Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Ce s-a întâmplat cu My Level?

Post by TranceChild
Salut, wazeri!

Acum câteva luni (bune), înainte de un update major, Waze arăta câte puncte mai ai de acumulat până la următorul Level. Cu alte cuvinte, îți puteai da seama pe unde te situezi în cadul unui Level.

Personal, nu mai reușesc să găsesc o astfel de statistică.

Voi reușiți să o găsiți sau a dispărut complet?

Mulțumesc!
Drumuri plăcute, wazeri!
TranceChild
Posts: 5
Has thanked: 1 time

POSTER_ID:17544050

1

Send a message


Post by iancau-cristian
Salut,
Daca iti raspund in termeni waze ma vei injura dar imi asum :)
Raspunsul ar fi "In curand" sau mai exact "Soon" iar ce inseamna "Soon" ai ca descriere oficiala waze mai jos:
"`Soon` does not imply any particular date, time, decade, century, or millennia in the past, present, and certainly not the future. `Soon` shall make no contract or warranty between Waze and the end user. `Soon` will arrive some day, Waze does guarantee that `soon` will be here before the end of time. Maybe. Do not make plans based on `soon` as Waze will not be liable for any misuse, use, or even casual glancing at `soon`"
Happy Wazeing :)
iancau-cristian
100K edits
100K edits
Posts: 34
Has thanked: 9 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by iancau-cristian
jajarom wrote:Se va face update pana la urma, se pare ca nu mai sunt asa multi angajati ca la inceput pentru partea de Waze (Google)
Salut,
Imi dai te rog sursa acestei informatii?
Multumesc mult!
iancau-cristian
100K edits
100K edits
Posts: 34
Has thanked: 9 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by iancau-cristian
Salut,
Nu era nicio "răutate" în întrebare. Uite câteva info că sa vezi de ce am întrebat:
- harta României este in totalitate editată de voluntari - sursa: Waze.ro
- Waze are angajați direct iar preluarea de către Google nu a implicat modificări în organigramă - una dintre multiplele surse: https://m.adevarul.ro/tech/internet/goo ... index.html
Personal, nu am nicio info și nici nu am găsit după ce am văzut postarea ta legată de numărul de angajați și așa s-a născut intrebarea mea.
Haideți să nu ne simțim atacați din orice rahat (scuze de expresie).
Răspunsul putea fi și de genul: am presupus - nu am o sursa.
Nu îți dădea nimeni în cap :)
Happy wazing :)
iancau-cristian
100K edits
100K edits
Posts: 34
Has thanked: 9 times
Been thanked: 11 times
Send a message


Post by okkapa
Sursa? Hai ca acum esti " rau ". Cauta postarea mea de adio de pe discord. Cum e posibil ca cereri de deblocare de la mijlocul lunii iunie sa nu fie onorate?Probabil ca sunt prea multi care raspund acestor cereri si de aceea nici dupa o luna si jumatate acestea sunt in pending.Stima
okkapa
Posts: 1
Send a message

Post by TranceChild
Super! Sper să includă și treaba asta, că tare mult îmi plăcea :D Și era folositoare, la drept vorbind.

Ai vreo idee cam pe când este lansat noul design?
TranceChild
Posts: 5
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by TranceChild
Loved that!!! :lol: :lol: :lol:
Speranța moare ultima, chiar și după al lor „soon”.

Merci mult pentru răspuns and happy wazeing, as you say :D
TranceChild
Posts: 5
Has thanked: 1 time
Send a message