Post Reply

София, бул. Евлоги и Христо Георгиеви - Update House Numbers

Post by EloheiYishi
Здравейте,

Според кадастъра (от споделените няколко линка с предполагаемо официална информация) се вижда, че има леко разминаване в номерацията на последните къщи в продължението на ул. Крум Попов, което се води бул. Евлоги и Христо Георгиеви.

Номерът на сградата при този сегмент следва да е 24, но този номер вече е поставен на къща, която всъщност е с номер 2 на ул. Крум Попов. Поставил съм този номер там, но явно нямам права да преместя номер 24. Моля за съдействие да бъде преместен. Прилагам и изображения.
EloheiYishi
Area Manager
Area Manager
Posts: 379
Answers: 1
Answers: 1
Has thanked: 129 times
Been thanked: 61 times

POSTER_ID:17603760

1

Send a message
Attachments

Post by EloheiYishi
Здрасти, няма нищо, важното е информацията да е вярна. Аз го видях съвсем случайно.
Всъщност е интересно, защото няма номер 28. Затова пък има 26А.

Проблемът, според мен, беше в това, че тази отсечка се води или без име или както е по-точно заради номерацията - бул. Евлоги и Христо Георгиеви. И е с ниво на заключване 1. Номер 24, обаче, заради името се показва там, но маркерът беше върху самия булевард, който е с ниво на заключване 2. Предполагам, че от там идва и грешката, защото аз засега имам само ниво 1. И грешката беше "неопределена". т.е. редакторът не успя да дефинира с конкретно съобщение типа ѝ. Може би трябва да се съобщи някъде по веригата, за да го добавят към грешките. Показателно е, че аз на булеварда изобщо не мога да вляза в режим на редактиране на номера на къщи, но ако съм на долната отсечка, ми показва и другите номера на булеварда. :)
Вероятно долната отсечка също следва да се заключи с ниво 2, за да няма разминаване.
EloheiYishi
Area Manager
Area Manager
Posts: 379
Answers: 1
Has thanked: 129 times
Been thanked: 61 times
Send a message

Post by metal_dzhuma
Извинявай че го направих вместо теб, но редактора се промени значително откакто за последно съм правил номера на къщи и трябваше да видя как става и има ли проблем. Ако пак имаш проблем ако искаш пиши ми на лично (или пък тук) какво правиш и какво се получава, защото проблеми не откривам. Явно ти бъркаш някъде.
metal_dzhuma
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 155
Has thanked: 32 times
Been thanked: 53 times
Send a message