Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

World traffic events

Post by Instigater
Kāds no mūsējiem jau ir lietojis World traffic events? Tobiš strādājis kopā ar Waze road closures komandu un lietojis road closures formu? Tā kā Waze iecere pareklamēties Igaunijā ar Weekend Festival cieta neveiksmi, tad es uzprasījos, un, liekas, ka varēsim izbīdīt kādu traffic eventu Latvijā. Pieminēju Iradam gan ERC posmu februārī, gan dažādus festivālus un svētkus. Svarīgi, lai tas nebūtu tikai lokāls notikums, bet gan vismaz Baltijas līmeņa.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times

POSTER_ID:1327807

1

Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Andris30
Local Champ Mentor
Local Champ Mentor
Posts: 617
Has thanked: 385 times
Been thanked: 236 times
Send a message
https://s.waze.tools/s0100.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
CM: Latvia; Android beta tester;
AM: Южная Сибирь; Casablanca, Morocco

Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Nope, bet viņš jautāja vai mums ir kontakti ar closures komandu. Tagad varēšu atbildēt, ka ir negatīva pieredze.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Nu bet World traffic eventiem šamie mārketējas gan masu mēdijos, gan sūta Waze lietotājiem ziņas, kur atkal efekts ir tāds, ka kāds mazāk aktīvs jūzeris varbūt tajā dienā Waze ieslēgs navigācijas režīmā.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Olestas
Es jau pasūtīju viņiem kādu maratonu.. pilnīgā izgāšanās. Aizvēra citā dienā un ne to.. Iradam pateicu par viņiem visu ko domāju. Par to viņš tev neteica? :D
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6664
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Problēmas cēloņi, cik es sapratu, ir tas, ka mums tie apraksti noteikti ir latviešu valodā.. un arī neprecīzi.. tā kā man vai citam vieglāk uzlikt pašam, nekā šie kaut ko tur taisīs.
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6664
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Es biju uzlicis visus Slēgtos, un uzrakstīju šiem, lai tik pievieno savā lapā. Šie ņēma un uzlika vēl slēgtos :) Es doezgan precīzi aprakstīju kas ir izdarīts un ka nav jāliek.
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6664
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message