Post by GE290
Pēc manām domām major Latvijā nav (iedomājies kā jūtas iebraucējs no ārzemēm).
Minor OK - visiem tranzītceļiem, t.sk. arī caur apdzīvotajām vietām.
Obligāti jānoņem highway statuss visām bremzēšanās un paātrināšanās joslām, apgriešanās vietām un citiem starpsavienojumiem (nekorekta navigācija - piem. liek turēties pa labi vietā, kur sākas palēnināšanās josla priekš apgriešanās). Pilsētā tas varētu būt street, citur ramps, bez ielas nosaukuma vai šosejas numura.
GE290
Posts: 16
Send a message

Post by grinvaldsjanis
Instigater wrote:OK,tad es mēģinu cauri Rīgai izdzīt tās maģistrāles.
Kādi materiāli tiek izmantoti?

Es te atradu šo http://www.rdsd.lv/?ct=sanu1&fu=read&id=897
Tam gan ir lielākais sakars ar ceļu uzturēšanu. Saprotu, ka šajā gadījumā tiek domātas tās galvenās vēnas. Kaut kas pēc šī? http://www.balticlines.lv/images/map_riga.gif
grinvaldsjanis
Posts: 65
Been thanked: 3 times
Send a message
Waze Latvia Social expert

Post by grinvaldsjanis
Jebkurā gadījumā, dzeltenās maģistrāles prasās vairākas, vismaz salīdzinot kaut vai ar Varšavu. Izskatās, ka tur par tādām izveidotas visas daudz maz platās un ātrās ielas.
https://world.waze.com/editor/?lon=21.0 ... =187260019

Izskatās, ka Varšavas varians korelējas ar to Rīgas maģistrālo ielu sarakstu.
grinvaldsjanis
Posts: 65
Been thanked: 3 times
Send a message
Waze Latvia Social expert

Post by grinvaldsjanis
olestas wrote:Tad arī Lielvārdes-G.Astras-Dārzciema arī derētu par major/minor?

Un Deglava arī.. tik nezinu līdz kurienei.
OSM-ā manuprāt viss ir pulsīdz sakarīgi vai vismaz idejai par to kā vajadzētu apmēram izskatīties.
Un kas var tāds notikties, ja saliktu par minorajiem visu to, kas ir Rīgas satiksmes dep. sadarkstā? Radīsies domstarpības - skatīsies.
grinvaldsjanis
Posts: 65
Been thanked: 3 times
Send a message
Waze Latvia Social expert

Post by grinvaldsjanis
Instigater wrote:Par highway ir jātaisa tikai tās, kuras var izmantot tranzītam. Iekšpilsētas nozīmes lielās ielas nevajag pārtaisīt.
Man arī tagad tā šķiet. Skatos, ka šodien ir traki pastrādāts, tikai dienvidu pārvads ar visu Bauskas ielu tā arī palicis vietējas nozīmes. Šķiet, ka ja ir kaut kas ātrs, kas savieno divus majoros haivejus, tam vajadzētu būt vismaz minorā haiveja.

Un vēl atceries, rakstīts, ka minor highway ir arī tie, kas savieno arī neighborhood-us. Es domātu par tiem hierarhiski tā kā maršruta plānotājs: Tu esi kādā pagalmā un ja vēlies nonākt citā pilsētā, WAZE centīsies tevi aizvest ātrāk uz arvien augstākas prioritātes ceļu. Piem, ja es tagad esmu Vecrīgā, pamēģini nojaust kā viņš mani centīsies aimest uz Jūrmalu, ņemot vērā šī brīža saliktos haiveijus...tikai pa Salu tiltu...variants pa Vantinieku nemaz nav izskatāms, jo minorais līdz majoram no tās vietas ir pārāk garšs. A te mums ir tuvājais majorais jau uz satekles ielas, kas ved uz Salinieku.
grinvaldsjanis
Posts: 65
Been thanked: 3 times
Send a message
Waze Latvia Social expert

Post by grinvaldsjanis
Perkulatorists wrote:Krasta iela bija iekrāsojusies dzeltena un vienu brīdi rādīja vidējo ātrumu 85 km/h. :)
Man uz brīvības ielas vienā vietā bija 110km/h
grinvaldsjanis
Posts: 65
Been thanked: 3 times
Send a message
Waze Latvia Social expert

Post by grinvaldsjanis
norcha14 wrote:minor highway arī ir maģistrālais ceļš un garām tāpat netiktu laists.
Es arvien pārliecinos, ka minor posmi būtu bijuši vislabākie maģistrālajiem ceļiem lielo pilsētu robežās- vismaz centrālajās daļās ar luksoforiem. Labi, dzīvosim -redzēsim.
Jebkurā gadījumā reku ir RS karte kur skaisti iezīmēti A, P un vienkārši maģistrālās ielas Rīgas pilsētas teritorijā. Diemžēl arī minor nokauj veco statistiku. Redzot ka Instigater salika Valdemāra par minor (kas arī īsti neatbilst reālajam ielas statusam) , arī mani tāpat pārstedza "dzeltens" Vantinieks ar 64 km/h avg.
+100

