Post by sanfren
buna ziua cum pot sa-mi recuperez rangul... momentan dupa deblocare sunt tot pe rang 0..am 4 saptamani de cand am fost deblocat si de cand trimit rapoarte si rangul este 0...
sanfren
sanfren
Posts: 13
Send a message

Post by sanfren
salutare am o luna de cand am fost deblocat pentru rapoarte false.. am gresit recunosc .. dar cu rangul ce facem il pot recupera este in continuare pe 0.. numeleneu este ...sanfren... multumesc
sanfren
Posts: 13
Send a message

Post by sanfren
salutare ..cu rangul sunt tot pe 0 de o luna si... ??? se mai poate face ceva .. imi cer scuze pentru deranjul care -l fac ..o zi buna in continuare
sanfren
Posts: 13
Send a message

Post by sanfren
salutare am numesc ..sanfren... am fost blocat pentru rapoarte abuzive ..recunosc... de o luna si ceva por trimite rapoarte sa rezolvat problema dar vreau sa stiu daca rangul se poate recupera.??? este tot pe 0
sanfren
Posts: 13
Send a message

Post by sanfren
rangul este tot pe 0...se poate remedia problema... numele..sanfren
sanfren
Posts: 13
Send a message

Post by sanfren
salutare de aproape un an de zile am fost deblocat [am fost blocat pentru rapoarte false ..am recunoscut ca am gresit..]dar rangul nu la-m recuperat nici acum .. se mai poate recupera rangul .. la mine este 0
sanfren
Posts: 13
Send a message

Post by sanfren
salutare si scuze ca deranjez cu o problema... in iunie 2016 am fost blocat pe motiv de rapoarte false am recunoscut ca am gresit dar nu mi-am recuperat rangul nici acum.. mai sunt sanse sa-l recuperez???? numele de wase este ..sanfren...
sanfren
Posts: 13
Send a message

Post by sanfren
salut rangul meu este de 2 ani la 0... am avut abateri am recunoscut.. acum sunt deblocat dar rangul este 0... ce se poate face??? au uitat sunt cu numele de .... sanfren..
sanfren
Posts: 13
Send a message

Post by sanfren
salut cum pot recupera rangul ...sunt cu rangul la 0 de vreo 2 ani ..contul Sanfren..multumesc
sanfren
Posts: 13
Send a message

Post by sap7772000
Salut.
Incerc sa ma autentific si sunt intampunat de cererea de acordare permisiune pentru access lista contacte telefon.
NU sunt de acord cu acest acces si nu reusesc sa intru in program pentru ca intru intr-o bucla din care nu stiu cum sa ies - -100 la capitolul ergonomie din punctul meu de vedere. Am folosit optiunea de prevenire creare cereri similare si butonul "Da, sunt eu" a devenit inactiv.
Am dezinstalat si reinstalat aplicatia si sunt in aceeasi situatie.
Se poate si fara, ma poate sfatui cineva cum sa ocolesc aceasta problema?
Multumesc anticipat
sap7772000
Posts: 1
Send a message