Post by sniperkiki
Dobrodošli novi :)

Ako vam treba bilo kakva pomoć samo tipkajte.
Želim Vam puno prijeđenih kilometara.

Lijep pozdrav
sniperkiki
Country Manager
Country Manager
Posts: 216
Has thanked: 4 times
Been thanked: 37 times
Send a message

Level 4 Editor
Country Manager:

Croatia

Visit Croatia's official community website:
http://waze.com.hr

If you need any kind of help, feel free to contact

Post by sniperkiki
FrankLaurin wrote:Pozdrav svima,

Frank iz Zadra,
tu sam jer sam uočio fiksnu kameru koja nije na aplikaciji a šurjak mi je pokupio dvije kazne sa iste, inače waze mi je br1 app i koristim često za gradske vožnje.



Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
Pozdrav Frank,

Dobrodošao :)
Vezano za kameru, dostavi točnu lokaciju ili perm link pa da vidimo u čemu je problem
sniperkiki
Country Manager
Country Manager
Posts: 216
Has thanked: 4 times
Been thanked: 37 times
Send a message

Level 4 Editor
Country Manager:

Croatia

Visit Croatia's official community website:
http://waze.com.hr

If you need any kind of help, feel free to contact

Post by sniperkiki
redizajn wrote:Pozdrav ekipa,

odnedavno koristim Waze, ono što me privuklo na Waze je ogroman i genijalan community. Nadam se da ću i ja pomoći u editiranju i poboljšavanju mape. Zapravo se u svemu još snalazim pa nemojte što zamjerit.

Ante,ZG.
Dobro došao Ante,

Nadam se da ces pronaci na forumu sve što ti treba.
Za sve ostalo slobodno se obrati za pomoc!
sniperkiki
Country Manager
Country Manager
Posts: 216
Has thanked: 4 times
Been thanked: 37 times
Send a message

Level 4 Editor
Country Manager:

Croatia

Visit Croatia's official community website:
http://waze.com.hr

If you need any kind of help, feel free to contact

Post by toncheee
Bok svima,

toncheee iz Zaprešića, svakodnevno na lokaciji ZG-ZP.
Jučer instalirao aplikaciju, za sada super utisak.
Pišemo se!

Pozdrav svima!
toncheee
Posts: 1
Send a message

Post by world_qrzhc7fz
Pozdrav!
Ja sam Tihomir i koristim waze dosta dugo, cca 2 godine. Posebno mi se svidja dodavanje upozorenja te me ta opcija spasila već mnogo puta. Naravno, želim sudjelovati u održavanju karata, da aplikacija bude što bolja i da ima više korisnika. Moram priznati da mi neke stvari nisu baš najjasnije, recimo zašto već nisu unesene sve nove fiksne kamere na hrvatskim prometnicama, zašto nekada imamo obavijest za oba smjera, a nekada ne, zašto se prilikom prelaska granice mijenja i jezik upozorenja i navođenja i slično.
Što treba napraviti da se kamere pojave na kartama i koliko vremena da ih administrator odobri....sve su ovo pitanja koja mene interesiraju jer smatram da su to stvari koje će poboljšati aplikaciju.
Vjerujem da ću na forumu naći odgovore na moja pitanja i da ću pomoći da aplikacija bude što bolja i samim time da ima više korisnika.
world_qrzhc7fz
Posts: 1
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by wukonja
Pozdrav svima!
Ja sam dečko s Trešnjevke i malo bih želio ažurirati maksimalna dopuštenja brzine i neke detalje u ulicama u svojem kvartu, ali sve ulice su zaključane za level 2.

Nigdje ne mogu pronaći kako doseći level 2.
Zapravo, cijeli Zagreb je zaključan pa uopće ne znam kako se može napredovati u uređivanju :|

Fala na pomoći i vidimo se na cesti :)
wukonja
Posts: 2
Send a message

Post by zd1400rt
Pozdrav svima iz Zadra,

u potrazi za aplikacijama koje signaliziraju kamere za brzinu saznao sam za Waze. Koristim ga niti mjesec dana i super mi izgleda prikaz, navigacija...
Prva stvar što sam napravio, dodao sam parking cestu ispred svoje zgrade jer kako je nije bilo tako mi je pokazivao da sam na glavnoj cesti. Pokušao sam ispraviti ostale parkinge oko svoje zgrade, ali nemam ovlasti. Onaj tko je to ucrtavao napravio je jako loš posao. Vjerojatno radi skupljanja bodova ili čega već.
Vidim da je na nekim mjestima gdje je fizički jedna kamera, postavljeno je na Wazeu do tri kamere u razmacima od 50-100 metara...

Volio bi da mogu ispraviti takve stvari u ulicama koje poznajem kao svoj džep.
zd1400rt
Posts: 1
Send a message

Post by zg1004
Pozdrav.
Nakon godina koristenja aplikacije i razgovora o map editoru, odlucio sam pojaviti se na forumu i lagano poceti sa map editorom.
Glavni fokus mi je zapadni dio Zagreba, Varazdin i Varazdinske Toplice, a preko ljeta ce se taj fokus prebaciti na centar Splita i otok Pag.
Koristim Iphone i u principu ne krecem sa voznjom, a da ne ukljucim Waze.

Ugodan dan svima,

Ratko
 
zg1004
Posts: 1
Been thanked: 2 times
Send a message
Waze Beta [*] iPhone12pro

Post by Zvonimir_G
Pozdrav

Moje je ime Zvonimir dolazim iz Šibenika.

Pojava novih kamera za nadzor brzine u mom kraju me ponukala da instaliram waze.

A nepostojanje istih u aplikaciji i da se prijavim na forum i promjenim to
Zvonimir_G
Posts: 3
Been thanked: 1 time
Send a message