Switch to full style

Forum rules

Foruma noteikumi
Šajā forumā viss, kas saistīts ar krustojumiem. Jautājumi, atbildes, krustojumu pareiza izveide, laika ierobežojumi pagriezieniem un skaidrojumi pēc Ceļu satiksmes noteikumiem (CSN).
Post a reply

Rīga, Jūrmalas gatve un Kurzemes prospekts krustojums

Fri Aug 28, 2015 9:30 am

Pec 23. julija Olestas labojuma braucot no centra uz subj krustojuma mulsinošas balss norades: "keep right" turpinot kustibu talak pa Jurmalas gatvi. Tiesa gan, agrak bija vel sliktak: sakuma "keep left", un uzreiz "keep right".

Piedavajums: uzzimet tur vairaki segmenti, lai no centra butu tikai "taisni" un "left" uz Neste, bet no Kurzemes prospekta: taisni uz Nest un "right" uz Jurmalas gatvi.

Re: Rīga, Jūrmalas gatve un Kurzemes prospekts krustojums

Fri Aug 28, 2015 9:38 am

https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =102614793

Re: Rīga, Jūrmalas gatve un Kurzemes prospekts krustojums

Fri Aug 28, 2015 8:59 pm

Ooo, apsveicam vlaskvo ar pirmo postu forumā :D
Krustojums pielabots.

Re: Rīga, Jūrmalas gatve un Kurzemes prospekts krustojums

Fri Nov 27, 2015 12:00 pm

Atbilde no RDSD par Satiksmi uz Jūrmalas gatves posma tuvu krustojumam:

3. Braucot pa Jūrmalas gatvi centra virzienā, ceļa zīmes Nr. 401 „Braukt taisni” darbība ir spēkā līdz krustojumam ar Imantas 1. līniju. Pēc krustojuma ar Imantas 1. līniju apgriezties braukšanai pretējā virzienā atļauts.

4. Braucot pa Jūrmalas gatvi virzienā no centra ir atļauts nogriezties pa kreisi uz Imantas 1. līniju vai uz māju Nr. 40 un Nr. 42 pagalmiem, jo nav uzstādītas nekādas ceļazīmes, kas aizliegtu autovadītājiem nogriezties pa kreisi, pie tam ceļa malā ir uzklāts ceļa horizontālais apzīmējums Nr. 923 „Pārtraukta līnija”, kuru ir atļauts šķērsot.

Papildus jānorāda, ka, saskaņā ar likumu „Par pašvaldībām” un Rīgas domes 2006.gada 24.janvāra nolikumu Nr.35 „Rīgas domes Satiksmes departamenta nolikums”, Departamentam nav noteiktas funkcijas sniegt skaidrojumus par tiesību aktu (tajā skaitā, CSN) piemērošanas jautājumiem.
Post a reply