Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply
Forum rules
Foruma noteikumi
Šajā foruma sadaļā tiek ievietoti jau novecojuši topiki, kuros jau ļoti ilgi nenotiek nekāda diskusija, kas nav aktuāli vai arī slēgtie topiki.

vitronic wazer?!

Post by registry
vairākas dienas novēroju sekojošu problēmu

tātad- stāv foto radars(pārvietojamais), braucu garām, atzīmēju kartē, ka stāv policija(slēpnis) ar komentāru "foto"
pēc brīža policija no kartes pazudusi
pēc ~40min. redzu uz kartes policiju, ko pievienojies cits lietotājs
pēc bŗīža atkal nav
vēl vēlāk atkal cits lietotājs
utt. utt.

secinājums- visticamāk, ka vitronic wazeris sēž "kablukā", ierauga brīdinājumu, pienāk tuvāk radaram un dzēš! :?:

Rīgā un tās apkārtnē droši vien tas nav īpaši aktuāli, jo tur radaram brauc garām xxx cilvēki stundā un "nekrietnie wazeri" vienkārši nespēj to izdarīt, bet reģionos, kur pa ceļu aizbrauc 2 wazeri stundā, sanāk bezjēdzīgs pasākums. :(
katrs nākamais "uzķeras" un nespēj pabrīdināt par radaru


kāds risinājums?
dažas idejas:
1. policijas paziņojums no kartes pazūd tikai tad, kad to nodzēsuši vismaz 3 lietotāji, nevis pirmais "dunduks"
2. droši vien ir statistika, cik kurš ir pielicis ziņojumus, un cik kurš nodzēsis. ja wazerim izdzēstie>pievienotie- tātad kaut kas ar viņu nav kārtībā :) šādiem lietotājiem aizliedz dzēst šos policijas ziņojumus
3. balstoties uz šo pašu statistiku varbūt vismaz šiem lietotājiem aizliegt lietot "go invisible" režīmu, lai tauta zin savus varoņus ;)


P.S. man nav paranoja :lol:
šobrīd skatos- vizrienā kur tulīt braukšu- policijas kartē nav, bet es zinu 110%, ka tur stāv radars, jo pirms ~3h braucot vienā virzienā es to pievienoju, un tas vienmēr tur ir līdz darba dienas beigām.

paspamojam, padomājam un varbūt kāds apķērīgāks noreporto problēmsituāciju izstrādātājiem....
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

POSTER_ID:7156248

1

Send a message

Post by registry
novērojumi...
šorīt pa ceļam redzu brīdinājumus par policiju.(2gb. pievienotus pirms 3min. un 4min.ļ)
blakus redzu wazeri, kurš nav šo brīdinājumu autors.
iesauka pēteris pētersons
rangs: 404, vai 440, karoče kings.
braucu tuvāk, redzu, ka tiek stellēts augšā radars, wazeris kings joprojām atrodas turpat.
pabraucu vēl gabaliņu uz priekšu, kings joprojām turpat.....

vēl pēc minūtēm ~10 nav ne kinga, ne paziņojumu....
acīmredzot, lietojot waze, bija atbraucis... kamēr stellēja aparātu bija palicis ieslēgts. tiklīdz darbi pabeigti, un radars ir "ready to shoot" iekāpj mašīnā, izdzēš paziņojumus un diena var sākties.
riktīgs pimpis nu :D
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by registry
tieši šodien iedomājos par kaut kādu šādu statusu informāciju
respektīvi, ja es ielieku kartē kādu paziņojumu, tad es gribu zināt, kas ar to notiek?!
šobrīd redz, kas un cikos ielicis. varbūt var pieglabāt papildus info par to kurš piespiež thnks/apstiprina/dzēš. (laiks/lietotājs/darbība/komentārs)
arī sistēma varētu būt lietotājs gadījumā, kā tiek minēts, ka pazūdz no kartes pēc 2h noilguma dēļ.
(08:23/liellops/police/te ir foto ;P)
(08:43/xxx/police/thanks)
(10:23/waze server/object police removed/2h idle)
pārējiem lietotājiem šo info var rādīt/nerādīt- tikai izveidotājam?

varbūt online kartē to nafig nevajag, bet pēc tam datorā ielogojoties to info kaut kur uzrāda.
reāli sāk apnikt, ka kāds dzēš, bet neviens neko nevar izdarīt.
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by registry
biju piebraucis- aprunājāmies ļoti draudzīgā atmosfērā

sirsnīgi stāstīja, ka "mūsējie" ar tādām muļķībām nenodarbojās.
zinot, ka tāda programma esot, bet neesot redzējis- prasīja parādīt kā tas izskatās telefonā :)
teica, ka viņš šajā vietā esot pirmo reizi, jo viņi nebraucot katru dienu uz vienu vietu, bet "rotē"
teica, ka viņam ir pofig cik bildes tiek uztaisītas, galvenais, lai tehnika netiek sabojāta :) un samaksa esot par atsēdētajām stundām.
vienu vārdu sakot- neko nezinu, neko nedzēšu, man viss pofig, es te tikai sēžu :)

