Kartes labošana

Moderators: MapSir, Unholy, Olestas, Instigater, Atuuu

Re: Kartes labošana

Postby martinsoz » Sun Feb 06, 2011 12:58 pm

piesakies pats kā area manager saulkrastu reģionam un tad pamēģini, bet principā man arī kā area manager šur tur neļauj kaut ko labot.
martinsoz

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby martinsoz » Mon Feb 07, 2011 7:08 am

domāju, ka tas ir vienkārši entuziasma jautājums. diez vai ir reāli latviju noklāt ar area managers, kas katrā area ir lokālie cilvēki, galvenais, lai ir entuziasms uzlabot karti, tad jau visu var risināt +-.
martinsoz

Postby martinsoz » Wed Feb 23, 2011 7:59 am

btw - liekas, ka waze ir parādījušie jauni aerials. tā, ka droši vien ieteicams pēc iespējas mazāk lietot 'slepeno tūli', ko te gan jau daudzi lieto rediģēšanai, jo vismaz wiki viņi paši raksta, ka viņus var paņemt priekšā par 'slepenā tūļa' lietošanu un viņiem nācies dzēst čīles un kādas vēl tur kartes dēļ tā.
martinsoz

Postby martinsoz » Wed Feb 23, 2011 9:21 am

Nu nezinu, es savus Area cik pārskatīju, tad priekš rediģēšanas ir +- OK. Nav tik labi kā ar G, bet var iztikt manuprāt.
martinsoz

Postby martinsoz » Wed Mar 30, 2011 6:59 am

šitādas lietas kā andyqp raksta patiesībā būtu kruta sarakstīt wiki LV versijā. es to wiki tjipo satulkoju, bet tā rupji/steigā un galvenās sadaļas tikai kaut kādu laiku atpakaļ. Savukārt praktiski padomi rediģēšanā baigi noderētu kādam izlasāmā vietā vienkopus un smuki. Komplektā ar lokalizētiem guidelines, kā LV robežās apzīmēt kurus ceļus, utt.
martinsoz

Postby martinsoz » Mon Apr 04, 2011 6:54 am

Idejiski jau tāpēc labāk nezīmēt lielus blokus no 0, pēc iespējas turēties pie tā, kas ir iebraukts. Es savos area pārsvarā skatos līdzi, kad parādās sarkanās strīpiņas un tad tās arī pielaboju, savienoju.
martinsoz

Postby martinsoz » Thu Oct 06, 2011 7:23 am

anybody? es arī tiku līdz šim. jāatzīst, ka kopumā tomēr jaunais cartouche ir diezgan ērts, kad pierod, bet šis gļuks pagaidām nepriecē. atspaidot ar undo līdz 0 changiem izdevās tikt tālāk, bet kādus 40 changes pajāju.

edupuika wrote:Kāda iemesla dēļ parādās paziņojums "An error occurred while saving. Please try again." brīdī, kad cenšos seivoties. Skaidrs, ka problēma ir ar vienu elementu, bet nelīdz ne elementa dzēšana, ne rediģēšana. Tiklīdz kaut ko šim elementam izmaina, tā izmet šo paziņojumu un izmaiņas saglabāt neļauj.
martinsoz

Postby martinsoz » Wed May 09, 2012 7:30 pm

kāds talants ir sačakarējis juglas ielu, pie malienas ielas krusta - kāds gudrāks par mani negrib paskatīties?
sazīmētas 2 joslas, kur bez tā mierīgi varēja iztikt, un krusti/konekcijas nebija līdz galam salikti. Es kind of pielaboju, bet varbūt kāds var vēl pieslīpēt. Vispār jau būtu prātīgi atlikt atpakaļ uz 1 joslu - tur jau nu toč tās divas nekā nepalīdz.
martinsoz

Postby metelica » Tue Mar 06, 2012 4:01 pm

Braucot pa Maskavas ielu virzienā uz centru tur nav kreisa pagrieziena uz Kaņiera ielu.
https://world.waze.com/cartouche_old/?z ... =103831311
metelica

Postby metelica » Wed May 09, 2012 1:48 pm

Vai ir iespējams uztaisīt "rollback" vairakiem "v0va" darbiem?
metelica

PreviousNext

Return to Kartes rediģēšana