Post by grkpete
Γεια σου arvageo1 !! Το καλοκαίρι ήμουν στην Σύρο για λίγες μέρες και έκανα μερικές διορθώσεις στον χάρτη. Είσαι μόνιμος κάτοικος;
grkpete
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 150
Has thanked: 33 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by grkpete
Γεια σου ConstantinosAl! Καλωσόρισες! Ότι χρειαστείς, υπάρχουν αρκετοί (πολλοί μάλιστα στην βόρεια Ελλάδα) που μπορούμε να σε βοηθήσουμε.
grkpete
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 150
Has thanked: 33 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by grkpete
Καλώς όρισες Τάσο!
grkpete
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 150
Has thanked: 33 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by hariskar_
Καλημέρα, ασχολούμαι εδώ και μερικά χρόνια με openstreetmap editing και το πρόγραμμα Osmand και είπα να δω και εδώ τι γίνεται και να βοηθήσω. Μένω στην Καβάλα. Θα τα πούμε!
hariskar_
Country Manager
Country Manager
Posts: 62
Has thanked: 37 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by hariskar_
Καλώς ήρθες και καλά edits! Όποτε χρειάζεσαι βοήθεια ρώτα εδώ στο φόρουμ ή ακόμα καλύτερα στο http://waze-editors-greece.slack.com/
Πρόσφατα κάναμε πολλές προσθήκες στην Έδεσσα, αν γνωρίζεις την πόλη και έχεις δικαίωμα edit ρίξε καμία ματιά!
hariskar_
Country Manager
Country Manager
Posts: 62
Has thanked: 37 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by hariskar_
Καλώς ήρθες και καλό editing! Στο φόρουμ μπορείς να ρωτάς ότι θέλεις, αλλά ακόμα καλύτερα εδώ αφού εγγραφείς: https://waze-editors-greece.slack.com/m ... U9SK9TV7Y/
hariskar_
Country Manager
Country Manager
Posts: 62
Has thanked: 37 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by hariskar_
Καλώς ήρθες και καλό editing! Νομίζω ότι τα report σου δε φεύγουν, αλλά είναι κάπου στα πάρα πολλά auto generated reports.
hariskar_
Country Manager
Country Manager
Posts: 62
Has thanked: 37 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by ibak1980
Καλησπέρα,
με λένε Ιωσήφ και ασχολούμε με την πλοήγηση απο τότε που ξεκίνησε το GPS... :-) και είμαι Product Manager σε γνωστό site τεχνολογίας

Έχω ξεκινήσει απο τα πρωτοπόρα τότε Destinator και στην συνέχεια με τους χάρτες της Geointelligence.

Απο τότε που βγήκε η κίνηση στο Google Maps το χρησιμοποιώ φανατικά και μάλιστα με ενεργή συμμετοχή σε διορθώσεις. Είμαι Level 7 Local Guide, με τα παρακάτω stats. Θα ήθελα να βοηθήσω αντίστοιχα και στο Waze, λόγω οτι άρχισα να το χρησιμοποιώ πρόσφατα, αλλά δεν με αφήνει να κάνω πολλά edits στο map editor. Please καθοδηγήστε με!

https://www.dropbox.com/s/eiwmfj5vnos31 ... s.jpg?dl=0
ibak1980
Posts: 1
Send a message

Post by Iceblade21
Καλησπέρα(τι καλησπέρα,καλημέρα τέτοια ώρα!). Είμαι ο Κώστας, ζω πια στην Αθήνα και κατάγομαι από Πάτρα. Το Waze μου έχει φανεί πολύ χρήσιμο ως ώρας, απλά τώρα το μαθαίνω καλύτερα ως προς edit,κ.λπ. και λύνω απορίες. Καλή συνέχεια σε όλους σας.
Iceblade21
Posts: 1
Send a message

Post by irafan
Καλωσήρθες στην κοινότητα του waze στην Ελλάδα FullMatalBaker!

Όπως ήδη γνωρίζεις, το waze είναι μια crowd-sourcing εφαρμογή που βασίζεται στην προσφορά του κάθε χρήστη του και όσοι περισσότεροι είμαστε τόσο περισσότερο κερδίζουμε όλοι μας.

Έχεις ενεργοποιηθεί ήδη στο map editing από ότι διαπιστώνω, οπότε σίγουρα θα βοηθήσεις να ανθίσει και στην Ελλάδα η αγαπημένη μας εφαρμογή. Για το τελευταίο είμαστε πλέον πιο αισιόδοξοι.
Βλέπε το παρακάτω thread στο forum:

viewtopic.php?f=147&t=169361

Καλή αρχή!

Ηρακλής
irafan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 493
Has thanked: 76 times
Been thanked: 139 times
Send a message