ņemot vērā, ka uz beņķa mētājās laptops
uz priekšējā paneļa vēlviens(vismaz kaut kas ļoti līdzīgs datoram)
+vēl dažādas nianses
es NENOTICĒJU gandrīz nekam! ;)

uz jautājumu- kā tā var būt, ka es ielieku 3 atzīmes par fotoradaru, bet pēc 20 minūtēm kartē ir tikai tās, kas ir 2km. attālumā- atbildi nesaņemu. :D
pasmaidam, saņemu piebildi- varbūt mūsējie Rīgā.... ?! :D

viņiem viss ir pofig, konfliktēt, protams, ka negrib- loģiski, ka neatzīsies

tātad kaut ko jādomā
tiešām nevienam nav ideju? :idea:
aiziet gaišās galvas- spamojam!
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by registry
nav vairs jautājuma, vai vitronic dzēš
atbilde viennozīmīgi ir JĀ
un tas nav tikai vienā vietā
šodien izplānojot maršutu, ceļā rādīja divas policijas. paskatījos kur- standarta foto radaru vietas.
kamēr braucu- sanāca pabraukt garām abiem diviem radariem, pirms kuriem paziņojumu vairs nebija

nick redzēt nevar- jo "go invisible" režīms
un adminiem dzēst ir utopija- var piereģistrēt jaunu un jaunu useri un aizbraucot līdz radara uzstādīšanas vietai ārpus rīgas var gandrīz tikt no knupīša vaļā :)

lieku +-3km paziņojumus un saņemu uz tiem "thanks", jo īstajā vietā radara paziņojums neturās

gaidu idejas, kā vēl varētu sarežģīt dzēsējiem dzīvi...

ja rīt sanāks, piebraukšu, parunāšu ar "kablukā" sēdētāju un pajautāšu, cik ilgi viņš plāno vitronicā strādāt? :D
ar uzvedinošu domu, ka kad viņu patrieks no turienes, viņš būs sačakarējis visu waze pasākumu un pats nevarēs izvairīties no radariem...

mēģināšu iztikt bez bļaušanas un kautiņa :D
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by registry
ok
piedodiet par pārsteidzīgu "lauķu" piesaukšanu :)
tad tie manis pievienotie varētu būt paši pazuduši....
jebkurā gadījumā- labāk lai brīdinājums turās divas stundas nevis pie pirmās iespējas tiek izdzēsts
varbūt ir zināms kāds minimālais laiks pēc kura drīkst dzēst?
esmu novērojis, ka super ātri tas nenotiek
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by registry
pastāvīgos tur likt nevar- pārvietojamais
tas radars tur stāv galīgi neregulāri ar grafiku ~nedēļu stāv, divas nav, utt (zinot kartes refresh rate tas būtu riktīgi korekti :lol: )
bija jau pilna karte ar pastāvīgajiem salikta, un tajās nedēļās kad nav- reāli stulbi :) tāpēc editorā iztīrīju

P.S. pirms brīža(20min.) skatījos- manējie brīdinošie bija izdzēsti, kāds bija pievienojis brīdinājumu īstajā vietā.... tas verētu liecināt pr to, ka kāds wazers(pašapmierināts lauķis), kurš neredz uzrakstu NEDZĒST! to ir izdarījis un šobrīd droši vien riktīgi staro, ka ielicis foto radaru kartē pareizajā vietā! :DDD
.... šobrīd arī tas ir izdzēsts

welcome to fotosession :D

P.S. foto radara, un manu atzīmju tuvumā haotiski grozījās iespējamais vitronists.
droši vien aiz satraukuma aizmirsa ieslēgt "go invisible" :D
privet Nikolaevich. :)
vai var uzzināt lietotājvārdu?
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by registry
varbūt nedaudz pārspīlēju ar wazeru skaitu, bet pats no sevis, manuprāt, nekas nekur nepazūd!
tagad varu pateikt pilnīgi droši, ka vitronic dzēš! :!:

kad sāku braukt, kāds tikko bija pievienojis paziņojumu.
pievienoju abus savējos +-3km. paziņojumus.
tātad kopā bija veseli 3, wazeriem tas varētu likties muļķīgi un dzēsti tiktu manējie(tjipa nepareizie)
šobrīd, kad rakstu, manis pievienotie paziņojumi joprojām stāv, bet tur kur reāli stāv fotoradars- atkal izdzēsts!

saprotu, ka tas nav risinājums, taču turpmāk šajā vietā tā darīšu katru reizi!
paldies par uzmanību :lol:
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by registry
par tiem 110% vakar nekļūdījos- radars stāvēja, wazes kartē policijas nebija

ceturtā ideja :!:
manuprāt, uz šo brīdi vienīgā īstenojamā, kuru šodien īstenošu!
~2km pirms un 2km pēc foto atrašanās vietas ielikšu paziņojumu, ka stāv policija ar komentāru, ka "tur stāv fotoradars, lūdzu nedzēsiet"

P.S. tagad tikai sāku saprast, kāpēc tie vitronic klauni ir manīti ar gudru ģīmi staigājam gar ceļa malu. :!:
kāds wazers vienkārši pa vēlu piefiksē un pievieno atzīmi par fotoradaru par tālu, lai no kabluka varētu izdzēst :D

....lai pastaigā tā kārtīgāk.... :lol:
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Olestas
RMatisons wrote:man piemēram rāda citus wazerus un kad braucu garām tai vietai tad uz ekrāna rāda ka k;ads tur sēž
Tie wazeri uz ekrāna varēja braukt garām 10 minūtes atpakaļ. Cik es pamanīju, viņi baigi neatbilst patiesībai. Tie nav reālajā laikā.
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6664
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message