali zato svoj grad i okolna sela sredjujem tip-top.
Trenutno ubacujem POI koje su bitne, benzinske pumpe, menjacnice, bankomate, automehanicare i slicno.
l0c0d0g
Posts: 142
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times
Send a message

Post by Lovas
Pozdrav svima
Ukratko o meni:
Model - Vladimir
Radnih sati - 36g
Garažiran - Aradac(Zrenjanin)
Wazer cca 3g
:)
Lovas
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 69
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by Markobg85
Drage kolege Wazeri,

zovem se Marko i aktivan sam Wazer od 2012.godine, iako nisam bio mnogo aktivan na map editoru. Waze sam otkrio dok sam imao Nokia telefon, Symbian verzija :-) Sjajna aplikacija na bilo kojoj platformi i odličan koncept da korisnici učestvuju u poboljšanju kvaliteta usluge.

Vidimo se na putu, veliki pozdrav svima!
Markobg85
Posts: 1
Send a message

Post by MilosDjuk
Pozdrav braco i sestre wazeri!

Milos mi je ime, ziveo neko vreme u Slovackoj i tamo najvise bodova skupio, bio negde cca 4000 korisnik. Pre godinu dana se vratio i iskreno se razocarao da sam sa tim istim bodovima na visokom 24 mestu u Srbiji jer stvarno malo predjem dnevno.
Tada krece moje pravo waze "ambasadstvo" na privlacenju korisnika i skromno mislim da ima efekta (bar po nedeljnoj rang listi sada i pre godinu dana). Sve zive smaram (niko nije svestan da ovako nesto postoji) a najveci efekat mislim da sam postigao spamujuci jednu viber grupu za dojave, tamo ima nekih 250 korisnika kojima je resenje za dojavu gde je policija da kucaju poruke na chat-u, wtf! :)
gledajuci broj ljudi na ovom forumu i broj reporta u voznji... imamo jos dosta posla na reklamiranju, samo polako i sticicemo do razumnog broja korisnika :)
MilosDjuk
Posts: 7
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by mimi-m3
Pozdrav svima evo i ja da se predstavim.
Ja sam Miodrag, iz Beograda sam, Waze koristim od 2014. godine i oduševljen sam aplikacijom. Gde god da krenem na neki put ili destinaciju u Beogradu, upalim Waze jer on zna najbolje. Čak se koristi i Map Editor, da vam kažem iskreno, prava zaraza haha. :) To je to što imam da kažem, ili jesi ili nisi. Wazeri znaju zašto ;)
mimi-m3
Posts: 7
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by mligor
Pozdrav svima,

Ja sam Igor, zivim u Petrovcu na Mlavi i Editor sam od 2012 godine kada sam odlucio da ucrtam Petrovac i okolinu. Neko vreme nisam bio previse aktivan u Srbiji, ali vidim je u poslednjih par godina Waze community dobio puno clanova kod nas i da se Waze mnogo vise koristi.

Siguran sam da cemo se ovde lepo druziti :)
mligor
Posts: 7
Been thanked: 1 time
Send a message
[img]https:///c7J4Vm[/img]

Post by mwolfyu
Hm, ja se predstavio u drugoj temi ali ajde i ovde :)
Marijan iz Pančeva,
za sad imam nekih nenadano 22k za relativno kratko vreme, tako je to kad kućne brojeve računaju sa 3 boda :D, kao što vidite bacio sam se na Pančevo pa bacite pogled da li valja, a nadam se da ću uskoro i okolinu koliko toliko da dotaknem, nekako me stislo poslednjih par dana sa obevezama :roll:
i tako
mwolfyu
Localizers
Localizers
Posts: 111
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Send a message
"Čuvaj se besa tihih ljudi"
"Ako misliš pobediti ne smeš izgubiti."
"Neprijatelj koga poznajete, je ujedno i onaj protiv koga se možete i braniti."