Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply
Forum rules
Foruma noteikumi
Šajā foruma sadaļā tiek ievietoti jau novecojuši topiki, kuros jau ļoti ilgi nenotiek nekāda diskusija, kas nav aktuāli vai arī slēgtie topiki.

Liepāja

Post by Davids_DVZ
Maybe some updates for Liepāja. I made lots of requests. Any managers working???????? P.s. Čau visiem :D
Davids_DVZ
Posts: 2

POSTER_ID:1014631

1

Send a message

Post by Aldaris
Gribētos pievērst uzmanību, ka Latvijas lielākā pilsēta ir "Liepājas rajons" :lol:
Man jau liekas, no angļu valodas pārtulkojot vārdu "City" tas nozīmē Pilsēta nevis kāds reģions ap to un pie tam vēl neeksistējošs (tagad musms tak ir novadi), tāpēc man liekas, ka ir jāizlabo tie ceļi kur tiek pilsētas nosaukumā ierakstīts šis Liepājas rajons, arī Ventspili atradu, kaut ko jau izlaboju bet nezinu vai visu.
Aldaris
Posts: 28
Send a message
Galaxy Note 2

Post by Aldaris
Sūti tik prom tos NOVADUS, jo tuvāko 5 gadu laikā Latvija nevar atļauties atkal kaut ko mainīt.
Aldaris
Posts: 28
Send a message
Galaxy Note 2

Post by andyqp
Neizskatās, ka Liepājā būtu kāds Area Manager vispār (vismaz http://world.waze.com/cartouche/?zoom=0 ... FTFFFFTTTT apgabalā nevienu nemana). Update Request'u gan arī tikai vienu redzu (par ielu, kas ūdenī).

Ja nepietiek ar tiesībām, ko dod braukšana pa labojamo rajonu, ir iespēja pieteikties pašam par AM :). Jāsūta pieteikuma vēstule uz alpha@waze.com, kurā jāieliek "superpermalinks" uz vēlamo apgabalu, klāt norādot savu user'a vārdu.

Ja kaut ko neskaidri uzrakstīju vai ir kādi citi jautājumi - droši raksti!

Andris
andyqp
Posts: 182
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Send a message
Rīga, LV
waze for Android

Post by andyqp
Robis76 wrote:Es te tā pameklēju info par regioniem, novadiem. Izrādās viss ir iespējams. Te būs topiks - http://world.waze.com/forum/viewtopic.p ... 4cdfd252d0

Ja jau ir iespēja, varbūt var aizsūtīt info par Latvijas novadiem.
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Latvi ... 4%81s).png

Viela pārdomām.
Ko sūtīsim? Pilsētu un novadu sarakstu no http://en.wikipedia.org/wiki/Administra ... _of_Latvia (bez pagastiem)?
andyqp
Posts: 182
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Send a message
Rīga, LV
waze for Android

Post by andyqp
Dundurs wrote:Es par pilsētām pēc vecā rajonu dalījuma. Tā novadu putra vēl gadiem netiks izstrebta. Skolās vēl jo projām māca, ka šī valsts sastāv no četriem novadiem. Novadi vēl kašķēsies un dalīsies. Ārzemnniekiem, kas te var ieklīst un pavāzēties, tā novadu padarīšana ar uzdzīs šausmas.
No oriģinālā topika var saprast, ka galvenais Waze HQ mērķis ir nodrošināt apdzīvoto vietu nosaukumu unikalitāti viena "rajona" robežās. Man liekas, ka kartē normāli wazeri ar "rajona" nosaukumu tieši nesastapsies - tikai adrešu meklējumos u.tml. Un tur kā reize būtu pareizi, ja figurētu tas pats, kas oficālajās adresēs - novads.

Ja kas, šobrīd uz ceļa ir tieši novadu ceļazīmes, rajonu ir novāktas (vismaz tur, kur mēdzu braukt).

No unikāluma viedokļa runa varbūt varētu būt par pagastiem, bet to ir stipri daudz, un arī pagastu robežu ceļazīmes vairs uz ceļiem nefigurē...
andyqp
Posts: 182
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Send a message
Rīga, LV
waze for Android

Post by Dundurs
Es par pilsētām pēc vecā rajonu dalījuma. Tā novadu putra vēl gadiem netiks izstrebta. Skolās vēl jo projām māca, ka šī valsts sastāv no četriem novadiem. Novadi vēl kašķēsies un dalīsies. Ārzemnniekiem, kas te var ieklīst un pavāzēties, tā novadu padarīšana ar uzdzīs šausmas.
Dundurs
Area Manager
Area Manager
Posts: 257
Has thanked: 148 times
Been thanked: 60 times
Send a message

Post by Dundurs
Es cerēšu, ka tādu informāciju Waze nepievienos, vismaz ne attēlošanai uz kartes. Uz tik mazu teritoriju, kā Latvija, tas ir nenormāli par daudz. Ir jāieskatās drukātās ceļu kartēs, lai redzētu, kādas pilsētas ir uzreiz pamanāmas. Tās tūristi arī izmanto pamata navigācijai. Ja pie dažādiem zoom līmeņiem pilsētu vietā vai starp tām rēgosies novadu nosaukumi, tas būs 'bardaks' un pilnīgi lieka, neizmantojama informacija.
Dundurs
Area Manager
Area Manager
Posts: 257
Has thanked: 148 times
Been thanked: 60 times
Send a message

Post by Instigater
Es atbalstu, it īpaši ņemot vērā pilsētas attīstības plānā paredzēto. Bet nesteigsim, lai izsaka viedokli arī citi, etak, līdz šīs nedēļas piektdienai.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Nu tad, lai iet! Maini un, ja kaut kur nav tiesību, tad uzļauj, paslēgšu zemāk.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!