En toch is het weer aangepast...
N286 bestaat niet meer, maar staat sinds kort toch weer op minor highway, en het lock staat op level 3.
Kan dat weer gecorrigeerd worden?
Ook de N21 door haacht is weer aangepast. De hoofdroute is rond het centrum via de Zoellaan, maar nu staat het toch weer dwars door het centrum en de zone 30.
Probleem is dat er in België niet of nauwelijks gecommuniceerd wordt rond wegnummers, dus blindelings toepassen van de regels is vragen om moeilijkheden. Denk niet dat de ringweg van Haacht nu opeens N21 gaat heten, welnee, dat wordt nooit aangepast. En de bordjes van N286 staan ook nog gewoon in het veld.
Toch is wel belangrijk om dit soort dingen correct te doen, want Waze heeft wel degelijk een voorkeur voor belangrijker wegen, wat ook logischer is dan door ieders voortuin te moeten heenrijden.
N286 bestaat niet meer, maar staat sinds kort toch weer op minor highway, en het lock staat op level 3.
Kan dat weer gecorrigeerd worden?
Ook de N21 door haacht is weer aangepast. De hoofdroute is rond het centrum via de Zoellaan, maar nu staat het toch weer dwars door het centrum en de zone 30.
Probleem is dat er in België niet of nauwelijks gecommuniceerd wordt rond wegnummers, dus blindelings toepassen van de regels is vragen om moeilijkheden. Denk niet dat de ringweg van Haacht nu opeens N21 gaat heten, welnee, dat wordt nooit aangepast. En de bordjes van N286 staan ook nog gewoon in het veld.
Toch is wel belangrijk om dit soort dingen correct te doen, want Waze heeft wel degelijk een voorkeur voor belangrijker wegen, wat ook logischer is dan door ieders voortuin te moeten heenrijden.
Re: N286 Tildonk - Wespelaar - Werchter