Post Reply
Forum rules
Foruma noteikumi
Šajā foruma sadaļā tiek ievietoti jau novecojuši topiki, kuros jau ļoti ilgi nenotiek nekāda diskusija, kas nav aktuāli vai arī slēgtie topiki.

Dodos uz Champs meetup - atgādiniet aktuālās probl.

Post by Instigater
Tātad, mani uzaicināja ciemos pie Wazes uz Izraēlu augusta beigās. Nezinu, cik daudz būs iespēja parunāties par Waze decision makers, bet gribētu laicīgi sagatvoties, ja tu tāda iespēja rodas.
Tātad, stāstiet un atgādiniet man te visu, kas sasāpējies Wazes sakarā, mēģināšu iesist stiprāk tiem programmētājiem. :D
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times

POSTER_ID:1327807

1

Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by aigarslv
Приморск vairs nav problēma :) Bet Waze izmantošana uz močiem, velo, sabiedriskā transporta ir.

Principā par sabiedrisko es tikai priecātos, ja būtu iespēja, ka Waze ignorē pieturas. Protams paliek aktuāls jautājums cik smagi rezultātus ietekmētu sabiedriskā transporta josla.. Bet jau tagad taksometri izmanto Waze un viss ir +/- kārtībā :)


Kā arī fotoradari, kuri, nav apstiprināti map editorā - varētu automātiski pazust pēc kādām 2 nedēļām ;)
aigarslv
Experts
Experts
Posts: 381
Has thanked: 66 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by cuntis
No manas puses:
1. lai CP default opcija "abi virzieni"
2. lai pilsētā rēķina ātrāko maršrutu. Nepiekritīšu tiem, kas saka, ka tas tikai garākiem maršrutiem, jo man Rīgā arī līdz 10km distancei waze, acīmredzot, ņem vērā maģistrālās ielas - es ierauju sānielā un pēc pārrēķina "iegūstu" 5 min nost no sākotnējā piedāvātā maršruta. Bieži, ka šo citu maršrutu waze nemaz nepiedāvā, lai gan ielas lielas, bieži brauktas etc
cuntis
Posts: 11
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Instigater
Vai tad Primorsk vēl ir problēma?
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Atvaino, bet tā ir mocistu problēma. Auto braucējiem vasarā ceļš parasti nav vainīgs avārijai, bet gan paša galva. :lol:
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Jā, tas video ir labs un redzēts. Tāpat redzēji, ka nekas ļauns nenotika, pat tādam vecam lūznim ar normālu auto vadītāju, kamēr mūsdienu auto ar ESP tikai lampiņu nomidžinātu.

Pats taču saprati, ka mans koments čista trollisms bija, vai ne?
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Moto ir forši, bet man nedrīkst, kā paņemu, tā norakstos, jo ātrums aizrauj. :mrgreen:

PS. ESP nav nekāda vilkmes kontrole, bet gan stabilitātes sistēma, kas auto mēģina dabūt tajā virzienā, kur stūre pagriesta, darbojas individuāli piebremzējot riteņus un padodot jaudu uz velkošajiem, kad to vajag. Lai ESP darbotos, tiek lietoti kā minimums šādi sensori:
1. stūres leņķa,
2. riteņu apgriezienu sensori,
3. G spēka sensori.

Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Informēju par aktuālo. Cik nu būs iespējams, nets 4Ls/MB. Wifi tikai uz 24h.

Šodiena tāda kā iepazīšanās diena ar pārējiem čempjiem - mēs latvieši tiešām esam priekšā pārējiem Waze popularitātes ziņā. Šonedēļ redzēju 2100 Wazers nearby, pārējās atbraukušās Eiropas galvaspilsētas parasti neredz vairāk par 400 wāzeriem.
Otra lieta - pati šī tuvumā esošo Wazeru parādīšana ir ieslēgta tikai Austrumu un Centrāleiropai, citiem tas nemaz netiek attēlots. Par to to bija pārsteigts pat Android versijas developeris.
Karte mums arī ir labi sazīmēta. Slovākijai savulaik arī bija problēma ar 60km/h sastrēgumiem pilsētas centrā, kur pielietoti highway. Esmot privāti ar developeriem atrisinājuši. Mēģināšu fiziski ietekmēt tepat uz vietas. ;-)

Piektdiena un sestdiena ir brīvdienas, svētdiena ir darbadiena, kad arī ir paredzēts pa nopietno ar developeriem runāt.

PS. Karsti gan te, 32grādi un šausmīgi mitrs. Pat naktī ir pārāk karsti, bet, izrādās, ka arī vietējie vasarā neiet baigi daudz ārā un cenšas uzturēties kondicioneira tuvumā gan telpās, gan auto. Otra lieta, Rīgā 2x security check un Izraēlā 5x nācās rādīt pasi un stāstīt kāpēc esmu ieradies. Pēdējo reizi no policijas nagiem izrāva jau norīkotais taksists.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Šo-to jau uzzināju, bet labāk baumas neatklāšu, pirms paši developeri nav oficiāli paziņojuši. Lieta tieši par routing.
Pamanīju arī fīču, kas nav citur pasaulē - ceļiem šeit ir ne tikai nosaukums, bet arī oficiāls kods, kurš rādās kā maza ikoniņa virs ceļa (mums tas būtu kā A5 vai P79).
Šodien ar CEO Noam piekāpa papļāpāt nedaudz, baigi norespektēja mūs kā baigi aktīvos. ;)
Parādīju arī developeriem, kur tāda Latvija atrodas, nākamo tikšanos gribot rīkot pie mums, jo esmot baigi smuki, ka zaļš. Te tomēr pārsvarā tuksnešaina sajūta. Es gan skeptisks, ne jau dažu cilvēku vēlme to nosaka.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!