Post by Olestas
Ilja-IS wrote:Vai tas ir vispār normāli? Kapec viens vai divi cilvēki var izlemt pareizi es laboju karti vai ne? Un vienkārši paņemt mani un nobloķēt? Es par 6 mēnešiem reāli uz vietas iezim-eju Waze 157.7Km pilnīgi jauno celu pa visu Latviju, un tagad man kaut kāds saka ka es nepareizi saglabāju informāciju par tiem celiem, bet vinč pats riali bija uz ta cela un redzeja vinu? lai tagad man teikt ka man visi celi nav pareizi nosaukti un tā talak. Es braucu pats pa katru to celu un zinu kadc vinc ir un kads butu vis piemerotakais ta celā raksturojums un tā nosaukums.
Tāpēc, ka mums ir vairāk iemaņu un pieredzes. Mēs zīmējam šo karti jau 2-3 gadus. Daži vairāk. Mēs zinam, kas var strādāt nekorekti, un kas nav īpaši labi.
Bloķēšana nav vienkārša. Tu neatbildēji, darīji to, kas jau minēts augšā (ceļu tipi, lietotāju ziņojumi), kas traucēja strādāt ar karti.
Ceļu tipi ir minēti wikipēdijā. Ja uzskati, ka cits tips varētu būt labāks, tad to varēja aprunāt forumā.
Ja esi iezīmējis jaunos cēļus, tas ir labi. Kurā rajonā/vietā varētu apskatīties iezīmētos 160km ceļu?
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Ilja, tu vēl neesi atbildējis ne uz vienu no augstāk uzdotajiem jautājumiem par tavu rīcību ar ielu tipiem un lietotāju ziņojumiem. Jūrmalā tagad skatos arī esi pamainījis privātos ceļus uz street tipu. Ja atbloķējam, tad viss turpinās, kā bija?
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Илья, все основания перечислены выше. Какие из них тебе не понятны?
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by rusjanis
Ilja-IS wrote:Es braucu pats pa katru to celu un zinu kadc vinc ir un kads butu vis piemerotakais ta celā raksturojums un tā nosaukums.
Nu super- tad tu izdomāsi pie savas mājas ielikt ielas nosaukumu savā vārdā :lol: un kādu citu ceļu pārtaisīt par automaģistrāli :lol:
Ilja-IS, necenties mainīt pasauli, mainies pats, tad arī pasaule mainīsies! :D
rusjanis
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 636
Has thanked: 171 times
Been thanked: 113 times
Send a message
[img]https:///MV4Na6[/img] https://www.waze.com/assets-editor/imag ... ons/L5.png
CM: Latvia/Lithuania; Android beta tester;

Post by Spaidermens11
Varbūt šis ir latvijas topiks kapēc tiek rakstīts krieviski, lai tie kuri nesaprot latviešu valodu ņem tulkotāju
Spaidermens11
Posts: 129
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Spaidermens11
Tad jau ielas savā starpā var krieviski pataisīt Krustpils iela jau nonāca manā redzeslokā par kuru agrāk ziņoju .
Izskatās kad latvieši vispār neraksta kartes Čats pārsvarā viss krieviski ,tas man īsti nepatīk, jo nedaudz palīdzību uzlabot karti
Spaidermens11
Posts: 129
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Send a message