Mans uzskats ir tāds, ka majoriem ir defoltais minimālais ātrums ap 70...100kmh...viss, kas zemāks, uzreiz tiek pataisīts par sastrēgumu. Majorie nav parēdzēti mūsu galvaspilsētas un pilsētām cauri ejošiem ceļiem. Mums nav tādi koridori kā Berlīnē. Tātad, sanāk, ka nekādas sarkanās līnijas piem. Liepājā ienākt nevar. Jājautā izstrādātājiem, vai netiek saglabāta nepārtrauktība, gadījumā ja majorais transfērojas uz minoro. Vēl, kas mani padara šaubīgu ir tas, ka visi šie haiveji pārspīlēti diktē maršruta izveidi tieši pilsētas robežās un visus baigi cenšās aizvest uz viņiem, nevis atrast patiešām ātrāko ceļu no pilsētas.
grinvaldsjanis
Posts: 65
Been thanked: 3 times
Send a message
Waze Latvia Social expert

Post by grinvaldsjanis
Jautājums: Kāpēc top editori nokautrējušies pataisīt Dienvidtiltu ar Bauskas ielu caur Valdlaučiem kaut vai par minoro highway? Jeb šķiet, ka no Juglas uz Bausku defoltā jāmaršrutē caur Rīgas HESu vai caur Rīgas centru?
grinvaldsjanis
Posts: 65
Been thanked: 3 times
Send a message
Waze Latvia Social expert

Post by grinvaldsjanis
Instigater wrote:Es esmu skatījies uz viņu ar kritisku aci, bet man ir viedoklis, ka tas neko nedos. Atceries, ka highway tā kā dzīs tranzīta plūsmu cauri, bet no kurienes tajā highway radīsies šis trafiks, ja arī pēc braukšanas laikiem no Ķekavas uz Saulkrastiem sanāk ātrāk pa apvedceļu? Vienīgi Baložu iedzīvotāji šo varētu izmantoto kā alternatīvu.
Domāju, ka ir jāpagaida, kamēr tur pabeigs remontdarbus un tad viņu celt augšā, jo pašlaik pudeles kakls sanāks baigākais Valdlauču pusē.
Labi atzīmēji par to transporta plūsmu. Varbūt arī skatamies objektīvi/kritiski uz tiem ceļiem, kuriem piešķiram highway salīdzinot ar citām alterantīvām tieši pēc to vājākajiem posmiem. Piem. ar ko Pērnavas-Valmieras sliktāka par Brīvības-Raiņa bulvāris(!!!) ja braucam no Saulkrastiem uz Jelgavu? Pēc attāluma pirmais ir labāks. Kreiso pagriezienu nav vairāk un nav tik liela riska iekulties ar sabiedrisko transportu...bet šim posmam nav pat minorā highw. statusa. Jāpaštuko.
grinvaldsjanis
Posts: 65
Been thanked: 3 times
Send a message
Waze Latvia Social expert

Post by Instigater
Principā atbalstu, es pat pirms pusotra gada centos iedibināt šo kārtību, bet tad es biju zaļais gurķis un mani pamatīgi norēja, kad biju pašrocīgi Brīvībeni tā uztaisījis.
Toreiz bija arī viena nopietna problēma, varbūt tagad ir atrisināta - toreiz simtiem lietotāju apstājoties pie krustojuma luksafora saņēma jautājumu "Vai esi sastrēgumā?". Ja šis jautājums vairs neparādās, tad "viss ir kedās".

Pirms 2 mēnešiem man Igaunijas top vāzeris zCougar tieši jautāja, kāpēc mēs tā darām, paskaidroju par mēģinājumiem, bet tad saruna aprāvās, kad pajautāju viņam, vai pie gadījuma neuzpeld tieši šis pats jautājums.

Tātad, arī no manis "PAR", bet iesaku tīri testa pēc pamēģināt uztaisīt tikai vienu vai divas šādu šosejas un Rīgai pagaidām klāt neķerties. Ja tests izrādīsies pozitīvs, tad varēsim pārtagot visu Latviju.

Mans balsojums testa šosejām ir Rīga - Liepāja un Rīga - Daugavpils.

Jaunie censoņi, lūdzu pagaidiet kādu nedēļu, pirms vairākums ir vispār ieraudzījuši šo topiku, citādi mūsu starpā tikai vairosies nesaprašanās. Vispār šo topiku es tuvākajās dienās nebūtu ieraudzījis, ja vien olestas nebūtu man PMu uzsitis.

PS. Neaizmirstam, ka latviešu valodas Wiki pagaidām stāv vecie ieteikumi. Tos nemainām, kamēr nav zināms testu rezultāts.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!