Kartes labošana

Moderators: Unholy, Instigater

Re: Kartes labošana

Postby norcha14 » Sat Sep 24, 2011 8:46 pm

Atļaušos minēt- vai tu izmaiņas noseivoji ?
Jaunajā editorā var ļoti raiti virzīties uz priekšu, taču izmaiņas ik pa laikam jānoseivo.
norcha14

Has thanked: 0 time
Been thanked: 17 times

Postby norcha14 » Fri Sep 30, 2011 11:15 am

jancis1 wrote:Biju pamanījis (ne es vienīgais) problēmu, kad Latvijas kartē atkārtojas vienādi pilsētu un vietu nosaukumi un tad uz kartes parādās pilsēta pāri visai Latvijai ar piemēram nosaukumu Līči kurš kā piemēram ir gan pie Preiļiem, gan pie Rīgas.
iesaistieties diskusijā un vajadzības gadījumā sazinieties ar waze suportu .... alpha@waze.com

Pag, šis jau ir izrunāts- vienādu pilsētu/ciemu gadījumā jāievēro formāts pilsēta, novads
norcha14

Postby norcha14 » Mon May 21, 2012 2:39 pm

Instigater wrote:Par to saki paldies jūzerim norcha14, jēgu es neredzēju un uzliku atpakaļ normālu Primary street.

Jā, lūdzum, vienmēr laipni! Kas tagad te panesies ar joslu zīmēšanu? Nu nav waze tāda funkcionalitāte paredzēta. Uz mazā displeja tas viss izskatās vienkārši baisi, pie tam konkrētajā krustojumā navigācija mani izdomāja aizvest pa kreisi jo DOMĀJA ka es stāvu tieši tajā 'joslā'.
norcha14

Postby norcha14 » Tue May 22, 2012 9:23 am

olestas wrote:Toties vairākas joslas ļauj waze darīt to, kas nav iespējams citādi - noteikt ātrumus dažādiem kustības virzieniem precīzāk.

Kādam ir pamatojums šādam apgalvojumam? Lūdzu norādi uz kādu avotu kur šāda ķēpāšanās lietderība ir apstiprināta no izstrādātāju puses. Kā jau pats apstiprināji, GPS koordinātas mēdz būt absolūti aptuvenas dēļ māķoņiem , radiotraucējumiem utt. +/- 20m . Pats esi kādreiz ceļus zīmējis? - Apskties map editorā GPS points. Tad kāda mārrutka pēc lai Waze saprastu pa kuru joslu mēs tagad braucam. TAS NAV IESPĒJAMS.
Tikmēr es dzēsīšu šīs papildjoslas nafig kur pamanīšu un uzskatīšu par bezjēdzīgām.
norcha14

Postby norcha14 » Wed Jun 27, 2012 2:59 pm

Klau zīmētāji, tas tikai man editorā neielādējas nekas izņemot satelītbildi, vai arī tā ir vispārēja problēma, kas iestājās līdz ar jaunās klienta versijas iznākšanu un iespējamu serveru pārslodzi ? :?
Pamanīju ka arī klienta kartēs ir neliels leciens vēsturē.
norcha14

Postby norcha14 » Wed Jun 27, 2012 7:16 pm

Da bija pierasts ka gļučī vakaros, naktī, kad amerika mostas, bet te jau otrā nedēļa pilnīgā offlainā aiziet... :evil:
norcha14

Postby norcha14 » Tue Aug 07, 2012 8:17 am

Labas prakses wiki ir tieši norādīts par šādām nogriešanās joslām- tās ir jēga zīmēt tikai tad, ja josla ir nodalīta no pārējā ceļa ar vismaz uz asfalta uzzīmētu saliņu. Tas neattiecas uz apļiem- lai arī tur saliņas itkā ir sazīmētas, tomēr liekas zivs astes- izbraukšanas/iebraukšanas joslas - nograuj navigācijas loģiku- Waze vairs neprot norādīt pa kuru izeju izbraukt no apļa. Situācijas protams ir dažādas- ir apļi kur tiešām pievienojas ceļi ar konkrēti nodalītām braukšanas joslām.
Bieži vien - kas izskatās labi editorā, ir murgs klientā.
norcha14

Postby norcha14 » Tue Aug 07, 2012 7:28 pm

Instigater wrote: norcha, skatos, ka pie Blomes farmlandus esi sazīmējis. Es pirms pusgada jau šito notestēju, galīgi slikti izskatās.

Nu, nezināju, tas arī man bija eksperiments- satelītā pārāk labi izskatījās. Pamēģināšu uz mazdārziņiem :) Bet lielā mērā piekrītu- pietiks ar ūdenstilpnēm un forest.
norcha14

Postby norcha14 » Wed Aug 15, 2012 11:14 am

olestas wrote:Vakar pagriezienā no Piedrujas uz Vietalvas, waze man neteica ne griezties pa kreisi, ne turēties pa kreisi. <..>

Tad arī no Matīsa uz Vietalvas un otrādi nebija ne skaņas.. vai turēties vai griezties... <..>

Eh joslas,joslas... Piedrujas - Vietalvas nogrešanās joslu piedzinu pēc GPS trackiem- izskatās arī loģiskāk. Man liekas ka atsevišķi uzzīmētas joslas gadījumā ceļš sanāk- met līkumu , nevis nogriežas. Nezinu vai palīdzēs bet labākajā gadījumā sanāks 'turēties'. Paldies joslu faniem.

Matīsa- vietalvas tieši tā arī sanāca, bija uzzīmēts, ka galvenais ceļš nemaina virzienu. Pārzīmēju ka gandrīz taisni iet Mazā Matīsa - Vietalvas.
norcha14

Postby norcha14 » Tue Sep 11, 2012 1:59 pm

olestas, tu esi pabijis pēdējā gada laikā Rīgā Daugavgrīvas ielas rajonā?
M.Bezdelīgas ielas vairs nav, vismaz ne ierastajā vietā, lūdzu nemēģini iezīmēt vecās kartēs esošas, bet dabā neesošas lietas. Kad nākamā (2013) gada beigās tā brauktuve tiks atjaunota, tā ne tuvu nebūs tādā izkārtojumā kā bij līdz šim. Tur būs viadukts, kur no vantinieka nobraukt uz Daugavgrīvas ielu, kas būs divvirzienu visā garumā. Viaduktu pēc visa spriežot sāks celt tikai tad kad visu satiksmi varēs aizvākt prom no Daugavgrīvas ielas un palaist jau pa Raņķa dambja jauno brauktuvi VUC, no kuras tad arī būs uzbraukšana uz Vantinieku. Līdz novembrim izskatās būs gatava.
Ceļa būvniecība Raņķa dambī iet uz priekšu ātrāk kā Waze spēj karšu updates ielādēt, attiecīgi es mēģinu būtiskākos jaunumus salikt. Izskatās līdz mēneša beigām būs atvērta atjaunotā brauktuve VNC, arī to esmu jau salicis. Braucu to maršrutu katru dienu un zinu situāciju. Esmu izpētījis arī pašu projektu, kā tur viss būs gala rezultātā.
Pilnībā jaunās brauktuves tiks pabeigtas tikai pēc Z-Towers būvniecības pabeigšanas- pa vidu ceļam sanāk stroika tagad.
https://world.waze.com/editor/?lon=24.0 ... TTTTTTTTFT
norcha14

PreviousNext

Return to Kartes rediģēšana