@RobertBP
Am vazut ca , in orasul Ploiesti, ai facut foarte multe modificari peste ceea ce am creat eu, dar m-am uitat atent si de fapt modificari fizice nu sunt, nu inteleg ce ai modificat, apare "modify yesterday by RobertBP"....dar si denumirile si formele si tot, sunt identice. Care e faza?
PS. Acum am vazut, de exemplu , la Str. laboratorului care eu am adaugat-o, tu ai modificat ceva, nu imi dau seama ce, dar la o intersectie cu o alta strada fara nume, ai lasat-o ca neavand accest pe acea strada, dar strada cu pricina nu ai pus-o cu sens unic, deci care a foat modificarea ta ? Ma refer la zona asta:
https://world.waze.com/editor/?lon=25.9 ... TTTTTTTTFT
La fel, la podul de peste calea ferata din dreptul Coca Cola, ai adaugat la forma lendmark-ului , niste puncte si ai mai tras putin de el (poate eu nu il pusesem exact in locul bun), am vazut ca ai modificat si pozitia magazinului Selgros (merci, acolo nu eram ferm convins ca e locul bun, unde il pusesem eu)...
Am vazut ca , in orasul Ploiesti, ai facut foarte multe modificari peste ceea ce am creat eu, dar m-am uitat atent si de fapt modificari fizice nu sunt, nu inteleg ce ai modificat, apare "modify yesterday by RobertBP"....dar si denumirile si formele si tot, sunt identice. Care e faza?
PS. Acum am vazut, de exemplu , la Str. laboratorului care eu am adaugat-o, tu ai modificat ceva, nu imi dau seama ce, dar la o intersectie cu o alta strada fara nume, ai lasat-o ca neavand accest pe acea strada, dar strada cu pricina nu ai pus-o cu sens unic, deci care a foat modificarea ta ? Ma refer la zona asta:
https://world.waze.com/editor/?lon=25.9 ... TTTTTTTTFT
La fel, la podul de peste calea ferata din dreptul Coca Cola, ai adaugat la forma lendmark-ului , niste puncte si ai mai tras putin de el (poate eu nu il pusesem exact in locul bun), am vazut ca ai modificat si pozitia magazinului Selgros (merci, acolo nu eram ferm convins ca e locul bun, unde il pusesem eu)...
Re: Ghid de editare