Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by RaptorSky
Salutare ! Am fost blocat fara sa fiu anuntat.Poate sa imi spuna cineva cand o sa am din nou dreptul de a face rapoarte din trafic?
RaptorSky
Posts: 1
Send a message

Post by Razvan_Rauta
Salut, am numele Razvan_Rauta si am fost blocat de ceva timp, cred ca din cauza "Waze Editor". Ma puteți ajuta si pe mine cu o cere de deblocare? Mulțumesc anticipat! :D :D
Razvan_Rauta
Posts: 1
Send a message

Post by RazvanTyron
Salut am si eu contul blocat pentru raportări excesive de 2 ani va rog sa ma scuzați nu voi mai face
RazvanTyron
Posts: 2
Send a message

Post by RazvanTyron
Userul meu este RazvanTyron , adresa de email razvanalexandru1990@yahoo.com va mulțumesc si promit ca nu voi mai da raporturi decât când este necesar folosesc Waze zilnic va mulțumesc
RazvanTyron
Posts: 2
Send a message

Post by RoadKingRO
Salut,

Va rog sa-mi deblocati contul pentru a putea trimite rapoarte.

Multumesc frumos!
RoadKingRO
Posts: 2
Send a message

Post by RoadKingRO
Buna ziua,
Va rog frumos, sa imi deblocati contul.
Va multumesc frumos !
RoadKingRO
Posts: 2
Send a message

Post by RobertSport123Ninja
Salut
Ma puteti ajuta si pe mine cu deblocarea contului?

Multumesc.
Robert
RobertSport123Ninja
Posts: 2
Send a message

Post by RobertSport123Ninja
Salut moderatori!
Revin cu rugamintea de deblocare a contului. Inca nu a fost deblocat. Nu ma deranjeaza ca nu pot sa pun rapoarte, dar nu am mai primit puncte de la block desi am mers ceva si urmeaza o sapt
in care o sa fac approx 3000 km si as vrea sa primesc punctele.
Multumesc.
Robert
RobertSport123Ninja
Posts: 2
Send a message

Post by Roger4cs
Buna seara/ziua

Va rog imi puteti da unban? am dat 2 zile de multe ori map chat, nu am stiut ca nu am nevoie :(

Va multumesc
Divan
Roger4cs
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by Roger4cs
dacianova wrote:
Roger4cs wrote:Buna seara/ziua

Va rog imi puteti da unban? am dat 2 zile de multe ori map chat, nu am stiut ca nu am nevoie :(

Va multumesc
Divan
Mda,

Ai postat pe hartă tot felul de mesaje legate de Uber. Am trimis solicitare de deblocare către Waze. Cred că știi că dacă se mai repetă nu te mai deblochează nimeni...

:oops:
Multumesc frumos!
Roger4cs
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Send a message