Post by AdiDrag
Nu exista rezolvare pentru anomalie? Am 111000 puncte și Rang-0.
AdiDrag
Posts: 26
Send a message

Post by AdiDrag
Am 115000 puncte și rang 0. Puncte acumulez dar rangul nu se sincronizeaza. Posibil ca un inteligent sa ma fi șters din " tabelul" cu rangul și ... Pot sa postez, acumulez puncte. Clar, ceva scârțâie in aplicația asta.
AdiDrag
Posts: 26
Send a message

Post by AdiDrag
Am eliminat o posibilitate dupa ce am primit acest mesaj de la Waze Support : "The Block was requested by your local community..." Aștept de la cel care m-a blocat sa explice cu ce i-am deranjat activitatea in ultimele 10 luni. Best Regards
AdiDrag
Posts: 26
Send a message

Post by AdiDrag
”Hi Adi,
Thank you for contacting Waze Support.
Please know that your account was blocked from reporting due to community request. To unblock it please get in touch with local community via Waze Forum.
Best regards,
The Waze Support team”
Am comunicat cu managerii comunitatii locale(dacianova, Unholy, spookyx, twist3r). Raspunsul lor: ”Ok. Deci asta înseamnă că nu ești blocat, doar că rangul nu a fost restabilit. Mă interesez. Deobicei revenea rangul după 1-2 săptămâni...”
Pentru ca am deschis two tickets, inteleg ca managerii comunitatii locale ori nu au avut timp sa analizeze, ori nu accepta deblocarea rank-ului.
AdiDrag
119566 Puncte
Rangul tău este 0








AdiDrag
119566 Puncte
Rangul tău este 0
AdiDrag
Posts: 26
Send a message

Post by AdiDrag
Salut Mr. DOMIFOX, la mine NU s-a rezolvat “problema”. Acumulez puncte/mulțumiri but synchronising are missing!
AdiDrag
Posts: 26
Send a message

Post by AdiDrag
“AdiDrag
131973 Points
Your Ranking is 0”

In curând “ma pensionez”... se mai sincronizeaza “ranking”?
AdiDrag
Posts: 26
Send a message

Post by amokul
salut,
pentru o deplasare facuta pe 03.04.2018 nici acum nu s-a facut update la puncte.
mai aveti ceva noutati cu privire la aceasta problema?
amokul
Posts: 2
Send a message

Post by amokul
horace_vr wrote:salut, poti vedea oricand aici statusul update-urilor:
https://status.waze.com/
Ultimul update pentru Europa a fost in 27 martie.
si totusi in fiecare sambata se facea update la puncte. acum e prima oara de cand folosesc eu waze (cam un an de zile) si nu se face update
amokul
Posts: 2
Send a message

Post by AurelianValeriuC
AdiDrag wrote:Deblocare rang
Sent: Tue Nov 29, 2016 2:56 pm
From: AdiDrag
To: spookyx

Te rog, dacă ai timp, sa te uiți la "anomaliile" din profilul meu. Acumulez puncte dar rangul rămâne 0. Mulțumesc Adi
S-a rezolvat pana la urma?
Sunt intr-o situatie asemanatoare, ma apropii de nivel wazer cavaler dar am rang 0 si implicit restrictii la editari.
AurelianValeriuC
Posts: 11
Has thanked: 14 times
Send a message

Post by bogdanys
Observ ca problema cu updatarea punctelor inca persista, asa este si la voi? Intreb sa nu fie la mine vreo problema. Multumesc!
bogdanys
Posts: 7
Send a message