Pateicības topiks

[ img ]

Moderators: DarthGeffen, Latvia Champs

Re: Pateicības topiks

Postby Andris30 » Thu Apr 07, 2016 5:25 pm

Instigater wrote:Redzēts yeoman, t.i. palaists uz Vantenieka šorīt no 2. uz 1.joslu. Ilgi gan domāji, ka pat pēc uzmešanas ar tālajiem nekārtojies - laikam biji aizmidzis. :twisted:

:o Uuuu, kas tur ir rakstīts :?:
Kas par pateicību ? :?
[ img ][ img ][ img ][ img ]
CM: Latvia; Android beta tester;
AM: Южная Сибирь; Casablanca, Morocco
Andris30
Local Champ Mentor
Local Champ Mentor

Has thanked: 401 times
Been thanked: 236 times

Postby Yeoman » Thu Apr 07, 2016 5:48 pm

Instigater wrote:Redzēts yeoman, t.i. palaists uz Vantenieka šorīt no 2. uz 1.joslu. Ilgi gan domāji, ka pat pēc uzmešanas ar tālajiem nekārtojies - laikam biji aizmidzis. :twisted:

Šorīt biju škrobīgs, ka neizmantoju iespēju ielīst uzreiz aiz troleibusa 1.joslā (cerēju to vēl apdzīt), un tad tur aiz tā troleibusa blīvā slānī gāja kaut kādas pacmit mašīnas. Un tad mani palaida pirmajā, bet es kaut kā galīgi nepamanīju, ka man kāds mirkšķinātu ar tālajiem. Katrā ziņā kad es tiku pirmajā, tad es 1x nomirgojos pateicībā. Bet kaut kā vairs neatceros, kas tas bij par auto, kas mani ielaida.

Un vispār, kāpēc Instigators zin, ar ko es brauc, a man nav nojausmas, ar ko Instigators brauc?

edit: moš tāpēc ka es šorīt biju nesteidzīgs, es aktīvi visu sastrēgumu laiku pētīju cik norūsējušas ir blakus stāvošās mašīnas (jo jau 3 mēnešus meklēju nesarūšejušu šrotu), un spoguļos maz skatījos.
Yeoman
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times

Postby RIFF_RAFF » Thu Apr 07, 2016 7:04 pm

yeoman wrote:Un vispār, kāpēc Instigators zin, ar ko es brauc, a man nav nojausmas, ar ko Instigators brauc?

:lol: :lol: :lol: Viņš seko tev ))
RIFF_RAFF
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 379 times
Been thanked: 277 times

Previous

Return to Latvia