Post Reply
Forum rules
Foruma noteikumi
Šajā foruma sadaļā tiek ievietoti jau novecojuši topiki, kuros jau ļoti ilgi nenotiek nekāda diskusija, kas nav aktuāli vai arī slēgtie topiki.

Navigācija...

Post by Olestas
Šodien waze mēģināja mani vest pa Rīgu kaut kādiem nesaprotamiem veidiem. Sajūta tāda, ka kāds būtu pusi pagriezienu aizliedzis.. Bet pagaidām nevaru neko apskatīties.
Vai kādam arī bija brīnumi?
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times

POSTER_ID:1565302

1

Send a message

Post by Instigater
Nu nepatīk man tā ideja par visa tupizāciju. Tagad taču nerāda visu ielu nosaukumus, līdz ar to uz kartes nav baigi sablīvēts ar uzrakstiem. Otra lieta, tur vari sameklēt adresi nerakstot ielu, pārslēdzies uz Google rezultātiem - tur absolūti visas adreses ir iekšā. Nojaušu, ka no editoriem vispār drīzumā pazudīs adreses, jo tas vairs nav aktuāli. Sistēma tāpat tizla (jau 3. pēc kārtas).
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by norcha14
Manuprāt 2 nedēļas atpakaļ tiešām bija konkrēts gļuks ar adresēm, bet pēdējo nedēļu vismaz man viss izskatās ok, vai vismaz pa vecam. Problēmu laikā (3-5 ienas) LV teritorijā ielu neatrada gandrīz nevienu.
norcha14
Posts: 176
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by norcha14
Latvijā ielas labāk meklēt ar pilno nosaukumu- kopā ar "iela". Tā tas vienmēr ir bijis; nu vēl ātrāk-precīzāk būs ja aiz komata vēl pieliks pilsētu. Tāda man pieredze.
norcha14
Posts: 176
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by norcha14
WAZE vadlīnijās iesaka pietureties maks. īsiem apzīmējumiem- bez iela /street utt. Īsāki nosaukumi vieglāk attēlojami/saprotami uz klienta ekrāna.
Taču LV ir zeme kur visiem gribas "skriet ratiem pa priekšu".
Tā nu iegājies likt nosaukumus kopā ar iela/bulvāris/gatve utt, kas uz normālas izšķirtspējas ekrāniem attēlojas tīri normāli un saprotami. Tikai tas meklētāja gļuks...
norcha14
Posts: 176
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by norcha14
Instigater wrote:A ko, Rīgā ir gan Brīvības iela, gan Brīvības gatve, gan Brīvības bulvāris.
nu un vai tas ir normāli? Pēc būtības tā ir viena iela ar vienu numerāciju... :)
Bet es jau neko , man tās "ielas" netraucē. Es tik par to kāpēc citās zemēs cenšas nepied..st ekrānu ar lieku info.
norcha14
Posts: 176
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by norcha14
Es ar par to lai paliek viss pa vecam. Lai paliek ielas bulvāri un prospekti :) Ir gana daudz citu lietu par ko šķendēties :)
norcha14
Posts: 176
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by Olestas
Mani uz darbu pa Rīgu mēģināja atkal brīnumiem vest.. ķipa mēģina izbraukt cauri rajona ieliņām.. varbūt tā ir atbilde, ka nevad pa ātrākiem?
Taču nobraucot no piedāvātajiem maršrutiem ETA samazinājās pa 3-5 minūtēm (no 30 minūtēm).
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Varbūt tomēr kāds reportos problēmas arī oficiālajā topikā?
http://world.waze.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=37578
Jānorāda telefona modelis, android versiju, un var nosūtīt arī logus, bet tad jāraksta tieši cikos nosūtīti (galīgi stulbi).
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Nu tas varbūt ne uz tevi vairāk attiecas :D
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message