Post by danutzu_TTY
Poate nu este setata viteza limita pe acel sector de drum. Verifica in editor.

Trimis de pe al meu SM-A300F folosind Tapatalk
danutzu_TTY
Posts: 48
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by Emanuel-Petre
Mai dureaza pana se activeaza. Intra pe grup pe facebook si scrie acolo cum sa o fortezi.
Ideea e ca daca nu e trecuta in editor nu are ce sa-ti apara tie pe client.
Emanuel-Petre
Area Manager
Area Manager
Posts: 114
Has thanked: 8 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by Emanuel-Petre
mai mult ca sigur nu e setata limita. in topicul despre limitele de viteza am pus un link catre o pagina care paote fi folosita pentru generat rapoarte de limita de viteza.
altfel unde nu apare limita, dai raport, alegi un tip de raport (neaparat, indiferent de ce vei alege, caci e bug si nu apare daca nu alegi) si in raport scrii limita de viteza, si eventual de unde pana unde.
Cand zic de unde pana unde, nu zici de la Lux bar pana la terasa y sau o denumire locala a unei zone decat daca vrei sa dureze foarte mult implementarea. Daca vrei sa te ajute cine poate cel mai repede, trebuie nume de strazi sau ceva ce poate fi identificat de pe harta, caci de multe ori cei care te pot ajuta cei mai repede nu sunt de-ai locului.
Emanuel-Petre
Area Manager
Area Manager
Posts: 114
Has thanked: 8 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by Emanuel-Petre
o sa aruncam un ochi.
Noi nu avem colegii. Avem doar universitati, Facultate nu e acelasi lucru ca Colegiul. Facultate e Department in Engleza.
Iar Bed & Breakfast nu e cazare+mic dejun, cu doar cazare... La americani micul dejun nu e ceva normal, de acolo B&B.
Emanuel-Petre
Area Manager
Area Manager
Posts: 114
Has thanked: 8 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by Emanuel-Petre
Nu am acces în zona aia. Eu sunt în Vrancea - Galați - Buzău - Brăila.
Trebuie sa aștepți puțin și vei primi răspunsuri la ele. Cam pe asta ne focusam acum :)

Sent from my Oneplus One
Emanuel-Petre
Area Manager
Area Manager
Posts: 114
Has thanked: 8 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by Emanuel-Petre
N-ai pentru ce. Scuze ca nu pot sa te ajut. Dar sigur se va găsi cineva sa te ajute...

Sent from my Oneplus One
Emanuel-Petre
Area Manager
Area Manager
Posts: 114
Has thanked: 8 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by Emanuel-Petre
Noi nu avem colegii în sensul folosit în engleza. Ca unii sau hotărât sa zică colegiul ca suna mai bine decât liceu e altceva.. Tot liceu va rămâne

Sent from my Oneplus One
Emanuel-Petre
Area Manager
Area Manager
Posts: 114
Has thanked: 8 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by Emanuel-Petre
Îmi cer scuze. Nu mi-am dat seama ca am de-a face cu un trol. Unii oameni au autocorrect care nu merge mereu excelent în limba română, mai ales când e setat pe altă limba. Dar e ok.
Eu doar încercăm să-ți explic sa nu faci niște greșeli elementare pe care mulți vorbitori de limba română le fac din cauza traducerilor greșite. Din asta mulți preferă limba originala (engleza) căci traducerile din engleza sunt făcute aiurea sau după ureche. Dar dacă tu vrei sa fii înfumurat..
Acum fugi înapoi sub pod.

Sent from my Oneplus One
Emanuel-Petre
Area Manager
Area Manager
Posts: 114
Has thanked: 8 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by Emanuel-Petre
e cerul. daca e in partea de jos s-ar putea sa ai probleme :))).
si nu, nu gluemsc, chiar reprezinta cerul :)))
Emanuel-Petre
Area Manager
Area Manager
Posts: 114
Has thanked: 8 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by Fisman1
Salutare. Vin si eu cu o intrebare: se poate afisa cumva limita de viteza legala pe segmentul de drum pe care esti? Eu, unu, n-am gasit asa ceva. Se spunea cu ceva timp in urma ca optiunea aceasta va fi disponibila incepand cu versiunea 4.

Trimis de pe al meu Vodafone 985N folosind Tapatalk
Fisman1
Posts: 23
Has thanked: 2 times
Send a message