richting van straten veranderen steeds
Ik merk op dat dat de richting van 1 baanrichting van een dubbele baan vaak een dubbel richting straat word.
vb 1 de n9 in maldegem
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=6 ... FFFTFFTTTT
vb 2 de brugstraat in aalter
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=7 ... FFFTFFTTTT
Dit zijn banen waarvan ik zeker ben dat ik ze juist in gesteld heb, soms meermaals gecorrigeerd.
Als je de highlight connectivity aanzet kan je zien dat de aansluitingen van een eenrichtingsweg is.
Hoe komt dit niemand anders veranderd die en ik weet dat ze goed waren.
vb 1 de n9 in maldegem
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=6 ... FFFTFFTTTT
vb 2 de brugstraat in aalter
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=7 ... FFFTFFTTTT
Dit zijn banen waarvan ik zeker ben dat ik ze juist in gesteld heb, soms meermaals gecorrigeerd.
Als je de highlight connectivity aanzet kan je zien dat de aansluitingen van een eenrichtingsweg is.
Hoe komt dit niemand anders veranderd die en ik weet dat ze goed waren.
Re: richting van straten veranderen steeds