Navigeren naar huisnummer
Als ik in de app naar Hogeweg 8D in Limmen navigeer, dan krijg ik bij de zoekresultaten alleen 8 te zien. Ook als ik op 8d klik, zie je in het volgende scherm weer alleen 8 staan. In dit specifieke geval is het laatste stukje van de route naar 8 en 8d echt anders. Ik heb dit zowel geprobeerd in Android als in iOS en voor Android ook in Beta en niet-beta.
Huisnummer 8D bestaat wel in de editor en het segment waar hij aan gekoppeld is, is meerdere malen recent gewijzigd. Ik heb nog geen ander adres met huisnummer geprobeerd. In de live-map gaat het wel goed.
Weet iemand er een algemeen probleem met navigeren naar huisnummers met letters is? Of is dit een specifiek geval? En is dit op te lossen?
Huisnummer 8D bestaat wel in de editor en het segment waar hij aan gekoppeld is, is meerdere malen recent gewijzigd. Ik heb nog geen ander adres met huisnummer geprobeerd. In de live-map gaat het wel goed.
Weet iemand er een algemeen probleem met navigeren naar huisnummers met letters is? Of is dit een specifiek geval? En is dit op te lossen?