Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply
Forum rules
Foruma noteikumi
Šajā foruma sadaļā tiek ievietoti jau novecojuši topiki, kuros jau ļoti ilgi nenotiek nekāda diskusija, kas nav aktuāli vai arī slēgtie topiki.

help

Post by Cluber
Labs vakars visiem!!

Vai kads varetu pateikt ,kapec kad uzstadu sev marsrutu lidz galamerkim ,kur velos noklut man karte neparvietojas ,bet stav uz vietas :) .. tik dzirdu kur janogriezas kaa ari zino aplami pagriezienus .. ja tur stav nozogojums jeb salina... Bija tads variants uz maskavas ielas
Cluber
Posts: 6

POSTER_ID:1362715

1

Send a message

Post by Briedijs
Sveiki, kolēģi!

Esmu AM mazpilsētā. Visu smuki sataisu, bet vienu dienu skatos, ka kāds aktīvists ir visiem ceļiem samainījis nozīmes u.t.t. Vai ir kāda iespēja kā citiem, kas nav Area Manager, liegt iespēju jau esosus ceļus editēt? Pievienot jaunas lietas - OK, bet tieši aizliegt mainīt jau esošo uz kartes??

Paldies!
Briedijs
Posts: 10
Send a message
AM Riga, Valmiera, Mazsalaca /Latvia/
Waze for iPhone, 3.2.2.0

Post by Briedijs
Dundurs wrote:Nav tādas iespējas.
Tas gan ir sasodīti ļoti sviestaini... :( Tad sanāk, ka katrs kam nav slinkums, var čakarēt visu uz vella paraušanu! :(
Briedijs
Posts: 10
Send a message
AM Riga, Valmiera, Mazsalaca /Latvia/
Waze for iPhone, 3.2.2.0

Post by Briedijs
Vēl viens jautājums...

Ja velos sakontaktēt ar konkrētu Waze lietotāju, kurš veic nepareizas izmaiņas kartē, vienīgais veids ir viņu atrast šeit forumā un nosūtīt PM??? Protams, nekaitot to, ja izdodas viņu noķer "uz ielas" un izmantot Tērzēšanu....
Briedijs
Posts: 10
Send a message
AM Riga, Valmiera, Mazsalaca /Latvia/
Waze for iPhone, 3.2.2.0

Post by Briedijs
Vēl viens jautājums...

Ja velos sakontaktēt ar konkrētu Waze lietotāju, kurš veic nepareizas izmaiņas kartē, vienīgais veids ir viņu atrast šeit forumā un nosūtīt PM??? Protams, nekaitot to, ja izdodas viņu noķer "uz ielas" un izmantot Tērzēšanu....
Briedijs
Posts: 10
Send a message
AM Riga, Valmiera, Mazsalaca /Latvia/
Waze for iPhone, 3.2.2.0

Post by Dundurs
Nav tādas iespējas.
Dundurs
Area Manager
Area Manager
Posts: 257
Has thanked: 148 times
Been thanked: 60 times
Send a message

Post by Dundurs
Nelīdzēs, tas ir, lai Waze automātiski nemainītu ielu virzienus.
Dundurs
Area Manager
Area Manager
Posts: 257
Has thanked: 148 times
Been thanked: 60 times
Send a message

Post by ElvissT
Sveiki!

Īsti neizprotu sistēmu, kurš atbild par jaunu ceļu/objektu iekļaušanu kartē? Manis pievienotie ceļi/mājas parasti parādās pāris nedēļas pēc pievienošanas. Reizēm neparādās vispār, bet tas cits stāsts.
Variet lūdzu pāris vārdos apstāstīt sistēmu? Ko īsti dara "Area Manager"? (redzēju, ka savos laukos dziļajā mežā bijis iebraucis Instigater, kaut labi zinu, ka tur neviens vietējais savu kāju nesper :))

Esmu ar roku pievienojis daudz jaunu objektu Raganā un negribās lai viss darbs aiziet vējā.
https://world.waze.com/editor/?lon=24.7 ... 0739704022
ElvissT
Area Manager
Area Manager
Posts: 33
Been thanked: 2 times
Send a message
Smiltene - Valmiera - Ragana
And all Latvia.

Post by ElvissT
Tātad, ja es iezīmēju ceļu ar ceļa rulli, man pēc tam ir jāatver map editors un jāpabeidz darbiņš līdz galam?

Otrs - iezīmējot mežus, ezerus, mājas (ne to numurus), tie parādīsies automātiski, līdz būs lielais map update? Vai tomēr vispirms kāds no menedžeriem pārbauda informācijas patiesumu?

Pa lielam it kā viss ir skaidrs, pēc map editora video noskatīšanās, tikai daži tie sīkumi.
ElvissT
Area Manager
Area Manager
Posts: 33
Been thanked: 2 times
Send a message
Smiltene - Valmiera - Ragana
And all Latvia.

Post by garjanis
Man ar tā ir gadījies. Būsi vairāk LV, viss automātiski nostāsies savās vietās
garjanis
Posts: 22
Been thanked: 2 times
Send a message
Apmeklē manas publiskās interneta piezīmes
https://www.alksnis.eu