Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by vecumnieki
Kas notiek ar kamerām, kuras kāds aiz gara laika sakrāmējis čupām vien - https://world.waze.com/cartouche/?archi ... TTTTFTTTTT?
Vismaz navigācijas ierīcēs viņas cerams neparādīsies, kamēr kāds neieķeksēs "approve"?
vecumnieki
Posts: 20
Send a message

Post by Yeoman
Labāk ātruma limitu likt zemāku, nekā ir dzīvē, lai tomēr ziņo arī tiem, kas brauc precīzi atļautā ātrumā. Man ir vairākas reizes uz Kalnciema pārvada bijis tā, ka velkos astē kādam uz 50kmh, un tad kad tieku viņam garām, uzdodu gāzi (+15kmh), bet esmu jau par tuvu radaram, lai telefons man paspētu pabrīdināt. Labi gan ka pagaidām neviens nebildē (sazin kad reāli sāks).
Yeoman
Area Manager
Area Manager
Posts: 46
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by zais
Kurš vispār šobrīd nodarbojas ar "kameru" izlikšanu kartē? Vajag sazināties
zais
Posts: 15
Send a message

Post by zais
Instigater wrote:andy, tur jau tā lieta, ka pagaidām ir tikai 1 oficiālā vieta - Babīte, kurā tad tas fotoradars ir izvietots atbilstoši izstrādātajām normām, visas pārējās ir Zivtiņa murgojums par tēmu "naudas kāstuve". Nikuja nevar mierīgi kruīzēt, jo vairs nav saprotams, vai tas fotoradars tur tiešām šodien uz trijkāja uzstutēts vai nē, un ja ir, tad varbūt 300m tuvāk. Ja tauta ieliek mentus ar komentu "foto", tad uzreiz ir skaidra gan vieta, gan laiks.
Nav gluži tā... Ir jau izstrādājusies zināma prakse vismaz ar mobilajiem, kuri bieži atrodas tiem paredzētajās vietās. Pats esmu pamanījis, ka uz kartes ir fotoradars Baltezerā, taču atrašanās vieta nav norādīta precīza. Šis ir mobilais.
Stacionāro nav un pagaidām nebūs 2 iemeslu dēļ - Krājbanka un projektu saskaņošana. Par to jau internetos un presē bija skopa info.
Es tomēr esmu par to, lai vietās, kur mobilie radari (paredzēti) parādās daudz maz regulāri, brīdinājums būtu arī kartē. Nenomirsiet, ja šur tur arī nāksies lieku reizi piebremzēt...
zais
Posts: 15
Send a message

Post by zais
andyqp wrote:
zais wrote:Kurš vispār šobrīd nodarbojas ar "kameru" izlikšanu kartē? Vajag sazināties
Ar fotoradariem ir tā - lietotājs ar telefonu ziņo par fotoradaru (pareizā veida un pareizajā vietā) - tas tad arī ir pats sarežģītākais. Pēc kāda (cerams, ka ne nedēļām ilga) laika tā informācija nonāk karšu redaktorā (nevis tieši citu lietotāju telefonos), un tur var precizēt radara mērīšanas virzienu, ātruma limitu tajā vietā. Pēc šīs informācijas sakārtošanas radars nonāks lietotāju telefonos ar kārtējām kartes izmaiņām (kas nenotiek bieži).
Ou, to speedcam #android app nebiju pat pamanījis. Bet pēdējās dienās redzu "fotoradaru" pie krustojuma uz Baltezera kapiem, taču tikko iegāju map edit un tur ir salikti n-tie radari, bet tikai 1 atbilst īstajai vietai, sō prasītos tomēr nopietnāku pieeju šai fīčai. Neesmu izmēģinājis, taču šķiet, ka šos lietotājs var arī izdzēst - vismaz man rādīja opciju "not there".
zais
Posts: 15
Send a message

Post by zais
Instigater wrote:Nevar izdzēst, tā tu tikai samazini "svaru" fotoradaram. Karšu redaktorā to var redzēt, bet citādi pilnīgi lieka fīča.
Jā, pamēģināju nospiest "not there" un mani uzreiz izmet no waze laukā. App jāstartē no jauna.
Kā jau minēju, redaktorā ir vairāki radari, dabā īstajai vietai (vienīgajai) atbilst tikai 1. Redaktorā bija izlikts arī vietās, kur fotoradars nekad vispār nav bijis un tas ir pavisam skumji. Nezinu, ko maina opcija redaktorā "approved" un kas mainās, ja tiek uzstādīts ātruma ierobežojuma cipars.
zais
Posts: 15
Send a message

Post by zais
Papildināšu/precizēšu: tie fotoradari (Baltezerā), kas ir redzami redaktorā, t.sk. viens no tiem arī redzams #android app uz kartes, atšķiras no fotoradariem (ikona), kas parādās uz kartes, ja es kā lietotājs par viņu paziņoju. Tāpēc man arī radās jautājums par atšķirīgu mehānismu fotoradaru izvietošanai kartē. Redaktorā es izdzēsu tos, kuri galīgi neatbilst radara atrašanās vietai, kā arī pārbīdīju atlikušos uz īsto vietu. Sapratu arī, ko nozīmē approved - ja ieķeksēju un saglabāju izmaiņas, tad ikona no brūnas kļūst par pelēku un papildinformāciju (ātruma limitu) vairs rediģēt nav iespējams. Ķeksi arī vairs izņemt nevar. Tomēr bīdīt radaru pa karti un grozīt to ap savu asi joprojām var.
zais
Posts: 15
Send a message

Post by zais
BenderLV wrote:Ņemiet vērā, ka esošā radaru izcietošanas specifika redaktorā ir, ka tie šauj no pakaļas.
Īsti nesapratu šo tekstu...
Redaktorā pie fotoradara ir sarkanais punkts, ar kuru var noorientēt tā "šaušanas" virzienu. tomēr, tā kā lielākajā daļā izvietojuma paredzēts, ka radari "šauj" abos virzienos, uz kartes jāliek pa vienam katrā virzienā (?) Lieku jautājuma zīmi, jo, iespējams, ka brīdinājums pienāk neatkarīgi no kartē norādītā radara darbības virziena
zais
Posts: 15
Send a message

Post by Ziggiy
Tik tad jāliek visas potenciālās vietas radars tur var arī nebūt, bet tik un tā .. man šķiet ka jāliek visi punkti...
Ziggiy
Area Manager
Area Manager
Posts: 34
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Ziggiy
jancis1 wrote:
fromhell wrote:Всем привет! Вижу, что в map editor уже поставили несколько стационарных фоторадаров, но через Waze аппликацию на айфоне их почему-то не видно.
Pirmkārt telefonā tos uzrādīs, tikai ja tuvosieties ar pārsniegtu ātrumu (es pat pieļauju, ka varētu max speed norādīt piemēram ~45km/h, lai droš paliek droš zinātu kur tie ir uztādīti) otkārt būs jāpagaida aptuveni nedēļa līz kartes info būs navigācijā.

Lai parādītos kartē vajag ielikt ķeksi "approve" un tikai tad kopā ar kartes atjauninājumu tas parādīsies..


Kā arī mēs ar kolēģi štukojām ka varbūt tur kur ir paredzēts fotoradars un ļoti bieži tiek uzstādīts varētu arī likt stacionārā radara statuss...
Ziggiy
Area Manager
Area Manager
Posts: 34
Been thanked: 1 time
Send a message