Post by registry
andyqp wrote: Varbūt šis nav tas gadījums, bet vispār jau wazeru pozīcijas netiek pārāk bieži refrešotas. Pamēģini kādreiz ar diviem telefoniem vai ar čomu citā mašīnā viens otram pasekot.
kā tad... :lol:
~7min. nerefreshojas
un precīzi tieši tajā vietā.

esmu mēģinājis arī vienā mašīnā braucot pasekot. :D
nemaz neceltu tēmu, ja nebūtu pietiekoši pārliecināts par to ko rakstu.

šajā sakarā varbūt vajag uz kartes pie wazera redzēt arī username(kaut kur maziem burtiņiem) nevis tikai iesauku. :idea: :?:
iesauku varam 20x dienā nomainīt.
forumā kā nekā arī redzami ir username nevis iesaukas.
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by registry
olestas wrote:Varbūt vēl īsto vārdu uzvārdu? Gribi waze par facebook pārverst?

Kādā veidā var izdzēst ziņojumu tāpat? Es nevaru redaktorā izdzēst ziņojumu... Tikai fiksēto radaru varu izdzēst.
netēlo muļķi :lol:
te neiet runa par redaktoru
brauc garām policijas ekipāžai un piespied telefonā "te nē"- paziņojums pazūd!
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by registry
garjanis wrote:Par pēteri pētersonu, atzīšos, tas esmu es, taču man nav nekāda sakara ar vitronic. Vienkārši šobrīd tāds dzīves veids, ka sanāk ļoti daudz braukāt.
nu tad atzīsties līdz galam :lol: ko tu tur pie fotoradara tik ilgi stāvēji? arī tajā brīdī, kad es braucu garām.
esmu pārliecināts, ka nav tik liela "refresh" aizture. man telefons reizi minūtē vai divās toč refrešo un nebija nekas sakāries. un baigi šitā sagadījās, ka tieši tajā vietā kur stāv "kabluks" arī ieķērās un nererefrešojās :D
zinātniskā fantastika :D

karoč pēteri(garjani) beidz dzēst ;) gan jau tavs dzīvesveids drīz atkal mainīsies un patiešām vairs nebūs nekāda sakara ar vitronic, tad atkal sāksi savādāk skatīties uz lietām

P.S. nepieļauj domu, ka kāds cits izmanto tavu iesauku?
P.P.S. kur tu šorīt ~8:40 brauci?

slow_mo
nav tā kā tu domā. redzu kartē citus wazerus, kas brauc garām, un paziņoumi nepazūd. parādās tikais thanks.

jā, man ir paranoja!!! :D :D man sienas krīt virsū :mrgreen: un kafejnīcās mani grib noindēt :D :lol:
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by registry
olestas wrote:Stāvēja viņam pie loga? :twisted:
ja nav ko teikt- paklusē!

ņemot vērā, ka te ir tikai dirsēji, visu noliedzošie un ar visu neapmierinātie, kuriem vai nu nav izpratnes par situāciju, vai arī ir vistiešākā saistība ar vitronic :D
tad atgriežamies pie mana pirmā posta.
"1. policijas paziņojums no kartes pazūd tikai tad, kad to nodzēsuši vismaz 3 lietotāji, nevis pirmais "dunduks""
...citas vērā ņemamas idejas neizskanēja...
un vēl- nav minimālā/maksimālā laika, kad paziņojums par policiju no kartes pazūd. respektīvi, paziņojums no kartes pats nepazūd nekad!

manuprāt, elementāras izmaiņas, ko varētu palūgt izstrādātājiem.
protams, būs grūti viņiem saprast, nafig tas vajadzīgs, bet ir spēcīgs arguments- mēs dzīvojam Latvijā, un te viss ir savādāk(kārtējo reizi sliktā nozīmē) :D
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by registry
olestas wrote:Vietā lai apdirst citus, paņemtu un nosūtītu savus piedāvājumus izstrādātājiem visos iespējamos veidos. Jo vairāk viņiem iesūtīs, jo vairāk viņi mēģinās ko saprast.
netrako, pienāks laiks- varbūt nosūtīšu arī
tēma tika pacelta, lai "apdiršamie" :P drīkstētu izteikt savu necilo viedokli šajā jautājumā.

ja nu es aizsūtu, un tiešām veic tādus labojumus, tad redz tie, kas pa vidzemes šoseju braukā, sajukšot prātā, jo tur policijas ekipāžas mainot dislokācijas vietu ļoti bieži.

P.S. tikai pāris mēnešus ikdienā lietoju waze, tāpēc cerēju, ka te jau būs kāds ar ko līdzīgu saskāries un dzirdēšu ko jēdzīgu
jo kā gan es, tikko knupi no mutes izvilcis, tā uzreiz, bez izdiskutēšanas ar "kolēģiem" līdīšu "kingu" smilšu kastē.
bet nekā... :P vieni dirsēji :mrgreen: un vitronisti
piedodiet, ja kādu aizvainoju
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by RMatisons
Ja vitronic dzēš tad vnk vajag noķert to momentu un apskatīties kas par user nick un šeit publiksot un varbūt kādam lielākam adminam ir iespējas vnk dzēst ;-)
RMatisons
Posts: 75
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by RMatisons
Vakar novēroju ka Berģu kalnā figatroniks dzēsa ārā ielktos ziņojumus par policijas (fotoradara) atrašanās vietu tur.
RMatisons
Posts: 75
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by RMatisons
olestas wrote:Stāvēja viņam pie loga? :twisted:
Nē!!! vnk taksparādās kad kāds sēž malā. vai tad tu uz savējā citus lietotājus neredz? man piemēram rāda citus wazerus un kad braucu garām tai vietai tad uz ekrāna rāda ka k;ads tur sēž un braucot garām tur ir fotoradars un tupele.
un kotad tas liecina. ka tupelē sēž ar ieslēgtu waze un tik dzēš ;-)
p.s. man jau personīgi nevajag kā tev aiz loga sēdēt un to saprastu.
RMatisons
Posts: 75
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by RMatisons
Nu oki ja tie nav vitronisti tad kāpēc wazerim būtu iemesla dzēst?
p.s. nu jau vairs tas nav tik aktuāli. tagad jau par policijas posteņiem tik liek ;-)
RMatisons
Posts: 75
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by slow_mo
Nevajag aizmirst arī par neizglītotajiem wazeriem, kas policijas zīmīti kartē saprot burtiski. Redzot to, cik daudz kartē tiek sazīmēti fiksētie radari, ir diezgan liela iespēja, ka tik pat braši policijas postenis tiek atzīmēts kā neesošs, ja tur atrodas tikai fotoradars.
slow_mo
Posts: 94
Send a message