Kartes labošana

Moderators: DarthGeffen, Waze Champs Latvia

Re: Kartes labošana

Postby Instigater » Tue Dec 11, 2012 7:06 pm

Norča, atlokoju Nameja krastmalu.

Otra lieta, esmu idiots saistībā ar Liepājas ielu un Krūzas ielu. Esmu sajaucis 718.zīmi ar 512.zīmi. Pirmā tikai palīdz vadītājiem saprast joslu skaitu un virzienus, bet nenosaka nekādus ierobežojumus. Otrā gan skaidri definē arī atļautos virzienus krustojumos.
Līdz ar to gribu teikt, ka no Liepājas ielas drīkst nogriezties uz Krūzas ielu braucot no K.Ulmaņa gatves.
http://www.likumi.lv/doc.php?id=90585
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
Instigater
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 14 times
Been thanked: 169 times

Postby garshhh » Wed Dec 12, 2012 3:41 pm

Braucu šodien pa Ulmaņa gatvi un sanaca pastāvet sastrēgumā uz tilta,kas ir pirms Vienības gatves. Skatos, kāds malacis ir iezīmējis vilciena ceļu, atliek tikai nomontēt riepas un var gāzt pa sliedēm, varbū tā ir jābūt??? 8-)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
garshhh

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby Instigater » Wed Dec 12, 2012 4:50 pm

Neticēsi, bet tas ir automātiski pierakstītais ceļš jau pa virsu esošajam Railroad. Editorā dzelzceļu redz, bet klientos to neattēlo. Stulbi. Katrs jaunais lietotājs centīsies to iezīmēt. Un katrs svaigi buldozerētais ceļš automātiski tiek uzskatīts par Street.
Community Coordinator: Latvia
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
Instigater
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 14 times
Been thanked: 169 times

Postby Teikas_puika » Fri Dec 14, 2012 1:28 pm

mixeris2 wrote:Gribētu es redzēt to ģeniālo wazeri kurš visus bruģus salika uz dirt roadiem!!!
Šodien tik ģeniāli mani navigēja Ģertrūdes ielas rajonā, jo waze ir ielikts izvairīties no tādiem ceļiem. Tagad mainu atpakaļ.

Mixeri2 varam satikties un parunāt, ja vēlies. Es protams, nezinu ar kādu autiņu pārvietojies, bet te ir vesels lērums wazeru, kuriem brauciens pa bruģi sagādā galvassāpes. Tādēļ arī saliku un kamēr nebiji samainījis, braucām kā lielie. Tie kuriem bruģis pie kājas, uzlika savā ierīcē allow dirt roads un arī rullēja bez bēdām. Pastāsti vai Tava ģeniālā labojuma dēļ visiem, kas brauc no Merķeļa ielas, lai brauktu uz Juglu gandrīz vienmēr vada pa Kr. Barona ielu, arī tad ja Brīvībene ir tukša ? (piem. aizvakar plkst. 23.20) Ja Tev ir darba autiņš vai tāds par ko nebēdā joņot pa Bruģi dari tā, bet vai tādēļ jābojā waze navigēšanas prieku citiem?
Teikas_puika

Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Postby slow_mo » Fri Dec 14, 2012 2:17 pm

Tādā gadījumā jāprasa izstrādātājiem, lai ievieš jaunu seguma veidu - bruģis, jo kā bezceļu īsti korekti nav likt. Ja pa Barona ielu nomērīta ātrāka satiksme, tad pa to arī tiks vests. Var gadīties, ka cilvēkam atslēgti bezceļi, bet optimālam maršrutam jāapbrauc kvartāls, kur viens posms būs pa bruģi, kas vairumā gadījumu neizraisa problēmas. Ok, ir opcija izvairīties no gariem zemes ceļiem, bet cik īsti skaitās garš?
slow_mo

Postby Litavnieks » Fri Dec 14, 2012 2:39 pm

slow_mo wrote:..., bet cik īsti skaitās garš?

šai gadījumā tas nepalīdzēs. un vienalga vedīs apkārt . Bet waze ''garš'' saprot tā - ka, ja būs īsāks zemes ceļš tad vedīs pa īsāko attāluma ziņā nevis garāko, labāko un ātrāko.
Image
Litavnieks
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4

Has thanked: 12 times
Been thanked: 14 times

Postby Olestas » Fri Dec 14, 2012 2:43 pm

Tikai nestrīdamies. Ja mēs kā vienīgie editori sastrīdēsimies, tālāk nekas neies :D
Man pašam nav nekas pretī braukt pa bruģi... bet arī uzskatu, ka cilvēkiem jādod izvēle.
Pagaidām uzrakstīju vienam no staffa. Bet diez vai viņi liks vēl vienu papildus ceļu tipu + "avoid" parametru. Plus vēl būtu forši arī sadalīt Dirt road/4x4 uz atsevišķām daļām un katram pa "avoid".. par to arī uzrakstīju (vēlreiz), bet diez vai to darīs. Kaut kā negribās viņiem to darīt...

Jāizdomā kopā, ko tad daram pašlaik. Vai tiešām daudziem ir tik svarīgi nebraukt pa bruģi?
Kāds parametrs pie tiem "dirt road" stāv pēc noklusejuma visiem, kas tikko uzstādījuši waze? "Avoid long ones" vai "allow"?

Es parasti mainu iestatījumus. Pilsētā lieku "allow", ārpus - "avoid long ones".
Olestas
Coordinators
Coordinators

Has thanked: 1686 times
Been thanked: 1235 times

Postby norcha14 » Fri Dec 14, 2012 10:30 pm

Teikas_puika wrote:Es protams, nezinu ar kādu autiņu pārvietojies, bet te ir vesels lērums wazeru, kuriem brauciens pa bruģi sagādā galvassāpes.

Lohs esi tu un tādi wazeri kā tu, kam sagādā galvassāpes brauciens pa Krišbarona bruģi.
Ja waze ved pa Barona, značit Brīvībene kaut kur ir ciet, jo normāli cilvēki uzstāda ātrāko ceļu, nevis īsāko. Vienīgā vieta kur bruģis=offroad tas ir Noliktavas iela- pie galvenās LB ēkas. Un tur tu nevella neesi ielicis dirt. To tikko izdarīju es. Tāka nevaig te ūdeņus liet. Varbūt uzreiz prasīt izstrādātājiem waze versiju īskrāniem tpfu, sēdinātajiem auto. :lol:
norcha14

Been thanked: 19 times

Postby Atuuu » Sat Dec 15, 2012 10:01 am

Iztiekam bez apvainojumiem! Es arī plkst. 23.30 noteikti izvēlēšos braukt pa Brīvības ielu, nevis Kr.Barona, it sevišķi tagad, ziemā. Pat, ja waze būs izskaitļojusi 10sec ieguvumu pa Kr.Barona.

Starp citu, iečekojiet, kā tagad izskatās Dreiliņi un apgabals ap Lubānas apli: viens liels parking lot :shock:. Atbildīgais wazeris pagaidām neatbild.
ImageImageImage
CM: Latvia; beta editor; Android beta tester.
Other communities: Take the challenge! Go green!
Atuuu
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 106 times
Been thanked: 147 times

Postby slow_mo » Sat Dec 15, 2012 8:14 pm

Nu jā, visas pļavas kā parkingi sazīmētas.
slow_mo

PreviousNext

Return to Kartes rediģēšana