Switch to full style
[ img ]
Post a reply

Re: Nekompetentie editori

Mon Dec 23, 2013 9:40 pm

Lūgums palīdzēt man pārbaudīt Vecmīlgrāvi. Tur kilmerden plosījās. Daudzām ielām tagad aizliegts izbraukt. Nezinu, kā reāli ir, bet vismaz jāatļauj galvenām.. nu un vismaz pēc street view...
Nosūtīju jau 2 PM, neatbild un nelasa.
Bloķējam ar 3. līmeni visu, ko salabojam...

Re: Nekompetentie editori

Mon Mar 03, 2014 1:22 pm

admin(staff) - tas ir kāds no administrācijas?? Nafig viņš mums zīmē sarkanās ielas?

Re: Nekompetentie editori

Tue Mar 04, 2014 8:37 pm

Bet viņam lvl6 vietā ir (staff).. neizskatās pēc parastā lietotāja.
https://www.waze.com/editor/?zoom=5&lat ... 89&env=row

Re: Nekompetentie editori

Wed Mar 05, 2014 10:50 am

ivdris aizvēris visus lietotāju ziņojumus kā atrisinātus... ziņojums PM nosūtīts.

Re: Nekompetentie editori

Thu Mar 13, 2014 8:25 am

Un lai pievērst uzmanību kādai vietai ir jāizmanto PERMALINK - labajā zemākajā stūrī jānospied podziņa, lai adrešu joslā dabūtu pastāvīgo adresi, kuru pēc tam iekopē šeit.

Re: Nekompetentie editori

Fri Jun 27, 2014 12:08 pm

Johaidi. ilja636 / IljaST / Ilja-IS (maina niku??) visu laiku slēdz ziņojumus. PM neizlasīja un neatbildēja. Man liekas te ir laiks sankcijām...

Re: Nekompetentie editori

Wed Jul 02, 2014 7:28 pm

Pateicoties NZbucis/normunds27 puse Valmieras pabojāta...

Re: Nekompetentie editori

Thu Jul 03, 2014 8:59 pm

Īstenībā vēl nav slikti, tik jāpabeidz viņam. Sliktāk ir kad visu pārtaisa nez kāpēc.

Re: Nekompetentie editori

Sat Aug 16, 2014 7:02 pm

Domā tas ir tas pats?

Re: Nekompetentie editori

Wed Sep 10, 2014 8:53 am

Lietotājiem armandsvanters, black_Bems, noker_veju atņemti punkti par krāpšanos.
Post a reply