UR Meerkerk
Hallo,
In Meerkerk stuurt de melder van de volgende UR als reactie een 'routingprobleem'. De melder was simpel gezegd waarschijnlijk onderweg van de Lakerveld te Lexmond naar de Zijlkade te Hoogblokland. Ik kan zelf uit ervaring bevestigen dat de meest plausibele route via Tolstraat-Gorinchemsestraat-Bazeldijk te Meerkerk loopt aangezien dit een ruime tweebaans asfaltweg (alsmede hoofdweg) is, terwijl de Grote Kanaaldijk te Meerkerk eerder een soort veredelt fietspad is dat voor omwonenden en boeren is opengesteld voor gemotoriseerd verkeer.
Nu is mijn vraag: is dit puur zo'n kwestie van 'vaak genoeg de GOEDE route rijden en waze LEERT vanzelf....' of is hier daadwerkelijk heel praktisch iets aan te doen .
Als het hier een 'suffe' weg had betroffen had ik de melder namelijk dat eerste geadviseerd en was de kous af, echter beide zijden van het water zijn behoorlijk populair als sluiproute bij file op de A27 tussen Gorichem en Lexmond. Vanwege dat sluipverkeer is er op dit stuk van, in feite, dezelfde dijk (zowel in waze als in het echchie) een beperking ingesteld in de spits.
Als dit inderdaad het geval 'mathematiek van routegeleiding' is dan zal ik dit aan de melder uitleggen.
Als iemand hier een veel beter idee heeft...staat het je wat mij betreft vrij deze UR op te lossen
Groeten,
TaxiWallie
In Meerkerk stuurt de melder van de volgende UR als reactie een 'routingprobleem'. De melder was simpel gezegd waarschijnlijk onderweg van de Lakerveld te Lexmond naar de Zijlkade te Hoogblokland. Ik kan zelf uit ervaring bevestigen dat de meest plausibele route via Tolstraat-Gorinchemsestraat-Bazeldijk te Meerkerk loopt aangezien dit een ruime tweebaans asfaltweg (alsmede hoofdweg) is, terwijl de Grote Kanaaldijk te Meerkerk eerder een soort veredelt fietspad is dat voor omwonenden en boeren is opengesteld voor gemotoriseerd verkeer.
Nu is mijn vraag: is dit puur zo'n kwestie van 'vaak genoeg de GOEDE route rijden en waze LEERT vanzelf....' of is hier daadwerkelijk heel praktisch iets aan te doen .
Als het hier een 'suffe' weg had betroffen had ik de melder namelijk dat eerste geadviseerd en was de kous af, echter beide zijden van het water zijn behoorlijk populair als sluiproute bij file op de A27 tussen Gorichem en Lexmond. Vanwege dat sluipverkeer is er op dit stuk van, in feite, dezelfde dijk (zowel in waze als in het echchie) een beperking ingesteld in de spits.
Als dit inderdaad het geval 'mathematiek van routegeleiding' is dan zal ik dit aan de melder uitleggen.
Als iemand hier een veel beter idee heeft...staat het je wat mij betreft vrij deze UR op te lossen
Groeten,
TaxiWallie
Re: UR Meerkerk