Switch to full style

Forum rules

Foruma noteikumi
Šajā forumā viss, kas saistīts ar krustojumiem. Jautājumi, atbildes, krustojumu pareiza izveide, laika ierobežojumi pagriezieniem un skaidrojumi pēc Ceļu satiksmes noteikumiem (CSN).
Post a reply

Rīga, Aniņmuižas bulvāris 85

Fri Oct 28, 2016 8:46 am

Sveiki, es bieži braucu šajā vietā un domāju kā apzīmējums ir nepareizs:
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... =188938768
https://goo.gl/maps/dixtqUNvum52

Uzrakstīju jautājumu Satiksmes Departamentam, izradās ka apzimējums ir pareizs un veikt kreisos pagriezienus šajā krustojumā ir aizliegts, tikai apgriešanos. Lūk viņu atbilde:
Satiksmes departaments:
Labdien, Jūsu elektroniskā vēstule par satiksmes organizāciju Anniņmuižas bulvārī, tika saņemta un izskatīta Rīgas domes Satiksmes departamentā (turpmāk tekstā - Departaments). Atbildot uz Jūsu jautājumu vai ceļa horizontālais apzīmējums Nr. 928 (turpmāk tekstā - CHA) Anniņmuižas bulvāra sadalošajā joslā ir uzklāts pareizi, paskaidrojam, ka CHA dotajā vietā šādi uzklāts ar nolūku uzlabot apgriešanās manevru norādot pareizu apgriešanās trajektoriju, kā arī ar nolūku aizliegt kreisā manevra veikšanu, izbraucot no SIA “Medicīnas centrs Elite” pieslēguma. Kreisais manevrs šajā vietā aizliegts, lai mazinātu ceļu satiksmes negadījumu risku, pretējā gadījumā ir jāšķērso divas joslas, kas ir stipri bīstami. Lai no iepriekšminētās teritorijas varētu izbraukt uz Anniņmuižas bulvāri Jūrmalas gatves virzienā atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem, no teritorijas sākotnēji ir jāizbrauc pa labi, turpinot ceļu līdz Zentenes ielai (aptuveni 350m attālumā), kur jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā.


Tagad palūdzu lai vismāz tad zīmes arī ierīko, jo diezgan maldinoša vieta sanāk.

Re: Rīga, Aniņmuižas bulvāris 85

Fri Oct 28, 2016 8:48 am

Izļabots.

Re: Rīga, Aniņmuižas bulvāris 85

Wed Mar 22, 2017 11:16 am

Zīmes nav ierīkotas.

Re: Rīga, Aniņmuižas bulvāris 85

Sun Dec 10, 2017 1:11 pm

Tur ir pretrunas starp ceļa iezīmējumu un zīmi, kad izbrauc no med.centra.
[ img ] [ img ]

Re: Rīga, Aniņmuižas bulvāris 85

Mon Jan 08, 2018 11:36 am

Atbilde no RDSD pārstāvja.

Šajā vietā nedrīkst braukt pa kreisi. Ja ceļa apzīmējums ir nodilis, to atjaunos. Par ceļa zīmi: ņemot vērā, ka izbraukšana ir no privātas teritorijas, nekādi speciāli pasākumi netiks veikti, jābūt vērīgam.

Protams, ka liek zīmes, lai mazinātu bīstamās situācijas, bet ceļa zīmes uzstādīšana prasa resursus un prioritāri tās tiek uzstādītas, kur bīstamība un nepieciešamība ir lielāka.

Sat. org. nodaļa zin par šo vietu, pieļauju, tā ir sarakstā, kur ar laiku zīme varētu parādīties.
Post a reply