Kartes labošana

Moderators: DarthGeffen, Latvia Champs

Re: Kartes labošana

Postby Litavnieks » Wed Jun 22, 2011 3:04 pm

Biju pamanījis (ne es vienīgais) problēmu, kad Latvijas kartē atkārtojas vienādi pilsētu un vietu nosaukumi un tad uz kartes parādās pilsēta pāri visai Latvijai ar piemēram nosaukumu Līči kurš kā piemēram ir gan pie Preiļiem, gan pie Rīgas. Uzrakstīju waze suportam viņi atbildēja šādi :
"Indeed this is a problem which occurs in all the countries where the same city name exists in two (or more) different departments in the same country.
Currently we don't have in our system a separation between departments in the world server.

Other countries deal with this problem by adding to the department's name to the city name / serial number.

I suggest that you discuss with other users from Latvia in the Latvian forum on how you guys would like to deal with this issue in Latvia.

Please feel free to keep us updated if there are cities which should be fixed accordingly."

iesaistieties diskusijā un vajadzības gadījumā sazinieties ar waze suportu .... alpha@waze.com
Image
Litavnieks
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4

Has thanked: 12 times
Been thanked: 14 times

Postby Litavnieks » Tue Jun 21, 2011 12:30 pm

Saistībā ar iepriekšējo tēmu par māju adrešu pievienošanu un krāsām ir lielisks video (krievu val.)
http://www.youtube.com/watch?v=pqYmgtYGLZo
Image
Litavnieks
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4

Postby Litavnieks » Wed Apr 27, 2011 3:51 pm

es ar piekrīt Janka63 un mixeris2 ka ir ērtāk redzēt rediģējot jaunus ceļus lielā mērogā kuriem nav dots nosaukums . Ko citi domā sakarā ar šo tēmu "Nezināma iela"; "Nezināms ceļš"?

un jāpiekrīt mixeris2, ja ceļam nav dots nosaukums tas tik un tā parādās uz kartes un ja pareizi sazīmēts pat aizvedīs pa tiem līdz izvēlētajam mērķim.

Tad rodas jautājums vai ir vērts apzīmēt kā nezināms , jo pie rediģēšanas ir arī slānis "Unknown Roads".
Image
Litavnieks
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4

Postby Litavnieks » Wed Mar 23, 2011 9:57 am

haha_best wrote:...padarbojos pa sava SūnuCiema karti, nez pēc cik ilga laika iekš Dashborda varēs redzēt, ka esmu kaut ko darījis (map update)?

kā nu kuro reizi, reizēm vajadzīga aptuveni nedēļa
Image
Litavnieks
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4

Postby Krotow » Tue Feb 08, 2011 5:57 pm

Janka63 wrote:
martinsoz wrote:piesakies pats kā area manager saulkrastu reģionam un tad pamēģini, bet principā man arī kā area manager šur tur neļauj kaut ko labot.

Tas būtu nepamatoti, esmu rīdzinieks un uz Zvejniekciemu aizbraucu tikai reizēm ciemos, tā ka nekādu lielo ieguldījumu Saulkrastu un Zvejniekciema attīstībā nest nevaru.

Ja uzskati, ka tavi iebrauktie ceļi kartē ir pamatoti, nekautrējies - piesakies par area manager un izlabo. Šaubos, vai Zvejniekciemā ir daudz AM. Pie kam arī 2 un 3 AM vienā apgabalā pēc pieredzes veiksmīgi sadzīvo. Par kaitniekiem var ziņot Waze.
Krotow

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby jurmalniex » Thu Nov 16, 2017 7:51 pm

Tveršana.jpg
ulmana_g
Tveršana.jpg (62.64 KiB) Viewed 62 times

Kāds bija izdzēsis Ulmaņa gatves gabalu - gribēju atjaunot, bet nerāda, ka var turpināt taisni, tikai uz nobrautuvi bulta. Vai tas tāpēc, ka ir saslēgts uz 4 līmeni (man 2.) vai es kko daru nepareizi?
Image
jurmalniex

Been thanked: 3 times

Postby jurisba » Fri Nov 09, 2012 7:00 am

Pagrieziens atļauts pa kreisi. No Dzirnavu uz PB.
jurisba

Postby jurisba » Mon Feb 13, 2012 8:51 am

Vai kāds var palīdzēt salabot apgriešanos pretējā virzienā Valdemāra ielā?
Attachments
img_0043-web-web.jpg
img_0043-web-web.jpg (33.29 KiB) Viewed 820 times
jurisba

Postby Jeep4rhino » Fri Feb 24, 2012 7:44 pm

Jeep4rhino wrote:Visam klāt ir parādijies tēls ar nosaukumu "admin(6)" kurš šorīt ar buldozeri šķērsoja Ivana kapus, bet pie datuma parādijās 1970 gads!

Parakājos pa forumu, izrādās ka šis labdaris (admin (6), user #1 u.t.t.) kā ziemsvētku vecītis klīst pa pasauli un apdāvina cilvēkus ar jaunām neertībām.
Jeep4rhino

Postby Jeep4rhino » Fri Feb 24, 2012 12:16 pm

Visam klāt ir parādijies tēls ar nosaukumu "admin(6)" kurš šorīt ar buldozeri šķērsoja Ivana kapus, bet pie datuma parādijās 1970 gads!
Jeep4rhino

PreviousNext

Return to Kartes rediģēšana