Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Spaidermens11
norcha14 wrote:
jurispaiders wrote:Kurš editors ir uzīmējis to jauno ceļu kas ...
Apskaties editorā- iezīmējot- katram ceļa segmentam ir redzams tā radītājs un pēdējais labotājs un attiecīgi arī datumi.
bet tur ir kāds šķūrējis, jo editorā- parādas tikai tās mazās bultiņas, bet nav neviens nav savilcis editorā road. Kad brauc garām var redzēt to spoku ceļu . Ieslēdz navigāciju līdz aplim tad vis ir redzams...
Spaidermens11
Posts: 129
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Spaidermens11
xmosets wrote:Lūdzu pieverst īpašo uzmanību redaktoram "jurispaiders" - es regulāri atrodu viņa "divainus labojumus" kurus es meiģinu sakartot. Uz PM viņš neatbild. Reportos dublē jautājumus. Pēdējais ko es atradu ir šeit (ir sačakarēta Slokas iela):
https://www.waze.com/ru/editor/?lon=24. ... 65&env=row
Viņa komentārs: "Paldies! Centos salabot , pēc pāris dienām parādīsies tilts "

https://www.waze.com/ru/editor/?lon=24. ... 65&env=row
Reporter: dzelzsceļa tilta nau
Jurispaiders: Paldies ! Pielaboju . Uz kartes tik mazu tiltiņu nerādīs bet kartē būs
Noteikumos par upītēm rakstīts kad tiltus var nezīmēt , bet kur ir rakstīts kad tur tiltiņus ir aizliegts zīmēt ... Atsūtiet man to vietu kur tas ir teikts, te savu kļūdu gan neatzīstu...
Spaidermens11
Posts: 129
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Spaidermens11
Tad sanāk kad Pulkarne ir! Visi Kas Šito lasa apskatieties Pulkarni Editora lapā ! Zvaniet problem gadijumā pa šo Nr: 25468000
Spaidermens11
Posts: 129
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Send a message
Last edited by Spaidermens11 on Fri Apr 04, 2014 8:59 pm, edited 1 time in total.

Post by Spaidermens11
A Ķekava tur noteikti nav! Speciāli rakstīji?[/quote]
Pukarne, Daugmale , Baloži , Katlakalns no šiem ir lielākie ciematņi Ķekavas novadā, pēc pēdejām zemes reformām valstī
Spaidermens11
Posts: 129
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Spaidermens11
xmosets wrote:Lūdzu pieverst īpašo uzmanību redaktoram "jurispaiders" - es regulāri atrodu viņa "divainus labojumus" kurus es meiģinu sakartot. Uz PM viņš neatbild. Reportos dublē jautājumus. Pēdējais ko es atradu ir šeit (ir sačakarēta Slokas iela):
https://www.waze.com/ru/editor/?lon=24. ... 65&env=row
Viņa komentārs: "Paldies! Centos salabot , pēc pāris dienām parādīsies tilts "

https://www.waze.com/ru/editor/?lon=24. ... 65&env=row
Reporter: dzelzsceļa tilta nau
Jurispaiders: Paldies ! Pielaboju . Uz kartes tik mazu tiltiņu nerādīs bet kartē būs
Ja varētu šo komentāru biki pielabot, jo cenšos Editorā rupjas kļūdas neizveidot, lai cittiem aiz manis nebūtu jālabo. Es negatīvos topikus no savas puses palaboju!
Spaidermens11
Posts: 129
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Spaidermens11
Atuuu wrote:Lietotājam apinside atņemti punkti par krāpšanos.

P.S. Šo sadaļu varētu pārsaukt par "Nekompetentie un negodprātīgie lietotāji"
Par ko tad apenside atņemti punkti, lai citi neikristu uz to pašu ko šis waze lietotājs. 2. Jautājums: kā var iegūt, tik daudz punktus kā calandrasa vai tamlīdzīgi lietotāji nedēļas laikā. Neiespējami tad jālido ar reaktīvo lidmašīnu un vesela armija jāpiesēdina pie datoriem ar vienu lietotājvār
du.....?
Spaidermens11
Posts: 129
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Spaidermens11
rusjanis wrote:
Atuuu wrote:Lietotājiem ronaldo3 un pimpjagalva atņemti punkti par krāpšanos.
Jau gribēju rakstīt par ronaldo3, jo neesmu nekur viņu manījis
Kā var rupju niku uzlikt....nav ko teikt Atuuu lūdzu pasaki p...galvai lai nomaina niku bērni arī lieto Waze. Pats vienu bērnu zinu. Vismaz kad sekoju bieži rangiem- nedēļas un Visu laiku>Valsts., parādijās itin bieži?
Spaidermens11
Posts: 129
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Teikas_puika
Turaidā Dainu kalna apkārtnē arī DL4994 ir pastrādājis.. būtu labi ja pats saliktu kā pienākas ;)
Teikas_puika
Posts: 34
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by xmosets
Labdien, lietotājs "mikemaster" Rīgā šodien aizvera praktiski visus reportus bez paskaidrojumiem (tai skaitā kur bija diskusijas).
Es uzrakstīju viņam PM
xmosets
Posts: 49
Has thanked: 6 times
Been thanked: 13 times
Send a message

Post by xmosets
Juri, karte pēc labojumiem atjaunojās dažu dienu laikā.
xmosets
Posts: 49
Has thanked: 6 times
Been thanked: 13 times
Send a message